Strona główna » Polska Liga Bilardowa » II Liga - Lista zgłoszonych zawodników - sezon 2019
Video na żywo
Menu
Sponsorzy
II Liga - Lista zgłoszonych zawodników - sezon 2019



L.p.Imię i NazwiskoKlub / MiastoLicencjaKarta Prawa do gry
1Zuzanna BłaszczakAkademia Bilardowa II Rokietnica1812/201599
2Piotr JudkowiakAkademia Bilardowa II Rokietnica344/2008
3Daniel WieszczeczyńskiAkademia Bilardowa II Rokietnica1306/2012
4Marek StrykowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica826/2010
5Sebastian BrzękowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica1983/2016
6Nikodem JankowiakAkademia Bilardowa II Rokietnica2184/201897
7Łukasz SikorskiAkademia Bilardowa II Rokietnica125/2008
8Milena MalickaAkademia Bilardowa II Rokietnica1656/201498
9Jakub  BottcherArkadia II Tczew1922/2016299
10Mateusz GrzębskiArkadia II Tczew1944/2016307
11Mateusz NowakArkadia II Tczew2187/2018
12Paweł GuzińskiArkadia II Tczew1458/2013301
13Cezary AntczakArkadia II Tczew2111/2017298
14Krzysztof SzczepańskiArkadia II Tczew340/2008300
15Jakub ŚliżewskiArkadia Junior Tczew2315/2018302
16Bartosz SadochArkadia Junior Tczew2186/2018305
17Sandra AftkaArkadia Junior Tczew1746/015303
18Izabela KowalkowskaArkadia Junior Tczew2189/2018
19Łukasz WoźniakArkadia Junior Tczew1923/2016
20Marcin GrędaArkadia Junior Tczew2238/2018309
21Adam ŚmiałekArkadia Junior Tczew2188/2018391
22Dorian CzubaszekBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn603/09
23Damian EjmontBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn236/2008
24Michał ŚwiderskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn1875/2015200
25Marcin ZmysłowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn719/09
26Mariusz StefańskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn507/2009
27Marek KłusowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn805/09
28Michał PopławskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn1145/2011
29Daniel KliskoBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn717/09
30Bartłomiej RycerzBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn1755/2015
31Łukasz ŚlipkoBilard Team Maria Wałbrzych1916/2016216
32Grzegorz WójcikBilard Team Maria Wałbrzych1824/2015214
33Michał MalczewskiBilard Team Maria Wałbrzych481/2009215
34Agnieszka PierzynkaBilard Team Maria Wałbrzych484/2009
35Michał SieńkoBilard Team Maria Wałbrzych2028/2017
36Katarzyna PuśBilard Team Maria Wałbrzych1758/2015217
37Jakub KucharskiBilard Team Maria Wałbrzych1149/2011218
38Krzysztof GołąbBilard Team Maria Wałbrzych2339/2019219
39Krzysztof HaraźnyBilard Team Maria Wałbrzych2027/2016213
40Filip EjsmentewiczBillboard Warszawa22/2008339
41Łukasz FałdowskiBillboard Warszawa1917/2016276
42Maciej BarcikowskiBillboard Warszawa2161/2018274
43Maciej Grzegorz LesiakBillboard Warszawa1287/2012278
44Brajan SawickiBillboard Warszawa2150/2017279
45Piotr DomańskiBillboard Warszawa2408/2019
46Jakub MokosaBillboard Warszawa998/2010
47Konrad KowalskiBillboard Warszawa1285/2012277
48Witold ŻarowskiBillboard Warszawa2163/2018280
49Tomasz KalinowskiBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze561/09159
50Gabriel MuzolfBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1549/2013160
51Izabela ŁąckaBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze456/2008391
52Michał BlachowskiBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1562/2013211
53Mariusz GołdynBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1202/2011158
54Michał SzwedBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze335/2008157
55Daniel KomanBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1589/2014156
56Piotr TomiczekBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1902/2016155
57Piotr ŚwiatowyBSB Maximus Bydgoszcz1222/2011283
58Roman JakubiakBSB Maximus Bydgoszcz1986/2016
59Maciej SzczawińskiBSB Maximus Bydgoszcz1574/2013
60Radosław GizińskiBSB Maximus Bydgoszcz889/2010388
61Łukasz KwasekBSB Maximus Bydgoszcz1846/2015389
62Filip BiesekBSB Maximus Bydgoszcz1571/2013284
63Igor LulińskiBSB Maximus Bydgoszcz1066/2011282
64Ireneusz CiochBSB Maximus Bydgoszcz252/2008
65Bartosz CzapskiBSB Maximus Bydgoszcz815/09281
66Michał CzajkowskiChorten Elida Białystok1879/2015180
67Karol ŁupińskiChorten Elida Białystok511/09
68Tomasz BogdanowiczChorten Elida Białystok1541/2013179
69Krzysztof TymińskiChorten Elida Białystok94/2008181
70Dariusz MisiakChorten Elida Białystok2355/2019182
71Rafał PampuchChorten Elida Białystok1569/2013178
72Kamil WdowiarskiEighty Nine Warszawa2142/2017322
73Przemysław HampelskiEighty Nine Warszawa2155/2017
74Grzegorz KołomajskiEighty Nine Warszawa1490/2013323
75Piotr DrozdowskiEighty Nine Warszawa2420/2019324
76Paula BaranowskaEighty Nine Warszawa2421/2019325
77Michał KopczyńskiEighty Nine Warszawa1730/2015320
78Wojciech AdamczykEighty Nine Warszawa927/2010321
79Łukasz NiedzielskiFair Play Jaworzno2335/2019
80Dominik JastrząbFair Play Jaworzno1510/201385
81Beata HumańskaFair Play Jaworzno1627/201492
82Oskar WidachaFair Play Jaworzno2083/201789
83Sambor StachowiakFair Play Jaworzno1634/201486
84Mikołaj ŻelaznyFair Play Jaworzno1887/201687
85Bartosz UfnalskiFair Play Jaworzno1967/201688
86Paweł GrzankaFair Play Jaworzno1566/201391
87Andrzej JanoskaFair Play Jaworzno1521/2013
88Marek ŻelaznyFair Play Jaworzno2337/2019
89Krzysztof PaliwodaFair Play Jaworzno2260/201890
90Wiktor ZielińskiFalquon Hades Poznań945/201046
91Marcin GołembskiFalquon Hades Poznań349/200838
92Marcin SmolichFalquon Hades Poznań1717/201443
93Mateusz RobińskiFalquon Hades Poznań1127/201141
94Jakub KościelniakFalquon Hades Poznań650/0940
95Bartłomiej CzaplaFalquon Hades Poznań1088/201137
96Michał WyrwasFalquon Hades Poznań1952/2016
97Remigiusz WyrzykiewiczFalquon Hades Poznań461/200944
98Karol SiódmiakFalquon Hades Poznań1554/201342
99Dawid HeringFalquon Hades Poznań734/0939
100Maciej ZalewskiFalquon Hades Poznań1433/201345
101Kamil ZiębaFrame II Łódź2129/2017111
102Marcin PołećFrame II Łódź1053/2011112
103Łukasz KowalskiFrame II Łódź2131/2017117
104Adam StefankiewiczFrame II Łódź1882/2015116
105Jan  GrzelakFrame II Łódź1885/2016115
106Marcin WaliszewskiFrame II Łódź154/2008114
107Jacek JaniszewskiFrame II Łódź1895/2016150
108Tomasz MalinowskiFrame Łódź816/09121
109Dawid GlińskiFrame Łódź1831/2015
110Krzysztof GardjasFrame Łódź151/2008122
111Mateusz ZdziechFrame Łódź671/2009118
112Piotr PolisFrame Łódź1157/2011119
113Krzysztof OrłowskiGreen Club II Gdańsk2352/2019104
114Dawid BrzezińskiGreen Club II Gdańsk2064/2017101
115Marcin ChmielGreen Club II Gdańsk2196/2018100
116Leszek PieśniakGreen Club II Gdańsk2170/2018
117Paweł ŁuczyńskiGreen Club II Gdańsk2353/2019102
118Robert KrawiecGreen Club II Gdańsk2351/2019103
119Łukasz KorsakGreen Club III Gdańsk772/2009203
120Tomasz DzieniszGreen Club III Gdańsk1811/2015
121Osman MuklewiczGreen Club III Gdańsk1363/2012205
122Maciej RaniszewskiGreen Club III Gdańsk1405/2012204
123Wojciech ZosiukGreen Club III Gdańsk1093/2011206
124Grzegorz JurekGreen Club III Gdańsk1025/2010199
125Sławomir RudziewiczKmicic Starogard Gdański1894/2016197
126Tomasz GemskiKmicic Starogard Gdański2348/2019
127Mateusz MajerKmicic Starogard Gdański1732/2015
128Dawid BaskaKmicic Starogard Gdański2347/2019
129Michał BendigKmicic Starogard Gdański2136/2017198
130Przemysław ChabowskiKmicic Starogard Gdański2349/2019
131Krzysztof WodeckiKmicic Starograd Gdański514/09196
132Tomasz TunickiMasters Chełm2173/2018
133Michał JezierskiMasters Chełm2176/201867
134Katarzyna SurmaMasters Chełm2175/201868
135Kamil BaranowskiMasters Chełm2174/201869
136Przemysław PiotrowskiMasters Chełm1391/2012
137Patryk KędzioraMasters Chełm2177/201866
138Przemysław WochMasters Chełm2172/201870
139Marcin KrukMasters Chełm2318/201871
140Patryk SzadyMasters Chełm2180/2018
141Lech PiekarskiMetal Fach LP II Sokółka2254/2018254
142Piotr BuczyńskiMetal Fach LP II Sokółka855/2010
143Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka1985/2016252
144Michał MirońMetal Fach LP II Sokółka2152/2017249
145Jacek JarnoMetal Fach LP II Sokółka693/09250
146Piotr RygasiewiczMetal Fach LP II Sokółka861/2010245
147Maciej NowakMetal Fach LP II Sokółka692/09246
148Łukasz PrzybyszMetal Fach LP II Sokółka1318/2012
149Zbigniew KoziołMetal Fach LP II Sokółka788/09248
150Tomasz GórskiMetal Fach LP II Sokółka2153/2017251
151Antonio QuartaNosan II Kielce1959/2016357
152Jakub ChrobotNosan II Kielce1725/2015358
153Grzegorz NowakNosan II Kielce748/2009359
154Szymon BruśnickiNosan II Kielce1826/2015331
155Maciej SłowikNosan II Kielce1958/2017362
156Jeremi NowakNosan II Kielce1608/2014330
157Michał KotiukOlimp Masters eDom Lublin2336/201955
158Robert ŚliwaOlimp Masters eDom Lublin2195/201856
159Piotr KusiakOlimp Masters eDom Lublin1221/2011236
160Jan MiernowskiOlimp Masters eDom Lublin785/0954
161Jakub WiśniewskiOlimp Masters eDom Lublin881/2010235
162Mariusz ZakrzewskiOlimp Masters eDom Lublin1854/201557
163Tomasz ChagowskiOlimp Masters eDom Lublin672/0959
164Michał MudaOlimp Masters eDom Lublin694/0958
165Tomasz WiśniewskiOskar Stalowa Wola539/09133
166Maciej SzerszeńOskar Stalowa Wola1002/2010132
167Paweł KopećOskar Stalowa Wola1552/2013131
168Daniel KarkoszkaOskar Stalowa Wola540/09135
169Krzysztof MoskalOskar Stalowa Wola1060/2011129
170Tomasz KosińskiOskar Stalowa Wola544/09130
171Jakub JakimiakOskar Stalowa Wola542/09134
172Adam CebulakÓsemka Rzeszów2323/2019140
173Grzegorz GwizdakÓsemka Rzeszów2305/2018
174Jerzy GonetÓsemka Rzeszów2309/2018136
175Mirosław DąbrowskiÓsemka Rzeszów2307/2018142
176Arkadiusz NawojskiÓsemka Rzeszów2306/2018141
177Hubert BaranÓsemka Rzeszów2321/2019138
178Sebastian KrupaÓsemka Rzeszów1555/2013139
179Sławomir BratekÓsemka Rzeszów2322/2019137
180Piotr BujnyÓsemka Rzeszów557/0929
181Kamil ChilińskiSKB Mrągowo135/2008
182Miłosz KrętowskiSKB Mrągowo1994/2016
183Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo883/2010185
184Kacper BorowskiSKB Mrągowo1892/2016190
185Mateusz ZawadkoSKB Mrągowo621/09
186Tomasz KulikSKB Mrągowo2023/2017
187Igor ZiewiecSKB Mrągowo1890/2016186
188Dariusz KrzyszkowskiSpider Wrocław172/2008239
189Grzegorz MiśkiewiczSpider Wrocław786/2009
190Kajetan ŻmudzińskiSpider Wrocław394/2008238
191Bartosz HumeniukSpider Wrocław39/2008
192Bartosz KubicaSpider Wrocław2058/2017
193Dzymitry HrybSpider Wrocław1130/2011241
194Arkadiusz GołębskiSpider Wrocław1016/2010243
195Rafał WojciechowskiSpider Wrocław483/2009
196Michał RogowiczTago Łódź2166/201813
197Karol BarcickiTago Łódź2167/201814
198Tomasz WójtTago Łódź837/201012
199Mateusz SzurgotTago Łódź2320/201915
200Jakub KubiakTago Łódź2168/201816
201Konrad JędrusiakTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin673/09237
202Marek BednarzTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin1975/2016
203Grzegorz BataszewTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin2171/2018230
204Paweł PrzykazaTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin1977/2016231
205Robert SzafranTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin2147/2017233
206Karol MędykowskiTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin1964/2016234
207Tomasz PierzchalskiTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin1183/2011229
208Piotr LatosińskiTCF HUB II Kraków774/09291
209Krystian NiebieszczańskiTCF HUB II Kraków950/2010293
210Jakub KowalczykTCF HUB II Kraków1637/2014292
211Bartłomiej TyranowskiTCF HUB II Kraków1896/2016295
212Krzysztof MarzecTCF HUB II Kraków1992/2016294
213Piotr CepilTCF HUB II Kraków248/200848
214Rafał OlbromskiTrytago Łódź1881/2015
215Michał KowalczykTrytago Łódź812/098
216Wojciech CieślakTrytago Łódź428/20116
217Jacek CzerepińskiTrytago Łódź1253/20119
218Kamil PodębskiTrytago Łódź146/2008113
219Daniel SzymczakTrytago Łódź729/097
220Piotr KucharskiTVsports.pl Kielce859/2010355
221Łukasz ŚlizTVsports.pl Kielce2052/2017
222Jan NiewęgłowskiTVsports.pl Kielce752/09329
223Rafał WróblewskiTVsports.pl Kielce1876/2015363
224Tomasz NiechciałTVsports.pl Kielce2049/2017360
225Maciej ŻycińskiTVsports.pl Kielce311/2008332
226Piotr MaurycyTVsports.pl Kielce768/2009
227Konrad FilipUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1377/2012
228Mateusz FilipUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2222/2018172
229Michał BierzgalskiUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1061/2011175
230Wiktoria WydrzyńskaUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2038/2017
231Piotr ŁysoniewskiUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1169/2011
232Jacek PietrzykUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2236/2018171
233Jacek MieczkowskiUKS Bilardowa Samochodówka Legnica2366/2019314
234Łukasz JaśkiewiczUKS Bilardowa Samochodówka Legnica2356/2019317
235Piotr KłeczekUKS Bilardowa Samochodówka Legnica2344/2019
236Jarosław KaczmarekUKS Bilardowa Samochodówka Legnicabrak
237Dawid WieczorekUKS Bilardowa Samochodówka Legnica2345/2019319
238Maciej KiełkowiczUKS Bilardowa Samochodówka Legnica1466/2013316
239Waldemar DrążekUKS Bilardowa Samochodówka Legnica2350/2019318
240Szymon BieńkowskiUKS Bilardowa Samochodówka Legnica2346/2019
241Jakub  ChojaUKS Snikers Rękoraj2202/2018
242Robert JagodzińskiUKS Snikers Rękoraj392/2008224
243Anita SochackaUKS Snikers Rękoraj909/2010
244Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj1341/2012222
245Oskar JamorskiUKS Snikers Rękoraj1326/2012221
246Adrian DerewędaUKS Snikers Rękoraj1956/2016227
247Jakub DanielakUKS Snikers Rękoraj1910/2016228
248Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj1918/2016223
249Aleksandra BurczyńskaUKS Snikers Rękoraj2060/2017
250Jarosław SzynklewskiZakręcona Bila II Poznań1702/2014
251Michał RybińskiZakręcona Bila II Poznań2327/2019381
252Jędrzej BartkowiakZakręcona Bila II Poznań2328/2019379
253Zdzisław OlejnikZakręcona Bila II Poznań842/2010
254Mateusz JukiewiczZakręcona Bila II Poznań2292/2018380
255Mateusz ChortZakręcona Bila II Poznań1945/2016
256Wojciech DolataZakręcona Bila II Poznań2326/2019

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System