Strona główna » Bilard Sport Amator Challenge - Mistrzostwa Polski Amatorów 2020 » Wyniki eliminacji regionalnych 2020 » UKS Dragon Janowiec Wielkopolski
» Wyniki on-line «
Video na żywo
Menu
 Green Club Gdańsk Green Club Gdańsk
 Frame Łódź Frame Łódź
 8Bila Gdynia 8Bila Gdynia
 Akademia Bilardowa Rokietnica Akademia Bilardowa Rokietnica
 Arkadia Tczew Arkadia Tczew
 Bila Krotoszyn Bila Krotoszyn
 Break 147 Radom Break 147 Radom
 Break Ball Bielsko Biała Break Ball Bielsko Biała
 Champion Siedlce Champion Siedlce
 Duet Tomaszów Mazowiecki Duet Tomaszów Mazowiecki
 Eighty Nine Warszawa Eighty Nine Warszawa
 Elida Białystok Elida Białystok
 Ino-Pool Inowrocław Ino-Pool Inowrocław
 Kieleckie Centrum Bilardowe Kieleckie Centrum Bilardowe
 Klub 54 Łomża Klub 54 Łomża
 Masters Chełm Masters Chełm
 Masters Lublin Masters Lublin
 Maximus Bydgoszcz Maximus Bydgoszcz
 Metal Fach LP Sokółka Metal Fach LP Sokółka
 Metro Zamość Metro Zamość
 MOSiR Kętrzyn MOSiR Kętrzyn
 MUKS IKS Tarnów MUKS IKS Tarnów
 Ósemka Gorzów Wielkopolski Ósemka Gorzów Wielkopolski
 Ósemka Rzeszów Ósemka Rzeszów
 Pino Dębica Pino Dębica
 Sinet Klub Legnica Sinet Klub Legnica
 Trójkąt Rzeszów Trójkąt Rzeszów
 TCF HUB Kraków TCF HUB Kraków
 UFO Nowy Sącz UFO Nowy Sącz
 UKS Dragon Janowiec Wielkopolski UKS Dragon Janowiec Wielkopolski
 Zakręcona Bila Poznań Zakręcona Bila Poznań
UKS Dragon Janowiec Wielkopolski





Poz.

Nazwisko

Imię

I

II

III

IV

V

Suma

08.lut

15.lut

28.cze

23.sie

05.wrz

1

Zabłocki

Paweł

20

20

20

12

16

88

2

Poterek

Przemysław

18

18

16

16

16

84

3

Świtała

Piotr

16

11

18

20

14

79

4

Jaskólski

Krystian

11

14

14

14

20

73

5

Czekajski

Norbert

11

11

14

16

18

70

6

Woźniak

Hubert

14

16

14

11

14

69

7

Spychała

Kacper

14

14

12

14

11

65

8

Brodecka

Oktawia

11

8

16

12

14

61

9

Czekajski

Marek

12

10

12

11

14

59

10

Furmaniak

Łukasz

14

12

14

18

0

58

11

Krupa

Karolina

10

12

11

12

12

57

12

Osińska

Wiktoria

10

10

11

14

10

55

13

Kowalewski

Hubert

11

12

10

10

10

53

14

Brodecki

Jaromir

8

8

10

11

11

48

15

Derezińska

Weronika

10

10

10

12

0

42

16

Duszyńska

Joanna

0

8

10

11

12

41

17

Muślewska

Adrianna

12

16

12

0

0

40

 

Jaskólska

Paulina

0

10

10

10

10

40

19

Latański

Kamil

8

0

10

10

11

39

20

Koziełek

Borys

12

12

11

0

0

35

21

Walkowiak

Maja

0

0

12

10

12

34

22

Lisiecki

Tobiasz

10

11

0

0

11

32

23

Borkowski

Dawid

16

14

0

0

0

30

 

Lipińska

Hanna

10

0

10

0

10

30

 

Walkowiak

Igor

0

10

0

10

10

30

26

Maciejewski

Jakub

8

0

11

0

10

29

27

Wojciechowski

Dominik

14

14

0

0

0

28

28

Koziełek

Szymon

12

10

0

0

0

22

 

Gaca

Bartosz

10

0

0

12

0

22

30

Drożdżyński

Tobiasz

10

10

0

0

0

20

31

Nowacka

Julia

8

11

0

0

0

19

32

Grubich

Radosław

0

0

0

14

0

14

33

Drożdżyński

Marcin

10

0

0

0

0

10

 

Marciniak

Agata

0

10

0

0

0

10

 

Walkowiak

Krystian

0

0

0

0

10

10

36

Wojciechowski

Jakub

8

0

0

0

0

8


© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System