Strona główna » Ranking Polski - sezon 2021
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Ranking Polski - sezon 2021

 ZawodnikKlub / Miasto1.
10
2.
9
3.
8
4.
PO-9
5.
8
6.
10
Suma
1Radosław BabicaAkademia Bilardowa Rokietnica4022----62
2Wojciech SzewczykBilardo.pl Dekada Sosnowiec1940----59
3Dominik ZającMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka3219----51
4Wojciech SroczyńskiKlub Sportowy Magnum Warszawa2525----50
5Bartosz RozwadowskiNosan Kielce1632----48
6Daniel MaciołBilardo.pl Dekada Sosnowiec2222----44
 Konrad JuszczyszynBaribal Zagłębie Lubin2519----44
 Szymon KuralTCF HUB go77.pl Kraków1925----44
9Karol SkowerskiNosan Kielce2216----38
 Tomasz BąkMUKS IKS Tarnów2216----38
 Dawid TonojanSeven Kętrzyn1919----38
12Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki1619----35
 Michał MuklewiczGreen Club Gdańsk1916----35
 Dominik JastrząbFair Play Jaworzno1322----35
 Patryk StatkiewiczGreen Club IV Gdańsk1619----35
16Mateusz ŚniegockiZakręcona Bila Poznań1616----32
 Oskar JamorskiFair Play Jaworzno1913----32
 Arkadiusz BrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica1913----32
 Kamil SpichaGreen Club Gdańsk1616----32
 Hubert ŁopotkoMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka1616----32
21Sebastian BatkowskiNosan Kielce1613----29
 Wojciech BanekMUKS IKS Tarnów1613----29
 Sambor StachowiakFair Play Jaworzno1316----29
 Bartłomiej PondoTCF HUB go77.pl Kraków1316----29
 Krystian PiekarskiMetal Fach LP II Sokółka1613----29
 Yahor MikheyenkaZakręcona Bila Poznań1316----29
 Tomasz KrysztofikWSB M13 Warszawa1613----29
 Jakub KowalczykWSB M13 Warszawa1316----29
 Paweł BłachowskiBilardo.pl Dekada Sosnowiec1613----29
 Michał BerkecZakręcona Bila Poznań1316----29
31Tomasz KapłanNosan Kielce819----27
 Norbert ŻelaskoGreen Club IV Gdańsk198----27
 Piotr PolisFrame Łódź819----27
 Andrzej GuzanowskiFrame II Łódź198----27
 Marcel FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin819----27
36Kacper KonkelKosmopell Arkadia Tczew1313----26
 Wojciech GoskMUKS IKS Tarnów1313----26
 Igor LulińskiTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz1313----26
 Wiktor FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin1313----26
 Adam StankiewiczAkademia Bilardowa Rokietnica1313----26
 Jerzy RegieliBilardo.pl Dekada Sosnowiec1313----26
 Piotr BujnyReslogistic Trójkąt Rzeszów1313----26
 Dawid BorkowskiBSB Maximus II Bydgoszcz1313----26
44Brajan Sawicki147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa168----24
 Bartosz KrólMUKS IKS Tarnów816----24
 Kacper Kielmans147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa168----24
 Krzysztof GardjasFrame II Łódź168----24
48Mieszko FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin220----22
 Mikołaj ZąbeckiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki022----22
 Maciej ŻycińskiNosan TVsports Kielce616----22
 Bartłomiej WiatrowskiBydgoszcz616----22
 Łukasz KorsakGreen Club III Gdańsk166----22
 Filip BiesekTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz616----22
54Grzegorz LasotaMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka138----21
 Michał UrbańskiFrame Łódź813----21
 Maciej TrudnowskiOlsztyn813----21
 Szymon DudaZakręcona Bila Poznań813----21
 Adam WilkFrame III Łódź138----21
 Piotr TwerdykFair Play Jaworzno138----21
 Adam SwadźbaMUKS IKS Tarnów138----21
 Dawid SobiechBilardo.pl Dekada Sosnowiec813----21
 Tomasz SadlikTranscare Trójkąt Rzeszów813----21
 Sebastian RyłkoMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka138----21
 Michał PotyszAkademia Bilardowa Rokietnica138----21
 Patryk JełowickiGreen Club III Gdańsk138----21
 Wojciech GłąbFair Play Jaworzno813----21
 Cezary AntczakKosmopell Arkadia Tczew138----21
68Piotr LikowskiZakręcona Bila Poznań136----19
 Jakub BottcherArkadia II Tczew136----19
 Piotr ŚwiatowyTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz136----19
71Kamil SząszorKosmopell Arkadia Tczew160----16
 Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP II Sokółka88----16
 Michał WiechNosan II Kielce016----16
 Paweł BoguszewskiGreen Club Gdańsk88----16
 Marcin ChmielGreen Club II Gdańsk88----16
76Jeremi NowakNosan TVsports Kielce86----14
 Józef KwitBilard Team Maria Wałbrzych86----14
 Szymon BruśnickiNosan TVsports Kielce86----14
 Dawid BrzezińskiGreen Club II Gdańsk68----14
 Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj68----14
 Krzysztof WaszakBydgoszcz68----14
 Marcin SzczególskiBydgoszcz86----14
 Michał PukZakręcona Bila II Poznań68----14
 Adrian KozakowskiUKS Snikers Rękoraj86----14
 Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj86----14
 Robert JagodzińskiUKS Snikers Rękoraj68----14
 Łukasz FałdowskiBillboard Warszawa86----14
 Łukasz DrożdżSKB Mrągowo68----14
89Mateusz SząszorKosmopell Arkadia Tczew130----13
 Dawid JędrzejczakGreen Club Gdańsk130----13
 Jan NiewęgłowskiNosan TVsports Kielce130----13
 Izabela ŁąckaFair Play Jaworzno130----13
 Andrzej PakułaGreen Club IV Gdańsk130----13
 Dawid JędrzejczakFrame Łódź013----13
 Sebastian HołówkoTranscare Trójkąt Rzeszów130----13
 Michał CzarneckiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki130----13
97Dominik WojciechowskiBOSiR Bila Piechcin66----12
 Gabriela SiemieniecNosan III Kielce66----12
 Karol PahulakElida Białystok66----12
 Oskar WidachaFair Play Jaworzno66----12
 Piotr KluszczyńskiBydgoszcz66----12
 Kamil KapołkaBytom66----12
 Paweł KaliszBydgoszcz66----12
 Mateusz JukiewiczZakręcona Bila II Poznań66----12
105Sławomir NowakMontownia Rozrywki Warszawa80----8
 Tomasz MalinowskiFrame II Łódź08----8
 Michał TurkowskiNosan Kielce80----8
 Rafał WolskiBaribal Zagłębie Lubin80----8
 Kamil ZiębaFrame Łódź80----8
 Jakub TyburskiBSB Maximus II Bydgoszcz80----8
 Piotr ŚwitałaBSB Maximus II Bydgoszcz80----8
 Daniel SzymczakTrytago Łódź80----8
 Łukasz SzczygiełFrame III Łódź80----8
 Patrycja SiemieniecNosan III Kielce08----8
 Michał SamulakFrame Łódź80----8
 Dominik RegieliFair Play Jaworzno80----8
 Robert KłosToruń80----8
 Piotr KleinschmidtFrame II Łódź80----8
 Dzymitry HrybSpider Wrocław08----8
 Jakub HajdukNosan III Kielce08----8
 Jakub ChrobotNosan II Kielce08----8
122Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka60----6
 Bogna ŚwitałaBSB Maximus II Bydgoszcz60----6
 Konrad PiekarskiMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka60----6
 Grzegorz NowakNosan II Kielce06----6
 Izabella JońskaNosan III Kielce06----6
 Jan GrzelakFrame Łódź60----6
 Wojciech ChęcińskiFrame Łódź06----6
 Alan WszędybyłNosan III Kielce06----6
 Marta WawrzynPruszków60----6
 Marcin WaliszewskiFrame Łódź60----6
 Mateusz TomiczekKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze60----6
 Adam ŚcigaNosan III Kielce06----6
 Antoni  StępieńUKS Snikers Rękoraj60----6
 Kamil PodębskiFrame Łódź60----6
 Adam PałczyńskiNosan III Kielce06----6
 Jakub MichałekBSB Maximus II Bydgoszcz60----6
 Piotr KucharskiNosan II Kielce06----6
 Łukasz KowalskiFrame Łódź60----6
 Jacek JaniszewskiFrame III Łódź60----6
 Żaneta FoniokMontownia Rozrywki Warszawa60----6
 Ewa BąkMUKS IKS Tarnów06----6
 Andrzej BarskiAkademia Bilardowa Rokietnica60----6

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System