Strona główna » Puchar Polski Kobiet 2018 » Wyniki
Video na żywo
Menu
Puchar Polski - wyniki
Wyniki
Puchar Polski Kobiet 2018

International Polish Cup - Kielce

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Oliwia Czupryńska (Nosan Kielce) Izabela Łącka (Bistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze)
Oliwia
Czupryńska

(Nosan Kielce)
4 : 3Izabela
Łącka

(Bistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze)


   1
 
O. Czupryńska4
A. Orzech1
   5
 
 
O. Czupryńska4
M. Ząbek1
   7
   2
 
 
M. Wawrzyn2
M. Ząbek4
 
 
 
O. Czupryńska4
I. Łącka3
   3
 
 
E. Bąk3
V. Nagorna4
   6
 
 
 
V. Nagorna1
I. Łącka4
   4
 
 
I. Łącka4
B. Świtała3
 
 
 

                                         
         1      
     33  25
O. Czupryńska4
M. Ząbek3
   17
 
 
   49  45
HM. Ząbek4
W. Połczyńska2
M. Ząbek4
P. Siemieniec0
O. Czupryńska4
M. Tatarkiewicz2
   41
     2
 
 
P. Siemieniec3
M. Tatarkiewicz4
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JM. Ząbek4
H. Yezerskaya1
M. Ząbek4
A. Grzyb2
 18
O. Czupryńska4
B. Humańska3
   3
 
 
A. Grzyb2
B. Juchno4
    Przegrany na I
 
 
Awans
M. Ząbek
 
GA. Grzyb4
D. Pawełczyk1
A. Grzyb4
A. Rudzko0
B. Juchno3
B. Humańska4
 
Awans
O. Czupryńska
 
     4
 
A. Rudzko2
B. Humańska4
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     35  27
H. Yezerskaya4
J. Połubińska1
   19
 
 
   50  46
FA. Orzech4
A. Ryś3
J. Połubińska1
A. Orzech4
H. Yezerskaya4
W. Karwik1
   42
     6
 
 
A. Orzech1
W. Karwik4
     36  28   Przegrany na C  
 
 
IA. Orzech4
B. Humańska1
A. Orzech4
D. Siranchuk1
 20
H. Yezerskaya0
M. Wawrzyn4
   7
 
 
M. Wawrzyn4
D. Siranchuk3
    Przegrany na J
 
 
Awans
A. Orzech
 
ED. Siranchuk4
A. Kolecka0
D. Siranchuk4
O. Orzech 0
M. Wawrzyn4
A. Sochacka0
 
Awans
M. Wawrzyn
 
     8
 
O. Orzech 3
A. Sochacka4
 
      Przegrany na D  
     
 
         9      
     37  29
E. Bąk4
I. Kowalkowska0
   21
 
 
   51  47
DS. Kmieć1
A. Sochacka4
I. Kowalkowska2
S. Kmieć4
E. Bąk4
A. Kolecka0
   43
     10
 
 
A. Kolecka4
S. Kmieć1
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LA. Sochacka1
V. Nagorna4
A. Sochacka4
W. Karwik3
 22
E. Bąk4
A. Bronikowska0
   11
 
 
A. Bronikowska4
W. Kasperczyk0
    Przegrany na K
 
 
Awans
V. Nagorna
 
CW. Kasperczyk2
W. Karwik4
W. Kasperczyk4
G. Siemieniec2
A. Bronikowska4
A. Ryś1
 
Awans
E. Bąk
 
     12
 
A. Ryś4
G. Siemieniec1
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     39  31
D. Pawełczyk4
A. Burczyńska1
   23
 
 
   52  48
BS. Aftka4
B. Juchno2
A. Burczyńska1
S. Aftka4
D. Pawełczyk0
V. Nagorna4
   44
     14
 
 
S. Aftka0
V. Nagorna4
     40  32   Przegrany na G  
 
 
KB. Świtała4
A. Bronikowska2
S. Aftka1
B. Świtała4
 24
V. Nagorna2
I. Łącka4
   15
 
 
P. Chernik3
W. Połczyńska4
    Przegrany na L
 
 
Awans
B. Świtała
 
AB. Świtała4
M. Tatarkiewicz3
P. Chernik3
B. Świtała4
W. Połczyńska2
I. Łącka4
 
Awans
I. Łącka
 
     16
 
B. Świtała1
I. Łącka4
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System