Strona główna » Mak Marketing Junior Tour » Ranking 2016
Menu
Wyniki - chłopcy
Wyniki - dziewczęta
Ranking 2016


Juniorzy - łączny

Poz.ZawodnikKlubRocznikIIIIIIIVSuma
1Wiktor ZielińskiHades Poznań2001100000100
2Adam StankiewiczAkademia Bilardowa Rokietnica20019300093
3Szymon KuralTCF HUB Kraków20048800088
 Michał UrbańskiUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20048800088
5Tomasz KrysztofikGreen Club Gdańsk20018200082
 Oskar JamorskiUKS Snikers Rękoraj20038200082
 Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP II Sokółka20058200082
 Dominik JastrząbFair Play Jaworzno20058200082
9Konrad FilipUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20027600076
 Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka20047600076
 Bartosz TraczUKS Promyk Czerniewice20027600076
 Mateusz SawiczSKB Mrągowo20027600076
 Sambor StachowiakFair Play Jaworzno20057600076
 Dawid GlińskiFrame Łódź20027600076
 Wiktor FortuńskiDSB Baribal Lubin20057600076
 Szymon BłażejTCF HUB Kraków20027600076
17Michał PopławskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn20057000070
 Krzysztof KozeraUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20047000070
 Michał  BąbolUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20027000070
 Mateusz GrzebskiUKS Lisewo20017000070
 Maksymilian  BartkowiakSokół Brody20027000070
 Nikodem JankowiakAkademia Bilardowa Rokietnica20027000070
 Dawid BorkowskiUKS Łabiszynianka Łabiszyn20047000070
 Damian WierzykUKS Bila Zduny20027000070
 Krzysztof OlejnikJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki20017000070
 Szymon BruśnickiIdoślubu TVsports.pl Kielce20047000070
 Mateusz FilipUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20067000070
 Oskar WidachaFair Play Jaworzno20037000070
 Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj20017000070
 Tomasz GórskiMetal Fach LP II Sokółka20087000070
 Jeremi NowakIdoślubu TVsports.pl Kielce20057000070
 Maciej SłowikIdoślubu TVsports.pl Kielce20057000070
33Jakub KowalczykTCF HUB II Kraków20036400064
 Arkadiusz BrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica20016400064
 Krystian JaskólskiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20016400064
 Kamil SpichaGreen Club III Gdańsk20026400064
 Krzysztof JagiełłoTCF HUB II Kraków20036400064
 Piotr ŚwitałaUKS Pałuki Żnin20056400064
 Norbert CzekajskiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20036400064
 Łukasz FurmaniakUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20016400064
 Dominik WojciechowskiBOSiR Bila Piechcin20066400064
 Radosław GrubichUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20016400064
 Daniel  KupiduraUKS Promyk Czerniewice20026400064
 Michał WyrwasHades Poznań20036400064
 Jakub ChrobotUKS Kostomłoty20096400064
 Bartosz UfnalskiFair Play Jaworzno20016400064
 Mateusz KopećBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn20026400064
 Krzysztof DerendarzUKS Snikers Rękoraj20026400064
49Arkadiusz SiudzińskiUKS Promyk Czerniewice20046100061
 Jakub WiśnikUKS Promyk Czerniewice20026100061
 Mikołaj ŻelaznyFair Play Jaworzno20016100061
 Michał HylińskiUKS Bila Zduny20056100061
 Konrad KozakowskiULKS Dragon Srock20066100061
 Kajetan SzulcUKS Dąbrówka Tczewska-6100061
 Jan WójcikUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20076100061
 Oskar WaśniewskiULKS Dragon Srock20066100061
 Kamil LipowiczUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20036100061
 Jakub LipiecSKB II Mrągowo20026100061
 Nikodem WojciechowskiBOSiR Bila Piechcin20026100061
 Dawid JachimowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica20046100061
 Bartosz SzkopińskiUKS Dąbrówka Tczewska20016100061
 Jakub DybałaULKS Dragon Srock20056100061
 Hubert WysockiUKS Pałuki Żnin20016100061
 Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj20046100061
65Maciej SzybistYMCA Kraków20045800058
 Szymon IgnacakUKS Miłek Chotel Czerwony20045800058
 Antoni JasnoszYMCA Kraków20035800058
 Adrian  SzostkowskiUKS Dąbrówka Tczewska20015800058
 Oliwer PipinBOSiR Bila Piechcin20035800058
 Dawid BrzezińskiGreen Club III Gdańsk20015800058
 Jakub FudaliFair Play Jaworzno20015800058
 Alan PipinBOSiR Bila Piechcin20065800058
 Miłosz MichałowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica20065800058
 Wojciech DyniaUKS Miłek Chotel Czerwony20025800058
 Kacper BrejskiBOSiR Bila Piechcin20075800058
 Michał  DrożdzyńskiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski19955800058
 Michał MirońMetal Fach LP Sokółka20035800058
 Krzysztof PiekarzYMCA Kraków20035800058
 Robert WoźniakBOSiR Bila Piechcin20045800058
 Miłosz BergmannUKS Pałuki Żnin20075800058
 Jakub DanielakUKS Snikers Rękoraj20055800058
 Szymon KupisBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn20025800058
 Marcin ChmielGreen Club III Gdańsk20065800058
 Jakub MaciejewskiUKS Pałuki Żnin20045800058
 Eryk ŚwidniakAkademia Bilardowa II Rokietnica20075800058
 Oliwier GuziakUKS Miłek Chotel Czerwony20065800058
 Sbatian KędzorYMCA Kraków20045800058
 Oskar  OssowskiUKS Lubostroń20055800058
 Paweł BoguszewskiGreen Club III Gdańsk20055800058
 Adam DuszyńskiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20055800058
 Hubert WoźniakUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20055800058
 Kacper SpychałaUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20035800058
93Adrian DerewędaUKS Snikers Rękoraj20065500055
 Mateusz ReliszkaULKS Dragon Srock20055500055
 Oliver BłądekWarszawa20005500055
 Paweł NowakUKS Snikers Rękoraj20055500055
 Jakub  BottcherArkadia Junior Tczew20045500055

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System