Mistrzostwa Polski Junior贸w 2019

Juniorzy m艂odsi - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpocz臋ty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zako艅czony
  

FINA艁
Szymon Kural (TCF HUB Krak贸w) Micha艂 Urba艅ski (PERI - Mak Marketing Tomasz贸w Mazowiecki)
Szymon
Kural

(TCF HUB Krak贸w)
4 : 3Micha艂
Urba艅ski

(PERI - Mak Marketing Tomasz贸w Mazowiecki)


   1
 
D. Jastrz膮b4
K. Zielenkiewicz2
   5
 
 
D. Jastrz膮b2
S. Kural4
   7
   2
 
 
S. Kural4
A. Siudzi艅ski0
 
 
 
S. Kural4
M. Urba艅ski3
   3
 
 
W. Fortu艅ski4
A. Swad藕ba3
   6
 
 
 
W. Fortu艅ski2
M. Urba艅ski4
   4
 
 
B. Kr贸l2
M. Urba艅ski4
 
 
 

                                         
         1      
     33  25
D. Jastrz膮b 
- 
   17
 
 
   49  45
HM. Chmiel4
O. Guziak3
- 
M. Chmiel 
D. Jastrz膮b4
J. Siedlarz1
   41
     2  10.15
 
 
M. Chmiel2
J. Siedlarz4
     34  26  12.45   Przegrany na A  
 
 
JJ. Kowalczyk2
K. Zielenkiewicz4
M. Chmiel1
J. Kowalczyk4
 18  12.00
D. Jastrz膮b4
J. Bottcher1
   3  10.15
 
 
K. Bednarek4
M. Filip3
    Przegrany na I
 
 
Awans
K. Zielenkiewicz
 
GJ. Kowalczyk4
O. Pipin1
M. Filip0
J. Kowalczyk4
K. Bednarek1
J. Bottcher4
 
Awans
D. Jastrz膮b
 
     4  10.15
 
J. Bottcher4
J. Kowalczyk1
 
      Przegrany na B  
     
 
       5  10.15    
     35  27  12.45
K. Zielenkiewicz4
H. Wo藕niak0
   19  12.00
 
 
   50  46
FH. Wo藕niak2
A. Derewenda4
H. Wo藕niak4
D. Borkowski3
K. Zielenkiewicz4
K. Kozera2
   42
     6  10.15
 
 
D. Borkowski3
K. Kozera4
     36  28  12.45   Przegrany na C  
 
 
IA. Swad藕ba4
J. Bottcher1
A. Derewenda2
A. Swad藕ba4
 20  12.00
K. Zielenkiewicz3
S. Kural4
   7  10.15
 
 
P. 艢wita艂a3
A. Duszy艅ski4
    Przegrany na J
 
 
Awans
A. Swad藕ba
 
EP. 艢wita艂a0
A. Swad藕ba4
P. 艢wita艂a4
M. Pop艂awski2
A. Duszy艅ski0
S. Kural4
 
Awans
S. Kural
 
     8  10.15
 
M. Pop艂awski0
S. Kural4
 
      Przegrany na D  
     
 
         9  11.00      
     37  29  12.45
M. Urba艅ski2
A. Swad藕ba4
   21  12.00
 
 
   51  47
DM. Urba艅ski4
A. Duszy艅ski0
M. Urba艅ski4
J. Mazik0
A. Swad藕ba3
D. Wojciechowski4
   43
     10  11.00
 
 
D. Wojciechowski4
J. Mazik0
     38  30  12.45   Przegrany na E  
 
 
LM. Urba艅ski4
J. Nowak1
M. Urba艅ski4
P. Boguszewski1
 22  12.00
D. Wojciechowski1
W. Fortu艅ski4
   11  11.00
 
 
J. Danielak3
A. Derewenda4
    Przegrany na K
 
 
Awans
M. Urba艅ski
 
CP. Boguszewski4
K. Kozera0
J. Danielak2
P. Boguszewski4
A. Derewenda3
W. Fortu艅ski4
 
Awans
W. Fortu艅ski
 
     12  11.00
 
P. Boguszewski3
W. Fortu艅ski4
 
      Przegrany na F  
     
 
       13  11.00    
     39  31  12.45
J. Nowak4
D. Piotrzkowski2
   23  12.00
 
 
   52  48
BA. Siudzi艅ski4
K. Bednarek1
D. Piotrzkowski2
A. Siudzi艅ski4
J. Nowak4
O. Pipin1
   44
     14  11.00
 
 
O. Pipin4
A. Siudzi艅ski1
     40  32  12.45   Przegrany na G  
 
 
KA. Siudzi艅ski4
D. Wojciechowski0
A. Siudzi艅ski4
S. Stachowiak3
 24  12.00
J. Nowak2
B. Kr贸l4
   15  11.00
 
 
W. J臋drusiak0
O. Guziak4
    Przegrany na L
 
 
Awans
A. Siudzi艅ski
 
AS. Stachowiak4
J. Siedlarz0
W. J臋drusiak0
S. Stachowiak4
O. Guziak2
B. Kr贸l4
 
Awans
B. Kr贸l
 
     16  11.00
 
B. Kr贸l4
S. Stachowiak2
 
      Przegrany na H