Aktualności

Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour 2023
2023-07-17

Trzech debiutantów na podium Pol Tour

Bilardowy turniej Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR - Kielce 2023 wygrał zawodnik Nosanu Kielce Sebastian Batkowski.

W finale pokonał Dmitry Hryba ze Spider Wrocław 6:4. Brązowe medale wywalczyli Adam Stankiewicz (Akademia Bilardowa Rokietnica) i Wiktor Fortuński (Baribal Lubin).

Ciekawostką jest to, że poza Sebastianem pozostali bilardziści nigdy nie weszli na podium turnieju Grand Prix Polski. Łącznie zagrało 107 osób.

Mistrzostwa Województwa Świetokrzyskiego w 10-bil wsparł Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego i Starosta Kielecki.

Po dwóch turniejach GPP na czele Rankingu Polski znajduje się Sebastian Batkowski. Za nim dwóch zawodników Fair Play Jaworzno - Sambor Stachowiak i Dominik Jastrząb oraz Marcel Fortuński z Baribala Lubin.

Kolejne zawody GPP w kwietniu w Kętrzynie.

Data modyfikacji: 2023-07-17