Mistrzostwa Polski w Pool Bilard - Kielce 2018

M─Ö┼╝czy┼║ni - 10-bil

Legenda:
 - mecz nierozpocz─Öty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zako┼äczony
  

FINAŁ
Mariusz Skoneczny (Lipi┼äski Dachy Tomasz├│w Mazowiecki) Sebastian Batkowski (Nosan Kielce)
Mariusz
Skoneczny

(Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki)
7 : 4Sebastian
Batkowski

(Nosan Kielce)


   1  godz. 18:00
 
K. Skowerski2
M. Skoneczny7
   5  godz. 19:30
 
 
M. Skoneczny7
M. Fortuński0
   7  godz. 21:00
   2
 
 
M. Fortuński7
W. Szewczyk6
 
 
 
M. Skoneczny7
S. Batkowski4
   3
 
 
K. Juszczyszyn6
S. Batkowski7
   6
 
 
 
S. Batkowski7
M. Z─ůbecki4
   4
 
 
T. Kapłan6
M. Z─ůbecki7
 
 
 

                                         
         1  godz 09:00      
     33  godz 10:30  25  godz 09:00
K. Skowerski7
M. Witkowski3
   17  godz 15:00
 
 
   49  godz 16:30  45  godz 15:00
HM. Witkowski4
D. Tonojan7
M. Witkowski7
I. Luliński2
K. Skowerski7
D. Jastrz─ůb4
   41  godz 13:30
     2
 
 
I. Luliński4
D. Jastrz─ůb7
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JW. Banek5
S. Batkowski7
D. Tonojan5
W. Banek7
 18
K. Skowerski7
K. Sz─ůszor3
   3
 
 
A. Wilk3
D. Zaj─ůc7
    Przegrany na I
 
 
Awans
S. Batkowski
 
GW. Banek7
O. Jamorski5
A. Wilk3
W. Banek7
D. Zaj─ůc5
K. Sz─ůszor7
 
Awans
K. Skowerski
 
     4  godz 09:00
 
K. Sz─ůszor7
W. Banek3
 
      Przegrany na B  
     
 
       5  godz 10:30    
     35  27
M. Fortuński7
P. Polis2
   19
 
 
   50  46
FP. Polis1
A. Giernalczyk7
P. Polis7
A. Winogradow4
M. Fortuński7
B. Rozwadowski4
   42
     6
 
 
B. Rozwadowski7
A. Winogradow6
     36  godz 10:30  28   Przegrany na C  
 
 
IW. Szewczyk7
K. Sz─ůszor3
A. Giernalczyk3
W. Szewczyk7
 20
M. Fortuński7
S. Batkowski4
   7
 
 
A. Stankiewicz5
M. Śniegocki7
    Przegrany na J
 
 
Awans
W. Szewczyk
 
ET. Malinowski0
W. Szewczyk7
A. Stankiewicz5
T. Malinowski7
M. Śniegocki3
S. Batkowski7
 
Awans
M. Fortuński
 
     8  godz 10:30
 
T. Malinowski2
S. Batkowski7
 
      Przegrany na D  
     
 
         9  godz 12:00      
     37  godz 12:00  29
M. Skoneczny4
W. Szewczyk7
   21
 
 
   51  47
DM. Skoneczny7
M. Śniegocki4
M. Skoneczny7
W. Gosk0
W. Szewczyk3
K. Juszczyszyn7
   43
     10
 
 
K. Juszczyszyn7
W. Gosk3
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LM. Skoneczny7
M. Turkowski5
M. Skoneczny7
G. Lasota2
 22
K. Juszczyszyn7
M. Z─ůbecki5
   11
 
 
A. Zasztowt6
A. Giernalczyk7
    Przegrany na K
 
 
Awans
M. Skoneczny
 
CG. Lasota7
B. Rozwadowski4
A. Zasztowt4
G. Lasota7
A. Giernalczyk4
M. Z─ůbecki7
 
Awans
K. Juszczyszyn
 
     12  godz 12:00
 
G. Lasota2
M. Z─ůbecki7
 
      Przegrany na F  
     
 
       13  godz 13:30    
     39  31
M. Turkowski7
D. J─Ödrzejczak3
   23
 
 
   52  godz 16:30  48  godz 15:00
BK. Piekarski6
D. Zaj─ůc7
D. J─Ödrzejczak3
K. Piekarski7
M. Turkowski7
O. Jamorski5
   44  godz 13:30
     14
 
 
O. Jamorski7
K. Piekarski6
     40  godz 12:00  32  godz 09:00   Przegrany na G  
 
 
KD. Zaj─ůc6
M. Z─ůbecki7
D. Zaj─ůc7
A. Brz─Ökowski3
 24  godz 15:00
M. Turkowski5
T. Kapłan7
   15
 
 
D. Tonojan7
P. Likowski5
    Przegrany na L
 
 
Awans
M. Z─ůbecki
 
AA. Brz─Ökowski7
D. Jastrz─ůb6
P. Likowski4
A. Brz─Ökowski7
D. Tonojan6
T. Kapłan7
 
Awans
T. Kapłan
 
     16  godz 13:30
 
A. Brz─Ökowski5
T. Kapłan7
 
      Przegrany na H