Strona główna » Bilard Sport Amator Challenge - Mistrzostwa Polski Amatorów 2022 » Lista startowa - Turniej finałowy
Video na żywo
Menu
Lista startowa - Turniej finałowy

L.p.NazwiskoImięNr LicencjiMiejsce eliminacjiDzieńGrupy
1GrzębskiMateusz1944/2016Arkadia TczewPiątekRano
2KachniarzZdzisław4743/2021Arkadia TczewPiątekRano
3SzkopińskiBartłomiej1919/2016Arkadia TczewPiątekRano
4SzczakułaMichał515/09Bila TarnówPiątekRano
5DejaDariusz4741/2021Break Ball Bielsko-BiałaPiątekRano
6GrygierczykPiotr521/09Break Ball Bielsko-BiałaPiątekRano
7SięborJarosław1978/2016Break Ball Bielsko-BiałaPiątekRano
8TomiczekMateusz2759/2021Break Ball Bielsko-BiałaPiątekRano
9TomiczekPiotr1902/2016Break Ball Bielsko-BiałaPiątekRano
10WideńskiMarek1397/2012Champion SiedlcePiątekRano
11AdamusDamian1036/2010Dekada SosnowiecPiątekRano
12BalcerAleksander1256/2011Dekada SosnowiecPiątekRano
13GłąbWojciech2127/2017Dekada SosnowiecPiątekRano
14MalickiMichał2397/2019Dekada SosnowiecPiątekRano
15RegieliDominik2385/2019Dekada SosnowiecPiątekRano
16RegieliJerzy184/2008Dekada SosnowiecPiątekRano
17SobiechDawid502/2009Dekada SosnowiecPiątekRano
18SpytAdrian4742/2021Dekada SosnowiecPiątekRano
19ZawadzkiRadosław633/09Dekada SosnowiecPiątekRano
20ArkusińskiRafał1302/2012Duet Tomaszów MazowieckiPiątekRano
21BąbolMichał 1930/2016Duet Tomaszów MazowieckiPiątekRano
22KozeraKrzysztof1931/2016Duet Tomaszów MazowieckiPiątekRano
23KrólPaweł2151/2017Duet Tomaszów MazowieckiPiątekRano
24OlejnikKrzysztof1315/2012Duet Tomaszów MazowieckiPiątekRano
25PietrzykJacek2236/2018Duet Tomaszów MazowieckiPiątekRano
26SkorzyckiKamil760/09Duet Tomaszów MazowieckiPiątekRano
27StępieńAntoni 2329/2020Duet Tomaszów MazowieckiPiątekRano
28CioskRadosław4760/2021Dzika KartaPiątekRano
29CioskPrzemysław4761/2021Dzika KartaPiątekRano
30GardjasKrzysztof151/2008Dzika KartaPiątekRano
31KleinschmidtPiotr2130/2017Dzika KartaPiątekRano
32WidachaOskar2083/2017Falcon SosnowiecPiątekRano
33ChęcińskiWojciech433/2008Frame ŁódźPiątekRano
34JagielskiRenald1678/2014Frame ŁódźPiątekRano
35OlbromskiRafał1881/2015Frame ŁódźPiątekRano
36RutkowskiWojciech4748/2021Frame ŁódźPiątekRano
37SzczygiełŁukasz1179/2011Frame ŁódźPiątekRano
38KucharskiPiotr859/2010Kieleckie Centrum BilardowePiątekRano
39MaurycyPiotr768/2009Kieleckie Centrum BilardowePiątekRano
40PasternakRobert5/2008Kieleckie Centrum BilardowePiątekRano
41ŚcigaAdam1178/2011Kieleckie Centrum BilardowePiątekRano
42ŻycińskiMaciej311/2008Kieleckie Centrum BilardowePiątekRano
43BorkowskiDawid1642/2014Maximus BydgoszczPiątekRano
44CiochIreneusz252/2008Maximus BydgoszczPiątekRano
45FrąszczakDariusz3477/2021Maximus BydgoszczPiątekRano
46GizińskiRadosław889/2010Maximus BydgoszczPiątekRano
47KłosRobert2288/2018Maximus BydgoszczPiątekRano
48KarkoszkaDaniel540/09Ósemka RzeszówPiątekRano
49KopećPaweł1552/2013Ósemka RzeszówPiątekRano
50KosińskiTomasz544/09Ósemka RzeszówPiątekRano
51MoskalKrzysztof1060/2011Ósemka RzeszówPiątekRano
52SzerszeńMaciej1002/2010Ósemka RzeszówPiątekRano
53AndryszkiewiczDariusz418/2008Porter CzęstochowaPiątekRano
54ChowaniecAleksander2472/2020Porter CzęstochowaPiątekRano
55CzochKarol2479/2020Porter CzęstochowaPiątekRano
56DewódzkiMarcin2185/2018Porter CzęstochowaPiątekRano
57AdamczykAdam1544/2013Split RadomPiątekRano
58BłońskiMichał2430/2019Split RadomPiątekRano
59FlisekArtur1976/2016Split RadomPiątekRano
60HeródAndrzej295/2008Split RadomPiątekRano
61KaczkowskiRafał2429/2019Split RadomPiątekRano
62PukRoman981/2010Split RadomPiątekRano
63WośKrzysztof1410/2012Split RadomPiątekRano
64SiódmiakKarol1554/2013Akademia Bilardowa RokietnicaPiątekPopołudnie
65ZalewskiMaciej1433/2013Akademia Bilardowa RokietnicaPiątekPopołudnie
66BernaśJarosław4739/2021Akademia Bilardowa Wodzisław ŚląskiPiątekPopołudnie
67DroździelMarek1855/2015Akademia Bilardowa Wodzisław ŚląskiPiątekPopołudnie
68DziobkowskiAndrzej1475/2013Akademia Bilardowa Wodzisław ŚląskiPiątekPopołudnie
69DzumykMariusz1042/2011Akademia Bilardowa Wodzisław ŚląskiPiątekPopołudnie
70HojkaMarcin1801/2015Akademia Bilardowa Wodzisław ŚląskiPiątekPopołudnie
71WawrzyniakTomasz4544/2021Akademia Bilardowa Wodzisław ŚląskiPiątekPopołudnie
72AftkaSandra1746/2015Arkadia TczewPiątekPopołudnie
73BottcherJakub1922/2016Arkadia TczewPiątekPopołudnie
74DziwoszPaweł267/2008Arkadia TczewPiątekPopołudnie
75GrędaMarcin2238/2018Arkadia TczewPiątekPopołudnie
76KrasnowskiBartłomiej1997/2016Champion SiedlcePiątekPopołudnie
77WyrozębskiTomasz1382/2012Champion SiedlcePiątekPopołudnie
78KozakowskiAdrian911/2010Duet Tomaszów MazowieckiPiątekPopołudnie
79GrzelakJan1885/2016Frame ŁódźPiątekPopołudnie
80AlmalladAmin4754/2021Greenclub GdańskPiątekPopołudnie
81BłachowskiPaweł382/2008Greenclub GdańskPiątekPopołudnie
82ChabowskiPrzemysław2349/2019Greenclub GdańskPiątekPopołudnie
83DrożdżŁukasz1841/2015Greenclub GdańskPiątekPopołudnie
84KurMateusz1192/2011Greenclub GdańskPiątekPopołudnie
85PakułaAndrzej38/2008Greenclub GdańskPiątekPopołudnie
86ŻejmoPiotr2481/2020Greenclub GdańskPiątekPopołudnie
87KwasekŁukasz1846/2015Maximus BydgoszczPiątekPopołudnie
88TyburskiJakub1251/2011Maximus BydgoszczPiątekPopołudnie
89ZabłockiPaweł1199/2011Maximus BydgoszczPiątekPopołudnie
90BiałousMaciej2552/2021Metal Fach LP SokółkaPiątekPopołudnie
91CzajkowskiMichał1879/2015Metal Fach LP SokółkaPiątekPopołudnie
92MirońSzymon1985/2016Metal Fach LP SokółkaPiątekPopołudnie
93PahulakKarol2314/2018Metal Fach LP SokółkaPiątekPopołudnie
94PiotrowskiDaniel3838/2021Metal Fach LP SokółkaPiątekPopołudnie
95CzarnieckiJarosław2299/2018Metro ZamośćPiątekPopołudnie
96KosibaŁukasz1394/2012Metro ZamośćPiątekPopołudnie
97KoszelPiotr1706/2014Metro ZamośćPiątekPopołudnie
98ŁosiewiczGrzegorz845/2010Metro ZamośćPiątekPopołudnie
99ŁójPiotr1559/2013Metro ZamośćPiątekPopołudnie
100PalonkaPrzemysław2145/2017Metro ZamośćPiątekPopołudnie
101VitielloMarco2410/2019Metro ZamośćPiątekPopołudnie
102WiśniewskiTomasz539/09Metro ZamośćPiątekPopołudnie
103EjmontDamian236/2008SKB MrągowoPiątekPopołudnie
104KosikKrystian233/2008SKB MrągowoPiątekPopołudnie
105PapiżVadim2444/2020SKB MrągowoPiątekPopołudnie
106ZiewiecIgor1890/2016SKB MrągowoPiątekPopołudnie
107DmochowskiJacek118/2008Split RadomPiątekPopołudnie
108BajsarowiczPaweł270/2008TCF HUB KrakówPiątekPopołudnie
109BaliśAndrzej1666/2014TCF HUB KrakówPiątekPopołudnie
110DziadoszTobiasz2503/2020TCF HUB KrakówPiątekPopołudnie
111LisowskiArtur2497/2020TCF HUB KrakówPiątekPopołudnie
112MatuszczykMichał2442/2020TCF HUB KrakówPiątekPopołudnie
113MazurekKarol951/2010TCF HUB KrakówPiątekPopołudnie
114PliśPaweł2422/2019Trójkąt RzeszówPiątekPopołudnie
115TanasiewiczKrystian219/2008Trójkąt RzeszówPiątekPopołudnie
116AdasiewiczKonrad1690/2014UFO Nowy SączPiątekPopołudnie
117BednarekGrzegorz1692/2014UFO Nowy SączPiątekPopołudnie
118CempaDawid1689/2014UFO Nowy SączPiątekPopołudnie
119KomyczAdrian1691/2014UFO Nowy SączPiątekPopołudnie
120KoszykMateusz4740/2021UFO Nowy SączPiątekPopołudnie
121MatykiewiczWojciech2490/2020UFO Nowy SączPiątekPopołudnie
122SłowikMarcin2491/2020UFO Nowy SączPiątekPopołudnie
123KaczmarekWiktor2465/2020Akademia Bilardowa RokietnicaSobotaRano
124LikowskiPiotr1998/2016Akademia Bilardowa RokietnicaSobotaRano
125PtaszyńskiPiotr2411/2019Akademia Bilardowa RokietnicaSobotaRano
126RutkowskaPaulina 1929/2016Arkadia TczewSobotaRano
127GołąbMariusz1096/2011Bila TarnówSobotaRano
128GmurKamil727/09Bilardowa Samochodówka LegnicaSobotaRano
129KapołkaKamil1423/2012Bilardowa Samochodówka LegnicaSobotaRano
130KiełkowiczMaciej1466/2013Bilardowa Samochodówka LegnicaSobotaRano
131KrólikowskiŁukasz1613/2014Bilardowa Samochodówka LegnicaSobotaRano
132LechKamil2285/2018Bilardowa Samochodówka LegnicaSobotaRano
133OsmanTomasz744/09Bilardowa Samochodówka LegnicaSobotaRano
134PietrasTomasz2967/2021Bilardowa Samochodówka LegnicaSobotaRano
135WieczorekKamil4751/2021Bilardowa Samochodówka LegnicaSobotaRano
136KomanDaniel1589/2014Break Ball Bielsko-BiałaSobotaRano
137ŁobozekSławomir2259/2018Break Ball Bielsko-BiałaSobotaRano
138SkupieńAndrzej2441/2020Dzika KartaSobotaRano
139PieńkowskiArtur990/2010Elida BiałystokSobotaRano
140CieślakDawid177/2008Falcon SosnowiecSobotaRano
141DelinowskiKrzysztof1615/2014Falcon SosnowiecSobotaRano
142DelinowskiTomasz1614/2014Falcon SosnowiecSobotaRano
143BilskiMichał2550/2021Frame ŁódźSobotaRano
144CzerwSebastian2661/2021Frame ŁódźSobotaRano
145TokarskiDaniel439/2008Frame ŁódźSobotaRano
146BendigMichał2136/2017Greenclub GdańskSobotaRano
147BataszewGrzegorz2171/2018Masters LublinSobotaRano
148BrzozowskiBartłomiej710/09Masters LublinSobotaRano
149MędykowskiKarol1964/2016Masters LublinSobotaRano
150MiernowskiJan785/09Masters LublinSobotaRano
151MudaMichał694/09Masters LublinSobotaRano
152PierzchalskiTomasz1183/2011Masters LublinSobotaRano
153SzafranRobert2147/2017Masters LublinSobotaRano
154ŚliwaRobert2195/2018Masters LublinSobotaRano
155ZakrzewskiMariusz1854/2015Masters LublinSobotaRano
156BiernatSylwester2486/2020Ósemka Gorzów WielkopolskiSobotaRano
157DobrzyńskiAriel2148/2017Ósemka Gorzów WielkopolskiSobotaRano
158KuczDaniel1413/2012Ósemka Gorzów WielkopolskiSobotaRano
159KwiatkowskiSebastian2505/2020Ósemka Gorzów WielkopolskiSobotaRano
160MatykowskiArtur2281/2018Ósemka Gorzów WielkopolskiSobotaRano
161MokrzyckiŁukasz238/2008Ósemka Gorzów WielkopolskiSobotaRano
162MrózMichał2154/2017Ósemka Gorzów WielkopolskiSobotaRano
163ZajączkowskiKacper2301/2018Ósemka Gorzów WielkopolskiSobotaRano
164DąbrowskiMirosław2307/2018Ósemka RzeszówSobotaRano
165KrupaSebastian1555/2013Ósemka RzeszówSobotaRano
166BartkowiakKarol1380/2012Sokół BrodySobotaRano
167LewickiMarcin4752/2021TCF HUB KrakówSobotaRano
168LewickiAlan4305/2021TCF HUB KrakówSobotaRano
169MuzolfGabriel1549/2013TCF HUB KrakówSobotaRano
170BratekSławomir2322/2019Trójkąt RzeszówSobotaRano
171GonetJerzy2309/2018Trójkąt RzeszówSobotaRano
172SadlikTomasz1398/2012Trójkąt RzeszówSobotaRano
173SadlikSzymon410/2008Trójkąt RzeszówSobotaRano
174SadlikMateusz4572/2021Trójkąt RzeszówSobotaRano
175BrodeckaOktawia2212/2018UKS Dragon Janowiec WielkopolskiSobotaRano
176CzekajskiNorbert2206/2018UKS Dragon Janowiec WielkopolskiSobotaRano
177ŚwitałaPiotr1525/2013UKS Dragon Janowiec WielkopolskiSobotaRano
178DudaSzymon658/09Zakręcona Bila PoznańSobotaRano
179GratkowskiCezary801/09Zakręcona Bila PoznańSobotaRano
180JachimowskiRobert1308/2012Zakręcona Bila PoznańSobotaRano
181ŁozowickiRafał473/2009Zakręcona Bila PoznańSobotaRano
182MikheyenkaYahor1946/2016Zakręcona Bila PoznańSobotaRano
183PukMichał843/2010Zakręcona Bila PoznańSobotaRano
184RybińskiMichał2327/2019Zakręcona Bila PoznańSobotaRano
185TaborGrzegorz435/2008Zakręcona Bila PoznańSobotaRano
186HomzaDominik2469/20208Bila GdyniaSobotaPopołudnie
187MłodzińskiTomasz967/20108Bila GdyniaSobotaPopołudnie
188PietraszukBartłomiej4115/20218Bila GdyniaSobotaPopołudnie
189SzczepanekIreneusz1970/20168Bila GdyniaSobotaPopołudnie
190WodeckiKrzysztof514/098Bila GdyniaSobotaPopołudnie
191BarskiAndrzej576/09Akademia Bilardowa RokietnicaSobotaPopołudnie
192BorowczykKrzysztof4753/2021Akademia Bilardowa RokietnicaSobotaPopołudnie
193KlamanJędrzej4222/2021Akademia Bilardowa RokietnicaSobotaPopołudnie
194StęsikMikołaj2568/2021Akademia Bilardowa RokietnicaSobotaPopołudnie
195KoćMichał2495/2020Champion SiedlceSobotaPopołudnie
196OleszczukPiotr36/2008Champion SiedlceSobotaPopołudnie
197PrekuratSylwester2082/2017Champion SiedlceSobotaPopołudnie
198TerlikowskiMikołaj1561/2013Champion SiedlceSobotaPopołudnie
199PacyńskiRadosław1531/2013Dzika KartaSobotaPopołudnie
200BabińskiWojciech2416/2019Elida BiałystokSobotaPopołudnie
201BogdanowiczTomasz1541/2013Elida BiałystokSobotaPopołudnie
202IwankowiczAnatol4759/2021Elida BiałystokSobotaPopołudnie
203KurlendaKrzysztof2507/2020Elida BiałystokSobotaPopołudnie
204OrywalAdam4758/2021Elida BiałystokSobotaPopołudnie
205PampuchRafał1569/2013Elida BiałystokSobotaPopołudnie
206StrękowskiArtur2508/2020Elida BiałystokSobotaPopołudnie
207ŻukFilip2144/2017Elida BiałystokSobotaPopołudnie
208GołdynMariusz1202/2011Falcon SosnowiecSobotaPopołudnie
209ManyśWaldemar474/2009Greenclub GdańskSobotaPopołudnie
210BaranowskiMarcin1237/2011Ino-pool InowrocławSobotaPopołudnie
211DębowskiMichał2496/2020Ino-pool InowrocławSobotaPopołudnie
212FarynowskiMichał4749/2021Ino-pool InowrocławSobotaPopołudnie
213FolleherBartosz3692/2021Ino-pool InowrocławSobotaPopołudnie
214GrobelskiArtur2296/2018Ino-pool InowrocławSobotaPopołudnie
215OrzechowskiJacek2294/2018Ino-pool InowrocławSobotaPopołudnie
216PijanowskiArkadiusz1238/2011Ino-pool InowrocławSobotaPopołudnie
217WachowskiTomasz2140/2017Ino-pool InowrocławSobotaPopołudnie
218ChrobotJakub1725/2015Kieleckie Centrum BilardoweSobotaPopołudnie
219NowakGrzegorz748/2009Kieleckie Centrum BilardoweSobotaPopołudnie
220SłowikMaciej1958/2017Kieleckie Centrum BilardoweSobotaPopołudnie
221WiechMichał2341/2019Kieleckie Centrum BilardoweSobotaPopołudnie
222BudzińskiPrzemysław1062/2011Klub 54 ŁomżaSobotaPopołudnie
223GajdaArtur794/09Klub 54 ŁomżaSobotaPopołudnie
224KossykowskiKarol513/09Klub 54 ŁomżaSobotaPopołudnie
225KuciszMarek510/09Klub 54 ŁomżaSobotaPopołudnie
226ŁupińskiKarol511/09Klub 54 ŁomżaSobotaPopołudnie
227MajkowskiKrzysztof1430/2013Klub 54 ŁomżaSobotaPopołudnie
228PiekarzPiotr2138/2017Klub 54 ŁomżaSobotaPopołudnie
229KantorRadosław2291/2018MUKS IKS TarnówSobotaPopołudnie
230KukuśLeon2475/2020MUKS IKS TarnówSobotaPopołudnie
231WęgrzynKamil2317/2018MUKS IKS TarnówSobotaPopołudnie
232KozłowskiRobert2280/2018Ósemka Gorzów WielkopolskiSobotaPopołudnie
233GębalaMarcin2290/2018Ósemka RzeszówSobotaPopołudnie
234ŚlenzakKacper2456/2020Ósemka RzeszówSobotaPopołudnie
235ChmielarzMariusz528/09Porter CzęstochowaSobotaPopołudnie
236BorowskiGrzegorz1553/2013Sinet LegnicaSobotaPopołudnie
237ChołodowskiPaweł 1878/2015Sinet LegnicaSobotaPopołudnie
238DulatPiotr1485/2013Sinet LegnicaSobotaPopołudnie
239LewandowskiPaweł414/2008Sinet LegnicaSobotaPopołudnie
240MajkaPaweł1679/2014Sinet LegnicaSobotaPopołudnie
241MieczkowskiJacek2366/2019Sinet LegnicaSobotaPopołudnie
242TowpikMaciej4746/2021Sinet LegnicaSobotaPopołudnie
243KaczmarekBartosz284/2008Sokół BrodySobotaPopołudnie
244KryśTomasz4762/2021Sokół BrodySobotaPopołudnie
245MarzecKrzysztof1992/2016TCF HUB KrakówSobotaPopołudnie
246BieszczadJacek1982/2016Trójkąt RzeszówSobotaPopołudnie
247PiglaWojciech266/2008Zakręcona Bila PoznańSobotaPopołudnie


Legenda:
brak - brak licencji zawodnika PZBil
b.z. - brak zaświadczenia lekarskiego

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System