Strona główna » Bilard Sport Amator Challenge - Mistrzostwa Polski Amatorów 2019 » Lista startowa - Turniej finałowy
Video na żywo
Menu
Lista startowa - Turniej finałowy

L.p.Imię i NazwiskoNr LicencjiMiejsce eliminacjiDzieńGrupy
1Sandra Aftka1746/015Arkadia TczewPiątekRano
2Marcin Gręda2238/2018Arkadia TczewPiątekRano
3Mateusz Grzębski1944/2016Arkadia TczewPiątekRano
4Paweł Guziński1458/2013Arkadia TczewPiątekRano
5Radosław Żyła2404/2019Arkadia TczewPiątekRano
6Michał Błoński2430/2019Break 147 RadomPiątekRano
7Bartłomiej Dworak2427/2019Break 147 RadomPiątekRano
8Rafał Kaczkowski2429/2019Break 147 RadomPiątekRano
9Maciej Grzegorz Lesiak1287/2012Break 147 RadomPiątekRano
10Paweł Mazur784/2009Break 147 RadomPiątekRano
11Roman Puk981/2010Break 147 RadomPiątekRano
12Michał Sas1545/2013Break 147 RadomPiątekRano
13Dawid Tomczyk2419/2019Break 147 RadomPiątekRano
14Krzysztof Woś1410/2012Break 147 RadomPiątekRano
15Szymon Kryszak2428/2019BSB Maximus BydgoszczPiątekRano
16Bartłomiej Zacniewski1713/2014BSB Maximus BydgoszczPiątekRano
17Grzegorz Zbijowski2425/2019BSB Maximus BydgoszczPiątekRano
18Rafał Arkusiński1302/2012Duet Tomaszów MazowieckiPiątekRano
19Michał  Bąbol1930/2016Duet Tomaszów MazowieckiPiątekRano
20Krystian Bednarek1918/2016Duet Tomaszów MazowieckiPiątekRano
21Dominik Klepacz1341/2012Duet Tomaszów MazowieckiPiątekRano
22Krzysztof Kozera1931/2016Duet Tomaszów MazowieckiPiątekRano
23Krzysztof Olejnik1315/2012Duet Tomaszów MazowieckiPiątekRano
24Michał Ryczko868/2010Duet Tomaszów MazowieckiPiątekRano
25Krzysztof Moskal1060/2011Dzika Karta Dyrektora cyklu BSACPiątekRano
26Michał Potysz949/2010Dzika Karta Dyrektora cyklu BSACPiątekRano
27Przemysław Ciosk-Dzika Karta Prezesa PZBilPiątekRano
28Radosław Ciosk-Dzika Karta Prezesa PZBilPiątekRano
29Krzysztof Gardjas151/2008Dzika Karta Prezesa PZBilPiątekRano
30Mirosław Głowacki-Dzika Karta Prezesa PZBilPiątekRano
31Paula Baranowska2421/2019Eighty Nine WarszawaPiątekRano
32Kacper Kielmans1972/2016Eighty Nine WarszawaPiątekRano
33Michał Kopczyński1730/2015Eighty Nine WarszawaPiątekRano
34Adam Kuryłek765/09Eighty Nine WarszawaPiątekRano
35Krzysztof Majkowski1430/2013Eighty Nine WarszawaPiątekRano
36Michał Orzeł1733/2015Eighty Nine WarszawaPiątekRano
37Szymon Tatuliński1037/2010Eighty Nine WarszawaPiątekRano
38Rafał Olbromski1881/2015Frame ŁódźPiątekRano
39Marcin Waliszewski154/2008Frame ŁódźPiątekRano
40Kamil Zięba2129/2017Frame ŁódźPiątekRano
41Dariusz Anderson1839/2015Hades PoznańPiątekRano
42Jakub Kościelniak650/09Hades PoznańPiątekRano
43Mateusz Robiński1127/2011Hades PoznańPiątekRano
44Maciej Zalewski1433/2013Hades PoznańPiątekRano
45Piotr Kucharski859/2010Kieleckie Centrum BilardowePiątekRano
46Piotr Maurycy768/2009Kieleckie Centrum BilardowePiątekRano
47Jan Niewęgłowski752/09Kieleckie Centrum BilardowePiątekRano
48Rafał Wróblewski1876/2015Kieleckie Centrum BilardowePiątekRano
49Maciej Życiński311/2008Kieleckie Centrum BilardowePiątekRano
50Tomasz Bitner1877/2015Ringer PłockPiątekRano
51Marek Głód2433/2019Ringer PłockPiątekRano
52Paweł Kobuszewski1861/2015Ringer PłockPiątekRano
53Szczepan Melibruda2046/2017Ringer PłockPiątekRano
54Grzegorz Modrzejewski762/2009Ringer PłockPiątekRano
55Konrad Modrzejewski761/2009Ringer PłockPiątekRano
56Daniel Karkoszka540/09Trójkąt RzeszówPiątekRano
57Tomasz Kosiński544/09Trójkąt RzeszówPiątekRano
58Maciej Szerszeń1002/2010Trójkąt RzeszówPiątekRano
59Przemysław Poterek1648/2014UKS Dragon Janowiec Wlkp.PiątekRano
60Piotr Świtała1525/2013UKS Dragon Janowiec Wlkp.PiątekRano
61Paweł Zabłocki1199/2011UKS Dragon Janowiec Wlkp.PiątekRano
62Szymon Duda658/09Zakręcona Bila PoznańPiątekRano
63Wojciech Pigla266/2008Zakręcona Bila PoznańPiątekRano
64Remigiusz Wyrzykiewicz461/2009Zakręcona Bila PoznańPiątekRano
65Andrzej Barski576/09Akademia Bilardowa RokietnicaPiątekPopołudnie
66Łukasz Sikorski125/2008Akademia Bilardowa RokietnicaPiątekPopołudnie
67Marek Strykowski826/2010Akademia Bilardowa RokietnicaPiątekPopołudnie
68Filip Biesek1571/2013BSB Maximus BydgoszczPiątekPopołudnie
69Roman Jakubiak1986/2016BSB Maximus BydgoszczPiątekPopołudnie
70Piotr Światowy1222/2011BSB Maximus BydgoszczPiątekPopołudnie
71Jakub Tyburski1251/2011BSB Maximus BydgoszczPiątekPopołudnie
72Brajan Sawicki2150/2017Eighty Nine WarszawaPiątekPopołudnie
73Michał Blachowski1562/2013Falcon SosnowiecPiątekPopołudnie
74Paweł Błachowski382/2008Falcon SosnowiecPiątekPopołudnie
75Mariusz Dzumyk1042/2011Falcon SosnowiecPiątekPopołudnie
76Paweł Grzanka1566/2013Falcon SosnowiecPiątekPopołudnie
77Łukasz Królikowski1613/2014Falcon SosnowiecPiątekPopołudnie
78Krzysztof Marzec1992/2016Falcon SosnowiecPiątekPopołudnie
79Krystian Niebieszczański950/2010Falcon SosnowiecPiątekPopołudnie
80Piotr Twerdyk1263/2011Falcon SosnowiecPiątekPopołudnie
81Jacek Janiszewski1895/2016Frame ŁódźPiątekPopołudnie
82Dylan Jomaa810/2009Frame ŁódźPiątekPopołudnie
83Piotr Kleinschmidt2130/2017Frame ŁódźPiątekPopołudnie
84Łukasz Kowalski2131/2017Frame ŁódźPiątekPopołudnie
85Marcin Połeć1053/2011Frame ŁódźPiątekPopołudnie
86Adam Stefankiewicz1882/2015Frame ŁódźPiątekPopołudnie
87Krzysztof Kasprzak1406/2012Green Club GdańskPiątekPopołudnie
88Piotr_ Ostrowski1231/2011Green Club GdańskPiątekPopołudnie
89Marcin Baranowski1237/2011Ino-Pool InowrocławPiątekPopołudnie
90Mariusz Czekała2298/2018Ino-Pool InowrocławPiątekPopołudnie
91Artur Grobelski2296/2018Ino-Pool InowrocławPiątekPopołudnie
92Jacek Jabłoński2295/2018Ino-Pool InowrocławPiątekPopołudnie
93Marcin Kaczorowski2417/2019Ino-Pool InowrocławPiątekPopołudnie
94Marcin Kaszuba2418/2019Ino-Pool InowrocławPiątekPopołudnie
95Arkadiusz Pijanowski1238/2011Ino-Pool InowrocławPiątekPopołudnie
96Michał Tadzik196/2008Ino-Pool InowrocławPiątekPopołudnie
97Tomasz Wachowski2140/2017Ino-Pool InowrocławPiątekPopołudnie
98Łukasz Banasik751/09Kieleckie Centrum BilardowePiątekPopołudnie
99Kamil Baranowski2174/2018Masters ChełmPiątekPopołudnie
100Grzegorz Bataszew2171/2018Masters ChełmPiątekPopołudnie
101Michał Jezierski2176/2018Masters ChełmPiątekPopołudnie
102Piotr Kusiak1221/2011Masters ChełmPiątekPopołudnie
103Patryk Szady2180/2018Masters ChełmPiątekPopołudnie
104Robert Szafran2147/2017Masters ChełmPiątekPopołudnie
105Przemysław Woch2172/2018Masters ChełmPiątekPopołudnie
106Katarzyna Woch2175/2018Masters ChełmPiątekPopołudnie
107Hubert Baran2321/2019Ósemka RzeszówPiątekPopołudnie
108Adam Cebulak2323/2019Ósemka RzeszówPiątekPopołudnie
109Mirosław Dąbrowski2307/2018Ósemka RzeszówPiątekPopołudnie
110Mateusz Kielar2409/2019Ósemka RzeszówPiątekPopołudnie
111Jarosław Kielczyk2415/2019Ósemka RzeszówPiątekPopołudnie
112Daniel Leszczyszyn2412/2019Ósemka RzeszówPiątekPopołudnie
113Paweł Pliś2422/2019Ósemka RzeszówPiątekPopołudnie
114Adam Wisz769/2009Ósemka RzeszówPiątekPopołudnie
115Mariusz Chmielarz528/09Porter CzęstochowaPiątekPopołudnie
116Paweł Kania1028/2011Porter CzęstochowaPiątekPopołudnie
117Michał Malicki2397/2019Porter CzęstochowaPiątekPopołudnie
118Sebastian Hołówko2040/2017Trójkąt RzeszówPiątekPopołudnie
119Jacek Pańczak422/2008Trójkąt RzeszówPiątekPopołudnie
120Tomasz Sadlik1398/2012Trójkąt RzeszówPiątekPopołudnie
121Szymon Sadlik410/2008Trójkąt RzeszówPiątekPopołudnie
122Krystian Tanasiewicz219/2008Trójkąt RzeszówPiątekPopołudnie
123Sebastian Zięba421/2008Trójkąt RzeszówPiątekPopołudnie
124Marcin Gozdowski1830/2015Zakręcona Bila PoznańPiątekPopołudnie
125Mateusz Jukiewicz2292/2018Zakręcona Bila PoznańPiątekPopołudnie
126Piotr Likowski1998/2016Zakręcona Bila PoznańPiątekPopołudnie
127Michał Puk843/2010Zakręcona Bila PoznańPiątekPopołudnie
128Grzegorz Tabor435/2008Zakręcona Bila PoznańPiątekPopołudnie
129Mateusz Cholewiński2359/2019Akademia Bilardowa RokietnicaSobotaRano
130Piotr Kolecki1699/2014Akademia Bilardowa RokietnicaSobotaRano
131Rafał Łozowicki473/2009Akademia Bilardowa RokietnicaSobotaRano
132Milena Malicka1656/2014Akademia Bilardowa RokietnicaSobotaRano
133Piotr Ptaszyński2411/2019Akademia Bilardowa RokietnicaSobotaRano
134Mariusz Błażej496/2009Bila TarnówSobotaRano
135Mariusz Gołąb1096/2011Bila TarnówSobotaRano
136Łukasz Krawczyk291/2008Bila TarnówSobotaRano
137Arkadiusz Miś1984/2016Bila TarnówSobotaRano
138Michał Szczakuła515/09Bila TarnówSobotaRano
139Kamil Kapołka1423/2012BSB Maximus BydgoszczSobotaRano
140Bartłomiej Krawczyk2407/2019BSB Maximus BydgoszczSobotaRano
141Wojciech Babiński2416/2019Elida BiałystokSobotaRano
142Michał Czajkowski1879/2015Elida BiałystokSobotaRano
143Dariusz Dżus2434/2019Elida BiałystokSobotaRano
144Rafał Pampuch1569/2013Elida BiałystokSobotaRano
145Filip Żuk2144/2017Elida BiałystokSobotaRano
146Tomasz Delinowski1614/2014Falcon SosnowiecSobotaRano
147Krzysztof Delinowski1615/2014Falcon SosnowiecSobotaRano
148Michał Bendig2136/2017Green Club GdańskSobotaRano
149Paweł Boguszewski1969/2016Green Club GdańskSobotaRano
150Przemysław Chabowski2349/2019Green Club GdańskSobotaRano
151Marcin Mysłek426/2008Green Club GdańskSobotaRano
152Marcin Saczewa406/2008Green Club GdańskSobotaRano
153Tomasz Walczak983/2010Green Club GdańskSobotaRano
154Piotr Dulat1485/2013Hades PoznańSobotaRano
155Łukasz Mokrzycki238/2008Hades PoznańSobotaRano
156Radosław Pacyński1531/2013Hades PoznańSobotaRano
157Kacper Zajączkowski2301/2018Hades PoznańSobotaRano
158Przemysław Budziński1062/2011Klub 54 ŁomżaSobotaRano
159Bartosz Kluczyk1063/2011Klub 54 ŁomżaSobotaRano
160Karol Kossykowski513/09Klub 54 ŁomżaSobotaRano
161Marek Kucisz510/09Klub 54 ŁomżaSobotaRano
162Karol Łupiński511/09Klub 54 ŁomżaSobotaRano
163Tomasz Trzcinka1712/2014Klub 54 ŁomżaSobotaRano
164Mateusz Dudziński1987/2016Masters LublinSobotaRano
165Konrad Jędrusiak673/09Masters LublinSobotaRano
166Jan Miernowski785/09Masters LublinSobotaRano
167Tomasz Pierzchalski1183/2011Masters LublinSobotaRano
168Paweł Przykaza1977/2016Masters LublinSobotaRano
169Robert Śliwa2195/2018Masters LublinSobotaRano
170Jakub Wiśniewski881/2010Masters LublinSobotaRano
171Mariusz Zakrzewski1854/2015Masters LublinSobotaRano
172Tomasz Górski2153/2017Metal Fach LP SokółkaSobotaRano
173Maciej Grygieńć2426/2019Metal Fach LP SokółkaSobotaRano
174Szymon Miroń1985/2016Metal Fach LP SokółkaSobotaRano
175Karol Pahulak2314/2018Metal Fach LP SokółkaSobotaRano
176Piotr Rygasiewicz861/2010Metal Fach LP SokółkaSobotaRano
177Marcin Gębala2290/2018MUKS IKS TarnówSobotaRano
178Radosław Kantor2291/2018MUKS IKS TarnówSobotaRano
179Adam Swadźba2360/2019MUKS IKS TarnówSobotaRano
180Jacek Bieszczad1982/2016Pino DębicaSobotaRano
181Kamil Węgrzyn2317/2018Pino DębicaSobotaRano
182Marcin Czechowicz2300/2018Porter CzęstochowaSobotaRano
183Mirosław Urbański2141/2017Ringer PłockSobotaRano
184Michał Urbański1864/2015Ringer PłockSobotaRano
185Grzegorz Borowski1553/2013UKS Bilardowa Samochodówka LegnicaSobotaRano
186Paweł Majka1679/2014UKS Bilardowa Samochodówka LegnicaSobotaRano
187Radosław Misiewicz1269/2012UKS Bilardowa Samochodówka LegnicaSobotaRano
188Jarosław Siębor1978/2016UKS Bilardowa Samochodówka LegnicaSobotaRano
189Sebastian Sołtys1464/2013UKS Bilardowa Samochodówka LegnicaSobotaRano
190Robert Jachimowski1308/2012Zakręcona Bila PoznańSobotaRano
191Yahor Mikheyenka1946/2016Zakręcona Bila PoznańSobotaRano
192Jarosław Szynklewski1702/2014Zakręcona Bila PoznańSobotaRano
193Maciej Barcikowski2161/2018147 Break WarszawaSobotaPopołudnie
194Arkadiusz Kadłubowski2431/2019147 Break WarszawaSobotaPopołudnie
195Tomasz Kielmans1973/2016147 Break WarszawaSobotaPopołudnie
196Paweł Krysiński2162/2018147 Break WarszawaSobotaPopołudnie
197Lesław Łukaszewicz150/2008147 Break WarszawaSobotaPopołudnie
198Michał Muda694/09147 Break WarszawaSobotaPopołudnie
199Tomasz Stachera1747/2015147 Break WarszawaSobotaPopołudnie
200Roman Wasilewski1857/2015147 Break WarszawaSobotaPopołudnie
201Tomasz Młodziński967/20108Bila GdyniaSobotaPopołudnie
202Ireneusz Szczepanek1970/20168Bila GdyniaSobotaPopołudnie
203Tomasz Wendicki70/20088Bila GdyniaSobotaPopołudnie
204Łukasz Drożdż1841/2015Bałtyckie Centrum BilardoweSobotaPopołudnie
205Krzysztof Skrzypczyk1980/2016Bałtyckie Centrum BilardoweSobotaPopołudnie
206Michał Świderski1875/2015Bałtyckie Centrum BilardoweSobotaPopołudnie
207Grzegorz Ulewicz883/2010Bałtyckie Centrum BilardoweSobotaPopołudnie
208Igor Ziewiec1890/2016Bałtyckie Centrum BilardoweSobotaPopołudnie
209Krystian Boruch2310/2018Bila TarnówSobotaPopołudnie
210Bartosz Król2289/2018Bila TarnówSobotaPopołudnie
211Sławomir Niemiec2293/2018Bila TarnówSobotaPopołudnie
212Daniel Koman1589/2014Bistro Bilard BrzeszczeSobotaPopołudnie
213Gabriel Muzolf1549/2013Bistro Bilard BrzeszczeSobotaPopołudnie
214Hubert Dziudzik1995/2016Champion SiedlceSobotaPopołudnie
215Łukasz Fałdowski1917/2016Champion SiedlceSobotaPopołudnie
216Maciej Krasuski1971/2016Champion SiedlceSobotaPopołudnie
217Sylwerster Prekurat2082/2017Champion SiedlceSobotaPopołudnie
218Paweł Seremak1988/2016Champion SiedlceSobotaPopołudnie
219Mikołaj Terlikowski1561/2013Champion SiedlceSobotaPopołudnie
220Marek Wideński1397/2012Champion SiedlceSobotaPopołudnie
221Tomasz Wyrozębski1382/2012Champion SiedlceSobotaPopołudnie
222Sławomir Łobozek2259/2018Dzika Karta Dyrektora cyklu BSACSobotaPopołudnie
223Damian Penar-Dzika Karta Dyrektora cyklu BSACSobotaPopołudnie
224Łukasz Korsak772/2009Green Club GdańskSobotaPopołudnie
225Robert Lech399/2008Green Club GdańskSobotaPopołudnie
226Krzysztof Wodecki514/09Green Club GdańskSobotaPopołudnie
227Marcin Smolich1717/2014Hades PoznańSobotaPopołudnie
228Grzegorz Nowak748/2009Kieleckie Centrum BilardoweSobotaPopołudnie
229Jeremi Nowak1608/2014Kieleckie Centrum BilardoweSobotaPopołudnie
230Mirosław Bobczuk2165/2018Metro ZamośćSobotaPopołudnie
231Piotr Koszel1706/2014Metro ZamośćSobotaPopołudnie
232Grzegorz Łosiewicz845/2010Metro ZamośćSobotaPopołudnie
233Bartłomiej Piłat2413/2019Metro ZamośćSobotaPopołudnie
234Tomasz Smól1851/2015Metro ZamośćSobotaPopołudnie
235Piotr Śnieżko1707/2014Metro ZamośćSobotaPopołudnie
236Marco Vitiello2410/2019Metro ZamośćSobotaPopołudnie
237Tomasz Wiśniewski539/09Metro ZamośćSobotaPopołudnie
238Piotr Wójtowicz545/09Metro ZamośćSobotaPopołudnie
239Dariusz Andryszkiewicz418/2008Porter CzęstochowaSobotaPopołudnie
240Dominik Mroziakiewicz2267/2018Porter CzęstochowaSobotaPopołudnie
241Michał Rakowski2311/2018Porter CzęstochowaSobotaPopołudnie
242Miłosz Golec2139/2017Sinet LegnicaSobotaPopołudnie
243Mirosław Grzywa1526/2013Sinet LegnicaSobotaPopołudnie
244Robert Kozłowski2280/2018Sinet LegnicaSobotaPopołudnie
245Grzegorz Książek1414/2012Sinet LegnicaSobotaPopołudnie
246Kamil Lech2285/2018Sinet LegnicaSobotaPopołudnie
247Jacek Lejman1486/2013Sinet LegnicaSobotaPopołudnie
248Sebastian Łukacz2219/2018Sinet LegnicaSobotaPopołudnie
249Artur Matykowski2281/2018Sinet LegnicaSobotaPopołudnie
250Grzegorz Bednarek1692/2014UFO Nowy SączSobotaPopołudnie
251Dawid Cempa1689/2014UFO Nowy SączSobotaPopołudnie
252Marek Glibowski2424/2019UFO Nowy SączSobotaPopołudnie
253Rafał Idzik1694/2014UFO Nowy SączSobotaPopołudnie
254Adrian Komycz1691/2014UFO Nowy SączSobotaPopołudnie
255Sebasian Kulig1468/2013UFO Nowy SączSobotaPopołudnie
256Miłosz Skrzypiec2423/2019UFO Nowy SączSobotaPopołudnie


Legenda:
brak - brak licencji zawodnika PZBil
b.z. - brak zaświadczenia lekarskiego

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System