Strona główna » Bilard Sport Amator Challenge - Mistrzostwa Polski Amatorów 2022 » Aktualności
Video na żywo
Menu
Aktualności

Mistrzostwa Polski Amatorów 2021
2022-01-24

Przyjmujemy zgłoszenia na Turniej Finałowy

W niedzielę 31 października minął termin rozegrania ostatniego turnieju eliminacyjnego tegorocznej edycji Bilard Sport Amator Challenge. Rozpoczynamy więc przyjmowanie zgłoszeń na Turniej Finałowy, w którym zagra 256 zawodników. Zawody rozgrane zostaną w dniach 19-21 listopada w klubie Frame Łódź.


Informujemy, iż zgłoszenia przyjmujemy tylko na przygotowanych drukach. Wypełniony formularz należy przesłać e-mailem na adres: info@bilard-sport.pl. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to 10 listopada. Po tym terminie formularze nie będą przyjmowane a miejsca, które przysługiwały danemu organizatorowi zostaną rozdzielone pomiędzy innych organizatorów, którzy wyrazili chęć uzyskania miejsc dodatkowych.

Na oficjalnej stronie Mistrzostw Polski Amatorów będzie systematycznie aktualizowana lista startowa turnieju finałowego (bez dodatkowych miejsc). Decyzja o przyznaniu miejsc dodatkowych dla poszczególnych klubów zostanie podjęta dopiero po otrzymaniu wszystkich kart zgłoszeniowych, czyli po 10 listopada. Zawodnicy zostaną dopisani do listy startowej. Informujemy również, iż zgłoszenia od Klubów, które posiadają jakiekolwiek zobowiązania wobec PZBil nie będą przyjmowane.

Przypominamy, iż w turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy posiadają aktualną licencję PZBil. Wniosek o nadanie licencji zawodnika można pobrać >>TUTAJ<<.

Warunkiem uczestnictwa w Mistrzostwach Polski Amatórów jest podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów statutowych PZBil oraz oświadczenia COVID-19. Aby usprawnić odprawę zawodników, oświadczenia należy wydrukować i wypełnić a następnie złożyć podczas odprawy zawodników.

Tegoroczna edycja Mistrzostw Polski Amatorów, ze względu na pandemię koronawirusa, będzie rozgrywana z dodatkowymi obostrzeniami. Nie będzie również prowadzona, jak w latach ubiegłych, lista rezerowowych przed rozpoczeciem turnieju. Więcej szczegółów można znaleźć w Regulaminie Turnieju Finałowego MPA 2021. Każdego z uczestników prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

Do pobrania:
- Zgoda RODO i Oświadczenie COVID-19
Data modyfikacji: 2022-06-07
Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System