Mistrzostwa Polski UKS 2019 - Żnin

Chłopcy - juniorzy młodsi

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Jeremi Nowak (Nosan II Kielce) Oskar Widacha (Fair Play Jaworzno)
Jeremi
Nowak

(Nosan II Kielce)
1 : 3Oskar
Widacha

(Fair Play Jaworzno)


   1
 
D. Borkowski1
K. Bednarek3
   5
 
 
K. Bednarek2
J. Nowak3
   7
   2
 
 
J. Nowak3
A. Siudziński1
 
 
 
J. Nowak1
O. Widacha3
   3
 
 
K. Jagiełło2
O. Widacha3
   6
 
 
 
O. Widacha3
P. Świtała1
   4
 
 
N. Czekajski2
P. Świtała3
 
 
 

                                         
         1      
     33  25
S. Bruśnicki 
- 
   17
 
 
   49  45
HŁ. Sarecki1
P. Świtała3
- 
Ł. Sarecki 
S. Bruśnicki1
D. Borkowski3
   41
     2
 
 
Ł. Sarecki1
D. Borkowski3
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JP. Świtała3
O. Pipin0
P. Świtała3
J. Danielak0
 18
D. Borkowski3
K. Kozera1
   3
 
 
J. Klima2
K. Bednarek3
    Przegrany na I
 
 
Awans
P. Świtała
 
GJ. Danielak3
H. Jaros2
J. Klima0
J. Danielak3
K. Bednarek2
K. Kozera3
 
Awans
D. Borkowski
 
     4
 
J. Danielak2
K. Kozera3
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     35  27
J. Nowak3
D. Piotrzkowski2
   19
 
 
   50  46
FD. Piotrzkowski1
W. Czech3
D. Piotrzkowski3
P. Gradowski2
J. Nowak3
H. Woźniak0
   42
     6
 
 
P. Gradowski1
H. Woźniak3
     36  28   Przegrany na C  
 
 
IO. Widacha3
K. Kozera2
W. Czech0
O. Widacha3
 20
J. Nowak3
O. Pipin1
   7
 
 
O. Pipin3
P. Charczuk0
    Przegrany na J
 
 
Awans
O. Widacha
 
EP. Charczuk1
O. Widacha3
P. Charczuk 
- 
O. Pipin3
M. Słowik2
 
Awans
J. Nowak
 
     8
 
- 
M. Słowik 
 
      Przegrany na D  
     
 
         9      
     37  29
M. Popławski 
- 
   21
 
 
   51  47
DJ. Maciejewski0
M. Słowik3
- 
J. Maciejewski 
M. Popławski3
O. Widacha0
   43
     10
 
 
J. Maciejewski0
O. Widacha3
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LM. Szybist0
A. Siudziński3
M. Słowik1
M. Szybist3
 22
M. Popławski2
K. Jagiełło3
   11
 
 
P. Nowak0
K. Jagiełło3
    Przegrany na K
 
 
Awans
A. Siudziński
 
CM. Szybist3
H. Woźniak2
P. Nowak2
M. Szybist3
K. Jagiełło3
W. Czech2
 
Awans
K. Jagiełło
 
     12
 
W. Czech3
M. Szybist1
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     39  31
N. Czekajski3
B. Szeląg0
   23
 
 
   52  48
BB. Szeląg0
K. Bednarek3
B. Szeląg 
- 
N. Czekajski3
H. Jaros2
   44
     14
 
 
H. Jaros 
- 
     40  32   Przegrany na G  
 
 
KK. Bednarek3
M. Popławski1
K. Bednarek3
S. Bruśnicki2
 24
N. Czekajski3
A. Siudziński1
   15
 
 
K. Paliwoda1
P. Świtała3
    Przegrany na L
 
 
Awans
K. Bednarek
 
AK. Paliwoda1
S. Bruśnicki3
K. Paliwoda 
- 
P. Świtała1
A. Siudziński3
 
Awans
N. Czekajski
 
     16
 
- 
A. Siudziński 
 
      Przegrany na H