Grand Prix Polski - Brześć Słomka Ptysiowa - Pol Tour 2015

Mistrzostwa Kielc w 10-bil - Grupa 2

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  


Puchar    Grupa 1    Grupa 2


                                         
         1      
     33  25
M. Śniegocki6
A. Giernalczyk0
   17
 
 
   49  45
HA. Giernalczyk6
M. Mrva5
A. Giernalczyk6
K. Suszczyński0
M. Śniegocki6
A. Skoneczny1
   41
     2
 
 
A. Skoneczny6
K. Suszczyński1
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JA. Giernalczyk4
K. Skowerski6
A. Giernalczyk6
M. Połeć5
 18
M. Śniegocki6
K. Piekarski4
   3
 
 
B. Rozwadowski6
M. Połeć3
    Przegrany na I
 
 
Awans
K. Skowerski
 
GM. Połeć6
K. Wodecki5
M. Połeć6
M. Piontek2
B. Rozwadowski4
K. Piekarski6
 
Awans
M. Śniegocki
 
     4
 
M. Piontek2
K. Piekarski6
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     35  27
K. Juszczyszyn6
P. Śpiewak0
   19
 
 
   50  46
FP. Śpiewak4
D. Zając6
P. Śpiewak6
M. Marzec1
K. Juszczyszyn6
M. Sząszor5
   42
     6
 
 
M. Marzec2
M. Sząszor6
     36  28   Przegrany na C  
 
 
IR. Pasternak6
K. Piekarski5
D. Zając2
R. Pasternak6
 20
K. Juszczyszyn6
K. Skowerski1
   7
 
 
P. Kudlik6
R. Pasternak2
    Przegrany na J
 
 
Awans
R. Pasternak
 
ER. Pasternak6
A. Mścisz3
R. Pasternak6
K. Szczepański5
P. Kudlik2
K. Skowerski6
 
Awans
K. Juszczyszyn
 
     8
 
K. Szczepański2
K. Skowerski6
 
      Przegrany na D  
     
 
         9      
     37  29
S. Batkowski2
P. Statkiewicz6
   21
 
 
   51  47
DM. Kur0
P. Kudlik6
S. Batkowski2
M. Kur6
P. Statkiewicz6
A. Mścisz1
   43
     10
 
 
A. Mścisz6
M. Kur4
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LP. Kudlik5
P. Ostrowski6
P. Kudlik6
M. Sząszor2
 22
P. Statkiewicz0
W. Szewczyk6
   11
 
 
Ł. Przybysz1
D. Zając6
    Przegrany na K
 
 
Awans
P. Ostrowski
 
CŁ. Banasik2
M. Sząszor6
Ł. Przybysz2
Ł. Banasik6
D. Zając2
W. Szewczyk6
 
Awans
W. Szewczyk
 
     12
 
Ł. Banasik0
W. Szewczyk6
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     39  31
P. Ostrowski6
W. Chęciński0
   23
 
 
   52  48
BW. Chęciński3
B. Rozwadowski6
W. Chęciński6
K. Wesołowska1
P. Ostrowski6
K. Wodecki1
   44
     14
 
 
K. Wodecki6
K. Wesołowska4
     40  32   Przegrany na G  
 
 
KB. Rozwadowski3
P. Statkiewicz6
B. Rozwadowski6
A. Skoneczny3
 24
P. Ostrowski2
T. Kapłan6
   15
 
 
G. Lasota4
M. Mrva6
    Przegrany na L
 
 
Awans
P. Statkiewicz
 
AG. Lasota1
A. Skoneczny6
G. Lasota6
J. Regieli4
M. Mrva2
T. Kapłan6
 
Awans
T. Kapłan
 
     16
 
J. Regieli4
T. Kapłan6
 
      Przegrany na H