Mistrzostwa Polski Juniorów 2023

Juniorzy młodsi - 8-bil

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Jakub Chrobot (Nosan II Kielce) Michał  Niećko (Akademia Bilardowa Reda)
Jakub
Chrobot

(Nosan II Kielce)
4 : 2Michał
Niećko

(Akademia Bilardowa Reda)


   1
 
W. Głąb4
A. Michalski0
   5
 
 
W. Głąb3
J. Chrobot4
   7
   2
 
 
J. Chrobot4
A. Stępień3
 
 
 
J. Chrobot4
M. Niećko2
   3
 
 
L. Kukuś0
A. Pałczyński4
   6
 
 
 
A. Pałczyński2
M. Niećko4
   4
 
 
M. Sadlik2
M. Niećko4
 
 
 

                                         
         1      
     33  25
W. Głąb4
S. Siestrzykowski0
   17
 
 
   49  45
HM. Kuczma0
A. Pałczyński4
S. Siestrzykowski0
M. Kuczma4
W. Głąb4
A. Woźniak1
   41
     2
 
 
A. Woźniak4
M. Kuczma3
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JA. Pałczyński4
J. Hajduk2
A. Pałczyński4
S. Gaweł1
 18
W. Głąb4
M. Grabiński1
   3
 
 
M. Grabiński4
I. Ruszkiewicz3
    Przegrany na I
 
 
Awans
A. Pałczyński
 
GE. Nowacki2
S. Gaweł4
I. Ruszkiewicz0
E. Nowacki4
M. Grabiński4
A. Wszędybył2
 
Awans
W. Głąb
 
     4
 
A. Wszędybył4
E. Nowacki3
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     35  27
J. Chrobot4
M. Twardowski0
   19
 
 
   50  46
FM. Twardowski0
M. Szubarczyk4
M. Twardowski4
P. Szóstakowski0
J. Chrobot4
I. Marcińczyk1
   42
     6
 
 
I. Marcińczyk4
P. Szóstakowski0
     36  28   Przegrany na C  
 
 
IM. Niećko4
M. Grabiński3
M. Szubarczyk2
M. Niećko4
 20
J. Chrobot4
J. Hajduk3
   7
 
 
W. Kaczmarek4
M. Niećko2
    Przegrany na J
 
 
Awans
M. Niećko
 
EM. Niećko4
M. Baska3
M. Niećko4
B. Cyman1
W. Kaczmarek1
J. Hajduk4
 
Awans
J. Chrobot
 
     8
 
B. Cyman0
J. Hajduk4
 
      Przegrany na D  
     
 
         9      
     37  29
L. Kukuś4
A. Oszmana0
   21
 
 
   51  47
DE. Świdniak0
W. Kaczmarek4
A. Oszmana3
E. Świdniak4
L. Kukuś4
M. Baska1
   43
     10
 
 
M. Baska4
E. Świdniak0
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LW. Kaczmarek3
A. Michalski4
W. Kaczmarek4
I. Marcińczyk1
 22
L. Kukuś4
A. Stępień2
   11
 
 
M. Brejski2
M. Szubarczyk4
    Przegrany na K
 
 
Awans
A. Michalski
 
CM. Brejski2
I. Marcińczyk4
M. Brejski4
A. Kaleta1
M. Szubarczyk3
A. Stępień4
 
Awans
L. Kukuś
 
     12
 
A. Kaleta2
A. Stępień4
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     39  31
J. Gorzela1
A. Michalski4
   23
 
 
   52  48
BJ. Gorzela4
A. Wszędybył2
J. Gorzela4
A. Drechnowicz0
A. Michalski4
S. Gaweł0
   44
     14
 
 
S. Gaweł4
A. Drechnowicz0
     40  32   Przegrany na G  
 
 
KA. Lewicki3
A. Stępień4
J. Gorzela2
A. Lewicki4
 24
A. Michalski1
M. Sadlik4
   15
 
 
I. Lipiecki1
M. Sadlik4
    Przegrany na L
 
 
Awans
A. Stępień
 
AA. Lewicki4
A. Woźniak1
I. Lipiecki1
A. Lewicki4
M. Sadlik4
A. Pałczyński2
 
Awans
M. Sadlik
 
     16
 
A. Lewicki0
A. Pałczyński4
 
      Przegrany na H