Strona główna » Brześć Słomka Ptysiowa Pol-Tour » Aktualności
»  Wyniki online  «
Video na żywo
Menu
Aktualności

Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour
2022-01-17

Wojciech Szewczyk najlepszy w Kielcach

Drugi w tym roku turniej cyklu Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR rozegrano w Kielcach zachowując szczególną troskę o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników. Dla grających wielogodzinne przebywanie w maseczkach nie było komfortowe, ale poziom sportowy turnieju na tym nie ucierpiał. Zwycięzcą został Wojciech Szewczyk (Bilardo.pl-Dekada Sosnowiec). W finale pokonał Bartosza Rozwadowskiego 6:4. Brązowe medale wywalczyli: Szymon Kural (TCF HUB Kraków) i Wojciech Sroczyński (Klub Sportowy Magnum Warszawa).


Turniej Grand Prix Polski POL TOUR jest główną rywalizacją Polskiego Związku Bilardowego. Łącznie w Kielcach rywalizowało 107 zawodników reprezentujących 32 ośrodki. Wśród nich dwóch z obywatelstwem Białorusi.

Głównym sponsorem imprezy była Brześć-Sipa Spółka Jawna. Wsparcia udzielił Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Gospodarzami byli: Mak Marketing, Świętokrzyskie Stowarzyszenie Sportowe i East European Billiard Council. Relacje na żywo przekazywała TVSports.pl.

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System