Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Listy uczestników
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Listy uczestników

Dziewczęta Chłopcy

EEBC Junior Cup - grupa chłopców

L.p.Imię i nazwiskoKlub / MiastoUwagi
1Nikita KuznetcovRosja
2Andrey  Pritulenko Rosja
3Andrey AderihoBiałoruś
4Raman DzerbanBiałoruś
5Artsiom KalennikauBiałoruś
6Egor SinyakovBiałoruś
7Mikita PaluyanBiałoruś
8Roland KunHungary
9Dominik JastrząbFair Play Jaworzno
10Bartosz UfnalskiFair Play Jaworzno
11Sambor StachowiakFair Play Jaworzno
12Mikołaj ŻelaznyFair Play Jaworzno
13Oskar WidachaFair Play Jaworzno
14  ----Kozakowski
15Adrian DerewendaUKS Snikers Rękorajza: Dybała Jakub
16Karol KędzierskiIdoślubu TVsports.pl KielceAkademia EEBC
17Hubert WysockiUKS Pałuki Żnin
18Piotr ŚwitałaUKS Pałuki Żnin
19Dawid JachimowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica
20Nikodem JankowiakAkademia Bilardowa Rokietnica
21Arkadiusz BrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica
22Adam StankiewiczAkademia Bilardowa Rokietnica
23Dominik WojciechowskiBOSiR Bila Piechcin
24Nikodem WojciechowskiBOSiR Bila Piechcin
25Jakub WiśnikUKS Promyk Czerniewice
26Bartosz TraczUKS Promyk Czerniewice
27Arkadiusz SiudzińskiUKS Promyk Czerniewice
28Daniel  KupiduraUKS Promyk Czerniewice
29Jakub ChrobotUKS Kostomłoty
30Konrad FilipUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki
31Mateusz FilipUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki
32Michał UrbańskiUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki
33Krzysztof OlejnikJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki
34Michał  BąbolUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki
35Krzysztof KozeraUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki
36Jakub KowalczykTCF HUB II Kraków
37Szymon KuralTCF HUB Kraków
38Krzysztof JagiełłoTCF HUB II Kraków
39Szymon BłażejTCF HUB Kraków
40Wiktor FortuńskiDSB Baribal Lubin
41Jeremi NowakIdoślubu TVsports.pl Kielce
42Szymon BruśnickiIdoślubu TVsports.pl Kielce
43Maciej SłowikIdoślubu TVsports.pl Kielce
44Mateusz KopećBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn
45Michał PopławskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn
46Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka
47Tomasz GórskiMetal Fach LP II Sokółka
48Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP II Sokółka
49Maksymilian  BartkowiakSokół Brody
50Damian WierzykUKS Bila Zduny
51Michał HylińskiUKS Bila Zduny
52Paweł BoguszewskiGreen Club III GdańskAkademia EEBC
53Wiktor JędrusiakUKS Miłek Chotel CzerwonyAkademia EEBC
54Oliwier GuziakUKS Miłek Chotel CzerwonyAkademia EEBC
55Patryk CharczukUKS Miłek Chotel CzerwonyAkedemia EEBC
56Szymon KupisBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III KętrzynAkademia EEBC
57Kamil SpichaGreen Club III Gdańsk
58Tomasz KrysztofikGreen Club Gdańsk
59Wiktor ZielińskiHades Poznań
60Michał WyrwasHades Poznań
61Krystian MrvaSlovakia
62Martin OrinakSlovakia
63Michal FrankSlovakia
64Enrik TenkSłowacja
65Radosław GrubichUKS Dragon Janowiec Wielkopolski
66Krystian JaskólskiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski
67Norbert CzekajskiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski
68Adam DuszyńskiUKS Dragon Janowiec Wielkopolskiza Furmaniak Łukasz
69Kamil LipowiczUKS Dragon Janowiec Wielkopolski
70Dawid BorkowskiUKS Łabiszynianka Łabiszyn
71Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj
72Oskar JamorskiUKS Snikers Rękoraj
73Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj
74Krzysztof DerendarzUKS Snikers Rękoraj
75Phillip DivlevBułgaria
76Daniel TodorovBułgaria
77Aleks  ZaitinovBułgaria
78Blagovest StanoevBułgaria
79Dawid GlińskiFrame Łódź
80Mateusz GrzebskiUKS Lisewo
81Sbatian KędzorYMCA KrakówAkademia EEBC
83Uladzislau ShopikBiałoruś
84--
85--
86--
87--
88--
89--
90--
91--
92--
93--
94--
95--
96--
97--
98--
99--
100--
101--
102--
103--
104--
105--
106--
107--
108--
109--
110--
111--
112--
113--
114--
115--
116--
117--
118--
119--
120--
121--
122--
123--
124--
125--
126--
127--
128--
129--

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System