Mistrzostwa Polski Junior贸w 2019

Juniorzy m艂odsi - 9-bil

Legenda:
 - mecz nierozpocz臋ty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zako艅czony
  

FINA艁
Oskar Jamorski (UKS Snikers R臋koraj) Jakub Kowalczyk (TCF HUB II Krak贸w)
Oskar
Jamorski

(UKS Snikers R臋koraj)
5 : 2Jakub
Kowalczyk

(TCF HUB II Krak贸w)


   1
 
O. Jamorski5
K. Zielenkiewicz1
   5
 
 
O. Jamorski5
S. Stachowiak1
   7
   2
 
 
M. Urba艅ski3
S. Stachowiak5
 
 
 
O. Jamorski5
J. Kowalczyk2
   3
 
 
S. Bru艣nicki1
J. Kowalczyk5
   6
 
 
 
J. Kowalczyk5
O. Pipin1
   4
 
 
M. Wyrwas0
O. Pipin5
 
 
 

                                         
         1      
     33  12.00  25  11.15
O. Jamorski3
. -0
   17  10.30
 
 
   49  14.00  45  13.00
HJ. Siedlarz4
D. Wojciechowski5
. -0
J. Siedlarz4
O. Jamorski5
J. Bottcher2
   41  13.00
     2  9.00
 
 
J. Siedlarz0
J. Bottcher5
     34  12.00  26  11.15   Przegrany na A  
 
 
JO. Pipin5
S. Miro艅4
D. Wojciechowski1
O. Pipin5
 18  10.30
O. Jamorski5
J. Kowalczyk0
   3  9.00
 
 
M. Pop艂awski5
K. Spycha艂a0
    Przegrany na I
 
 
Awans
O. Pipin
 
GO. Pipin5
K. Dzikowski3
K. Spycha艂a4
O. Pipin5
M. Pop艂awski0
J. Kowalczyk5
 
Awans
O. Jamorski
 
     4  9.00
 
O. Pipin4
J. Kowalczyk5
 
      Przegrany na B  
     
 
       5  9.00    
     35  12.00  27  11.15
M. Urba艅ski5
B. Kr贸l0
   19  10.30
 
 
   50  14.00  46  13.00
FB. Kr贸l1
K. Bednarek5
B. Kr贸l5
O. Widacha1
M. Urba艅ski5
A. Swad藕ba3
   42  13.00
     6  9.00
 
 
A. Swad藕ba5
O. Widacha4
     36  12.00  28  11.15   Przegrany na C  
 
 
IW. Fortu艅ski4
J. Kowalczyk5
K. Bednarek3
W. Fortu艅ski5
 20  10.30
M. Urba艅ski5
S. Miro艅3
   7  9.00
 
 
S. Miro艅5
J. Gorzela2
    Przegrany na J
 
 
Awans
J. Kowalczyk
 
EP. 艢wita艂a4
W. Fortu艅ski5
J. Gorzela0
P. 艢wita艂a5
S. Miro艅5
S. Stachowiak4
 
Awans
M. Urba艅ski
 
     8  9.00
 
P. 艢wita艂a1
S. Stachowiak5
 
      Przegrany na D  
     
 
         9  9.45      
     37  12.00  29  11.15
W. Fortu艅ski5
P. Boguszewski4
   21  10.30
 
 
   51  14.00  47  13.00
DP. Boguszewski1
S. Stachowiak5
P. Boguszewski5
S. Bere艣0
W. Fortu艅ski2
S. Bru艣nicki5
   43  13.00
     10  9.45
 
 
S. Bere艣1
S. Bru艣nicki5
     38  12.00  30  11.15   Przegrany na E  
 
 
LS. Stachowiak5
A. Siudzi艅ski2
S. Stachowiak5
A. Swad藕ba1
 22  10.30
S. Bru艣nicki5
K. Zielenkiewicz3
   11  9.45
 
 
K. Bednarek5
P. Charczuk0
    Przegrany na K
 
 
Awans
S. Stachowiak
 
CP. Charczuk3
A. Swad藕ba5
P. Charczuk5
S. Kaczmarek1
K. Bednarek4
K. Zielenkiewicz5
 
Awans
S. Bru艣nicki
 
     12  9.45
 
S. Kaczmarek1
K. Zielenkiewicz5
 
      Przegrany na F  
     
 
       13  9.45    
     39  12.00  31  11.15
J. Nowak3
A. Siudzi艅ski5
   23  10.30
 
 
   52  14.00  48  13.00
BJ. Nowak5
M. Pop艂awski4
J. Nowak5
M. Filip2
A. Siudzi艅ski5
K. Dzikowski0
   44  13.00
     14  9.45
 
 
K. Dzikowski5
M. Filip2
     40  12.00  32  11.15   Przegrany na G  
 
 
KJ. Nowak0
K. Zielenkiewicz5
J. Nowak5
J. Bottcher1
 24  10.30
A. Siudzi艅ski4
M. Wyrwas5
   15  10.00
 
 
M. Wyrwas5
J. Mazik1
    Przegrany na L
 
 
Awans
K. Zielenkiewicz
 
AM. S艂owik2
J. Bottcher5
J. Mazik4
M. S艂owik5
M. Wyrwas5
D. Wojciechowski1
 
Awans
M. Wyrwas
 
     16  10.00
 
D. Wojciechowski5
M. S艂owik2
 
      Przegrany na H