Strona główna » Brześć Słomka Ptysiowa Pol-Tour » Aktualności
»  Wyniki online  «
Video na żywo
Menu
Aktualności

Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour
2022-01-17

Finał Mistrzów Europy. Mateusz Śniegocki zwyciężył w Łodzi.

13 lipca 2020

W decydującym pojedynku turnieju Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR w 8-bil w Łodzi spotkali się dwaj zawodnicy mający w swoim dorobku tytuł mistrza Europy. Mateusz Śniegocki z Cromo-Stal Katowice pokonał 6:2 Karola Skowerskiego z Nosanu Kielce. Brązowe medale wywalczyli: junior Dominik Jastrząb z UKS Fair Play Jaworzno i Daniel Macioł z Cromo-Stal Katowice.


W rywalizacji wzięło udział 84 najlepszych polskich bilardzistów.

Tradycyjnie wielkie podziękowania należą się klubowi Frame z Łodzi, który gościł imprezę. Kierownictwo Klubu pragnąc właściwie przyjąć zawodników, tylko na wymianę sukna na stołach wydało ponad 20.000 złotych.

Sprawny przebieg imprezy zapewnili: Marcin Krzemiński - dyrektor turnieju, Dariusz Kobacki - sędzia główny, Katarzyna Kulazińska - kierownik techniczny oraz Robert Kowalski i Julia Kobacka dbający o zabezpieczenie sanitarne.

Zawodnicy przechodzili badania temperatury, a sprzęt do gry i pomieszczenia klubowe były dezynfekowane. Zagrożenie COVID 19 traktowano poważnie. Pozytywnym sygnałem po turnieju w Łodzi jest fakt, iż przez ostatnie dwa tygodnie bilardziści wrócili do pracy. Poziom zawodów był znacznie wyższy niż w czerwcowym turnieju w Kielcach.

Podziękowania należą się także TVSports.pl - za relację internetową on-line oraz strategicznemu sponsorowi - Spółce Brześć z Brześcia Kujawskiego produkującą słomkę ptysiową.10 lipca 2020

Do zawodów zostało zarejestrowanych 84 uczestników. Zostanie więc utworzone 21 grup po 4 zawodników. Z każdej grupy dwie osoby awansują do fazy pucharowej. Program wygląda w następujący sposób:

PROGRAM:
11.07.2020 - sobota

Klub będzie otwarty o godz. 9.20. Ze względów sanitarnych zawodnicy będą wpuszczani poprzez punkt kontroli.

- 9.30-9.50 - odprawa zawodników - I tura
- 10.00 - otwarcie i rozpoczęcie pojedynków,
- 14.00 - odprawa zawodników II tura,
- 14.30 - rozpoczęcie meczów II tura,
- 18.00 - I runda pucharowa

12.07.2020 - niedziela

Klub będzie otwarty o godz. 9.45. Ze względów sanitarnych zawodnicy będą wpuszczani poprzez punkt kontroli.

Pozostaje w grze 32 zawodników.
- 10.00 - gry pucharowe
- 16.30 - finał


Wyniki turnieju będą dostępne na naszych stronach.


Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System