Strona główna » Bilard Sport Amator Challenge - Mistrzostwa Polski Amatorów » Aktualności
Video na żywo
Menu
Aktualności

Mistrzostwa Polski Amatorów
2023-06-12

Lista startowa z podziałem na dni rozgrywania pojedynków grupowych. Przypominamy o konieczności posiadania licencji. Nagroda specjalna dla uczestników eliminacji regionalnych.

Mistrzostwa Polski Amatorów rozegrane zostaną w dniach 25-27 listopada. Tradycyjnie gospodarzem imprezy będzie łódzki klub Frame. W tym sezonie organizacji eliminacji regionalnych podjęło się 33 Kluby. Z tego powodu w finale "Amatora" zagra aż 224 osoby.

Dostępna jest >>Pełna lista startowa finału wraz z podziałem na dni<< W kolumnach widnieje imię i nazwisko zakwalifikowanego zawodnika, klub z którego otrzymał kwalifikację oraz numer licencji. W przypadku braku, konieczne jest jej wyrobienie przed rozpoczęciem turnieju finałowego. Nie ma możliwości wyrobienia licencji „na miejscu" w Łodzi. Osoby, które nie będą posiadały licencji, nie zostaną dopuszczone do zawodów. Wniosek o nadanie licencji zawodnika można pobrać >>TUTAJ<<. Informujemy, iż aby otrzymać w/w dokument konieczne jest również dołączenie do wniosku aktualnego zaświadczenia lekarza medycyny sportowej o braku przeciwwskazań do uprawiana dyscypliny sportu - bilard.


Prosimy organizatorów o dokonywanie wpłat za poszczególne turnieje eliminacyjne na rachunek PZBil. Brak wpłat będzie skutkował niedopuszczeniem zawodników do finału Bilard Sport Amator Challenge. Poniżej lista klubów, które w pełni nie uregulowały jeszcze zaległości:


- Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
- Zakręcona Bila Poznań

Więcej informacji pod numerami telefonu: 41 362-36-63, 608-200-683 - p. Izabela Gajek

W ciągu 3 dni na stronach Sportowej Telewizji Internetowej będzie trwała relacja video na żywo. Nie zabraknie oczywiście wyników on-line oraz foto-relacji z każdego dnia zawodów. Ostatniego dnia turnieju, tuż przed rozpoczęciem meczu finałowego, odbędzie się losowanie nagrody specjalnej ufundowanej przez firmę „Body & Senses". Ekspres do kawy marki Krups powędruje do osoby, która wzięła udział we wszystkich 5 turniejach eliminacji regionalnych. W „maszynie losującej" będą zarówno zawodnicy, którzy uczestniczyli w finale, jak i ci którzy kwalifikacji do Mistrzostw Polski Amatorów nie otrzymali.


 

Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System