Mistrzostwa Polski Junior├│w 2018

Juniorzy młodsi - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpocz─Öty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zako┼äczony
  

FINAŁ
Dominik Jastrz─ůb (Fair Play Jaworzno) Szymon Kural (TCF HUB go77.pl Krak├│w)
Dominik
Jastrz─ůb

(Fair Play Jaworzno)
5 : 3Szymon
Kural

(TCF HUB go77.pl Krak├│w)


   1  godz. 16.00
 
J. Kowalczyk4
D. Jastrz─ůb5
   5
 
 
D. Jastrz─ůb5
S. Kural5
   7
   2  godz. 16.00
 
 
S. Stachowiak1
N. Jankowiak5
 
 
 
D. Jastrz─ůb 
- 
   3  godz. 16.00
 
 
S. Błażej5
K. Zielenkiewicz4
   6
 
 
 
S. Błażej3
S. Kural3
   4  godz. 16.00
 
 
S. Kural5
N. Jankowiak0
 
 
 

                                         
         1  godz. 9.00      
     33  25
D. Jastrz─ůb5
M. Sawicz0
   17  godz. 10.30
 
 
   49  45
HJ. Bottcher2
D. Jachimowski5
J. Bottcher5
M. Chmiel5
S. Stachowiak5
B. Tracz3
   41
     2  godz. 9.00
 
 
M. Chmiel3
B. Tracz5
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JJ. Kowalczyk5
K. Derendarz4
J. Kowalczyk5
M. Popławski0
 18
N. Jankowiak3
J. Wi┼Ťnik4
   3  godz 9.00
 
 
K. Zielenkiewicz3
K. Bednarek3
    Przegrany na I
 
 
Awans
J. Kowalczyk
 
GK. Spicha1
K. Filip2
M. Bartkowiak2
K. Zielenkiewicz5
D. Kupidura1
D. Wierzyk1
 
Awans
J. Wi┼Ťnik
 
     4  godz. 9.00
 
S. Stachowiak5
D. Wierzyk5
 
      Przegrany na B  
     
 
       5  godz. 9.00    
     35  27
D. Borkowski5
J. Bottcher2
   19
 
 
   50  46
FJ. Kowalczyk5
W. Fortuński5
J. Kowalczyk5
P. Świtała4
N. Jankowiak5
D. Borkowski2
   42
     6  godz. 9.00
 
 
M. Bartkowiak1
P. Świtała2
     36  28   Przegrany na C  
 
 
IM. B─ůbol1
N. Jankowiak5
M. B─ůbol5
D. Borkowski1
 20
K. Derendarz2
S. Błażej5
   7  godz 9.00
 
 
K. Spicha2
D. Kupidura5
    Przegrany na J
 
 
Awans
N. Jankowiak
 
EK. K─Ödzierski0
M. Popławski5
A. Siudziński3
K. Spicha5
S. Błażej5
J. Wi┼Ťnik5
 
Awans
S. Błażej
 
     8  godz. 9.00
 
J. Kowalczyk3
J. Wi┼Ťnik5
 
      Przegrany na D  
     
 
         9  godz. 9.00 !!!      
     37  29
W. Dynia3
N. Jankowiak5
   21
 
 
   51  47
DM. B─ůbol5
D. Kupidura2
M. B─ůbol5
W. Dynia3
K. Derendarz5
M. Popławski4
   43
     10  godz. 9.45
 
 
S. Błażej5
M. Popławski5
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LJ. Kowalczyk4
D. Jastrz─ůb5
K. Zielenkiewicz5
B. Tracz1
 22
D. Jachimowski3
S. Kural5
   11  godz. 9.45
 
 
K. K─Ödzierski3
A. Siudziński0
    Przegrany na K
 
 
Awans
D. Jastrz─ůb
 
CK. Kozera2
D. Borkowski5
K. Kozera5
K. K─Ödzierski5
D. Jachimowski0
W. Fortuński2
 
Awans
S. Kural
 
     12  godz 9.45
 
M. B─ůbol2
W. Fortuński5
 
      Przegrany na F  
     
 
       13  godz. 9.45    
     39  31
D. Wojciechowski1
K. Derendarz5
   23
 
 
   52  48
BD. Jastrz─ůb5
D. Wierzyk4
M. Chmiel2
D. Wojciechowski1
M. Sawicz0
K. Filip0
   44
     14  godz. 9.45
 
 
K. Kozera0
K. Filip5
     40  32   Przegrany na G  
 
 
KS. Stachowiak1
N. Jankowiak5
W. Fortuński3
J. Wi┼Ťnik2
 24
W. Fortuński5
K. Zielenkiewicz5
   15  godz. 9.45
 
 
N. Wojciechowski0
D. Jachimowski5
    Przegrany na L
 
 
Awans
N. Jankowiak
 
AS. Stachowiak5
B. Tracz5
K. Zielenkiewicz5
N. Wojciechowski1
K. Bednarek3
S. Kural5
 
Awans
K. Zielenkiewicz
 
     16  godz. 9.45
 
D. Jastrz─ůb5
S. Kural5
 
      Przegrany na H