Strona główna » Polska Liga Bilardowa » II Liga - Lista zgłoszonych zawodników - sezon 2019
Video na żywo
Menu
Sponsorzy
II Liga - Lista zgłoszonych zawodników - sezon 2019



L.p.Imię i NazwiskoKlub / MiastoLicencjaKarta Prawa do gry
1Zuzanna BłaszczakAkademia Bilardowa II Rokietnica1812/2015206
2Piotr JudkowiakAkademia Bilardowa II Rokietnica344/2008203
3Daniel WieszczeczyńskiAkademia Bilardowa II Rokietnica1306/2012200
4Marek StrykowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica826/2010346
5Sebastian BrzękowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica1983/2016202
6Nikodem JankowiakAkademia Bilardowa II Rokietnica2184/2018204
7Łukasz SikorskiAkademia Bilardowa II Rokietnica125/2008201
8Milena MalickaAkademia Bilardowa II Rokietnica1656/2014205
9Jakub  BottcherArkadia II Tczew1922/2016260
10Mateusz GrzębskiArkadia II Tczew1944/2016261
11Mateusz NowakArkadia II Tczew2187/2018262
12Paweł GuzińskiArkadia II Tczew1458/2013264
13Cezary AntczakArkadia II Tczew2111/2017259
14Krzysztof SzczepańskiArkadia II Tczew340/2008
15Jakub ŚliżewskiArkadia Junior Tczew2315/2018269
16Bartosz SadochArkadia Junior Tczew2186/2018265
17Sandra AftkaArkadia Junior Tczew1746/015266
18Izabela KowalkowskaArkadia Junior Tczew2189/2018267
19Łukasz WoźniakArkadia Junior Tczew1923/2016268
20Marcin GrędaArkadia Junior Tczew2238/2018263
21Adam ŚmiałekArkadia Junior Tczew2188/2018270
22Dorian CzubaszekBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn603/09251
23Damian EjmontBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn236/2008250
24Michał ŚwiderskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn1875/2015253
25Marcin ZmysłowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn719/09
26Mariusz StefańskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn507/2009255
27Marek KłusowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn805/09256
28Michał PopławskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn1145/2011257
29Daniel KliskoBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn717/09258
30Bartłomiej RycerzBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn1755/2015252
31Łukasz ŚlipkoBilard Team Maria Wałbrzych1916/2016196
32Grzegorz WójcikBilard Team Maria Wałbrzych1824/2015192
33Michał MalczewskiBilard Team Maria Wałbrzych481/2009193
34Agnieszka PierzynkaBilard Team Maria Wałbrzych484/2009194
35Michał SieńkoBilard Team Maria Wałbrzych2028/2017195
36Katarzyna PuśBilard Team Maria Wałbrzych1758/2015197
37Jakub KucharskiBilard Team Maria Wałbrzych1149/2011198
38Krzysztof GołąbBilard Team Maria Wałbrzych2339/2019199
39Krzysztof HaraźnyBilard Team Maria Wałbrzych2027/2016191
40Filip EjsmentewiczBillboard Warszawa22/2008182
41Łukasz FałdowskiBillboard Warszawa1917/2016184
42Maciej BarcikowskiBillboard Warszawa2161/2018180
43Maciej Grzegorz LesiakBillboard Warszawa1287/2012179
44Brajan SawickiBillboard Warszawa2150/2017178
45Piotr DomańskiBillboard Warszawabrak185
46Jakub MokosaBillboard Warszawa998/2010181
47Konrad KowalskiBillboard Warszawa1285/2012183
48Witold ŻarowskiBillboard Warszawa2163/201868
49Tomasz KalinowskiBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze561/0969
50Gabriel MuzolfBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1549/201370
51Izabela ŁąckaBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze456/200871
52Michał BlachowskiBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1562/201372
53Mariusz GołdynBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1202/201173
54Michał SzwedBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze335/200867
55Daniel KomanBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1589/201466
56Piotr TomiczekBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1902/201665
57Piotr ŚwiatowyBSB Maximus Bydgoszcz1222/2011152
58Roman JakubiakBSB Maximus Bydgoszcz1986/2016158
59Maciej SzczawińskiBSB Maximus Bydgoszcz1574/2013155
60Radosław GizińskiBSB Maximus Bydgoszcz889/2010157
61Łukasz KwasekBSB Maximus Bydgoszcz1846/2015154
62Filip BiesekBSB Maximus Bydgoszcz1571/2013153
63Igor LulińskiBSB Maximus Bydgoszcz1066/2011151
64Ireneusz CiochBSB Maximus Bydgoszcz252/2008156
65Bartosz CzapskiBSB Maximus Bydgoszcz815/09338
66Michał CzajkowskiChorten Elida Białystok1879/2015242
67Karol ŁupińskiChorten Elida Białystok511/09241
68Tomasz BogdanowiczChorten Elida Białystok1541/2013240
69Krzysztof TymińskiChorten Elida Białystok94/2008176
70Dariusz MisiakChorten Elida Białystok2355/2019354/2019
71Rafał PampuchChorten Elida Białystok1569/2013239
72Kamil WdowiarskiEighty Nine Warszawa2142/2017235
73Przemysław HampelskiEighty Nine Warszawa2155/2017232
74Grzegorz KołomajskiEighty Nine Warszawa1490/2013236
75Piotr DrozdowskiEighty Nine Warszawabrak237
76Paula BaranowskaEighty Nine Warszawabrak238
77Michał KopczyńskiEighty Nine Warszawa1730/2015233
78Wojciech AdamczykEighty Nine Warszawa927/2010234
79Łukasz NiedzielskiFair Play Jaworzno2335/2019132
80Dominik JastrząbFair Play Jaworzno1510/2013289/K
81Beata HumańskaFair Play Jaworzno1627/2014289/K
82Oskar WidachaFair Play Jaworzno2083/2017289/K
83Sambor StachowiakFair Play Jaworzno1634/2014289/K
84Mikołaj ŻelaznyFair Play Jaworzno1887/2016126
85Bartosz UfnalskiFair Play Jaworzno1967/2016127
86Paweł GrzankaFair Play Jaworzno1566/2013130
87Andrzej JanoskaFair Play Jaworzno1521/2013129
88Marek ŻelaznyFair Play Jaworzno2337/2019131
89Krzysztof PaliwodaFair Play Jaworzno2260/2018128
90Wiktor ZielińskiFalquon Hades Poznań945/2010335
91Marcin GołembskiFalquon Hades Poznań349/2008116
92Marcin SmolichFalquon Hades Poznań1717/2014117
93Mateusz RobińskiFalquon Hades Poznań1127/2011118
94Jakub KościelniakFalquon Hades Poznań650/09334
95Bartłomiej CzaplaFalquon Hades Poznań1088/2011113
96Michał WyrwasFalquon Hades Poznań1952/2016357
97Remigiusz WyrzykiewiczFalquon Hades Poznań461/2009119
98Karol SiódmiakFalquon Hades Poznań1554/2013115
99Dawid HeringFalquon Hades Poznań734/09114
100Maciej ZalewskiFalquon Hades Poznań1433/2013120
101Kamil ZiębaFrame II Łódź2129/2017222
102Marcin PołećFrame II Łódź1053/2011223
103Łukasz KowalskiFrame II Łódź2131/2017220
104Adam StefankiewiczFrame II Łódź1882/2015219
105Jan  GrzelakFrame II Łódź1885/2016218
106Marcin WaliszewskiFrame II Łódź154/2008224
107Jacek JaniszewskiFrame II Łódź1895/2016221
108Tomasz MalinowskiFrame Łódź816/09216
109Dawid GlińskiFrame Łódź1831/2015215
110Krzysztof GardjasFrame Łódź151/2008217
111Mateusz ZdziechFrame Łódź671/2009213
112Piotr PolisFrame Łódź1157/2011214
113Krzysztof OrłowskiGreen Club II Gdańsk2352/2019296
114Dawid BrzezińskiGreen Club II Gdańsk2064/2017292
115Marcin ChmielGreen Club II Gdańsk2196/2018293
116Leszek PieśniakGreen Club II Gdańsk2170/2018294
117Paweł ŁuczyńskiGreen Club II Gdańsk2353/2019295
118Robert KrawiecGreen Club II Gdańsk2351/2019367
119Łukasz KorsakGreen Club III Gdańsk772/2009301
120Tomasz DzieniszGreen Club III Gdańsk1811/2015300
121Osman MuklewiczGreen Club III Gdańsk1363/2012297
122Maciej RaniszewskiGreen Club III Gdańsk1405/2012298
123Wojciech ZosiukGreen Club III Gdańsk1093/2011347
124Grzegorz JurekGreen Club III Gdańsk1025/2010299
125Sławomir RudziewiczKmicic Starogard Gdański1894/201663
126Tomasz GemskiKmicic Starogard Gdański2348/201961
127Mateusz MajerKmicic Starogard Gdański1732/201564
128Dawid BaskaKmicic Starogard Gdański2347/201958
129Michał BendigKmicic Starogard Gdański2136/201759
130Przemysław ChabowskiKmicic Starogard Gdański2349/201960
131Krzysztof WodeckiKmicic Starograd Gdański514/09321
132Tomasz TunickiMasters Chełm2173/2018101
133Michał JezierskiMasters Chełm2176/201899
134Katarzyna SurmaMasters Chełm2175/2018100
135Kamil BaranowskiMasters Chełm2174/2018102
136Przemysław PiotrowskiMasters Chełm1391/2012104
137Patryk KędzioraMasters Chełm2177/201898
138Przemysław WochMasters Chełm2172/2018103
139Marcin KrukMasters Chełm2318/2018355
140Patryk SzadyMasters Chełm2180/2018174
141Lech PiekarskiMetal Fach LP II Sokółka2254/2018280
142Piotr BuczyńskiMetal Fach LP II Sokółka855/2010279
143Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka1985/2016278
144Michał MirońMetal Fach LP II Sokółka2152/2017275
145Jacek JarnoMetal Fach LP II Sokółka693/09276
146Piotr RygasiewiczMetal Fach LP II Sokółka861/2010271
147Maciej NowakMetal Fach LP II Sokółka692/09272
148Łukasz PrzybyszMetal Fach LP II Sokółka1318/2012273
149Zbigniew KoziołMetal Fach LP II Sokółka788/09274
150Tomasz GórskiMetal Fach LP II Sokółka2153/2017277
151Antonio QuartaNosan II Kielce1959/2016306
152Jakub ChrobotNosan II Kielce1725/2015311
153Grzegorz NowakNosan II Kielce748/2009307
154Szymon BruśnickiNosan II Kielce1826/2015308
155Maciej SłowikNosan II Kielce1958/2017309
156Jeremi NowakNosan II Kielce1608/2014310
157Michał KotiukOlimp Masters eDom Lublin2336/201975
158Robert ŚliwaOlimp Masters eDom Lublin2195/201876
159Piotr KusiakOlimp Masters eDom Lublin1221/2011314
160Jan MiernowskiOlimp Masters eDom Lublin785/0974
161Jakub WiśniewskiOlimp Masters eDom Lublin881/201080
162Mariusz ZakrzewskiOlimp Masters eDom Lublin1854/201577
163Tomasz ChagowskiOlimp Masters eDom Lublin672/0979
164Michał MudaOlimp Masters eDom Lublin694/0978
165Tomasz WiśniewskiOskar Stalowa Wola539/09140
166Maciej SzerszeńOskar Stalowa Wola1002/2010139
167Paweł KopećOskar Stalowa Wola1552/2013138
168Daniel KarkoszkaOskar Stalowa Wola540/09142
169Krzysztof MoskalOskar Stalowa Wola1060/2011136
170Tomasz KosińskiOskar Stalowa Wola544/09137
171Jakub JakimiakOskar Stalowa Wola542/09141
172Adam CebulakÓsemka Rzeszów2323/2019147
173Grzegorz GwizdakÓsemka Rzeszów2305/2018146
174Jerzy GonetÓsemka Rzeszów2309/2018148
175Mirosław DąbrowskiÓsemka Rzeszów2307/2018144
176Arkadiusz NawojskiÓsemka Rzeszów2306/2018145
177Hubert BaranÓsemka Rzeszów2321/2019150
178Sebastian KrupaÓsemka Rzeszów1555/2013312
179Sławomir BratekÓsemka Rzeszów2322/2019149
180Piotr BujnyÓsemka Rzeszów557/09143
181Kamil ChilińskiSKB Mrągowo135/2008109
182Miłosz KrętowskiSKB Mrągowo1994/2016108
183Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo883/2010107
184Kacper BorowskiSKB Mrągowo1892/2016105
185Mateusz ZawadkoSKB Mrągowo621/09111
186Tomasz KulikSKB Mrągowo2023/2017110
187Igor ZiewiecSKB Mrągowo1890/2016106
188Dariusz KrzyszkowskiSpider Wrocław172/2008175
189Grzegorz MiśkiewiczSpider Wrocław786/2009212
190Kajetan ŻmudzińskiSpider Wrocław394/2008211
191Bartosz HumeniukSpider Wrocław39/2008208
192Bartosz KubicaSpider Wrocław2058/2017210
193Dzymitry HrybSpider Wrocław1130/2011209
194Arkadiusz GołębskiSpider Wrocław1016/2010336
195Rafał WojciechowskiSpider Wrocław483/2009207
196Michał RogowiczTago Łódź2166/2018161
197Karol BarcickiTago Łódź2167/2018160
198Tomasz WójtTago Łódź837/2010159
199Mateusz SzurgotTago Łódź2320/2019163
200Jakub KubiakTago Łódź2168/2018162
201Konrad JędrusiakTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin673/09112
202Marek BednarzTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin1975/201684
203Grzegorz BataszewTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin2171/201882
204Paweł PrzykazaTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin1977/201683
205Robert SzafranTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin2147/201785
206Karol MędykowskiTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin1964/201686
207Tomasz PierzchalskiTarasy Zamkowe Masters eDom Lublin1183/201181
208Piotr LatosińskiTCF HUB II Kraków774/09364
209Krystian NiebieszczańskiTCF HUB II Kraków950/2010122
210Jakub KowalczykTCF HUB II Kraków1637/2014124
211Bartłomiej TyranowskiTCF HUB II Kraków1896/2016125
212Krzysztof MarzecTCF HUB II Kraków1992/2016123
213Piotr CepilTCF HUB II Kraków248/2008121
214Rafał OlbromskiTrytago Łódź1881/2015164
215Michał KowalczykTrytago Łódź812/09168
216Wojciech CieślakTrytago Łódź428/2011167
217Jacek CzerepińskiTrytago Łódź1253/2011166
218Kamil PodębskiTrytago Łódź146/2008165
219Daniel SzymczakTrytago Łódź729/09177
220Piotr KucharskiTVsports.pl Kielce859/2010135
221Łukasz ŚlizTVsports.pl Kielce2052/2017365
222Jan NiewęgłowskiTVsports.pl Kielce752/09133
223Rafał WróblewskiTVsports.pl Kielce1876/2015305
224Tomasz NiechciałTVsports.pl Kielce2049/2017304
225Maciej ŻycińskiTVsports.pl Kielce311/2008134
226Piotr MaurycyTVsports.pl Kielce768/2009302
227Konrad FilipUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1377/2012klubowa
228Mateusz FilipUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2222/2018228
229Michał BierzgalskiUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1061/2011229
230Wiktoria WydrzyńskaUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2038/2017225
231Piotr ŁysoniewskiUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1169/2011230
232Jacek PietrzykUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki2236/2018226
233Jacek MieczkowskiUKS Bilardowa Samochodówka Legnica2366/2019366
234Łukasz JaśkiewiczUKS Bilardowa Samochodówka Legnica2356/2019356
235Piotr KłeczekUKS Bilardowa Samochodówka Legnica2344/2019245
236Jarosław KaczmarekUKS Bilardowa Samochodówka Legnicabrak287
237Dawid WieczorekUKS Bilardowa Samochodówka Legnica2345/2019243
238Maciej KiełkowiczUKS Bilardowa Samochodówka Legnica1466/2013247
239Waldemar DrążekUKS Bilardowa Samochodówka Legnica2350/2019246
240Szymon BieńkowskiUKS Bilardowa Samochodówka Legnica2346/2019244
241Jakub  ChojaUKS Snikers Rękoraj2202/2018291/K
242Robert JagodzińskiUKS Snikers Rękoraj392/2008313
243Anita SochackaUKS Snikers Rękoraj909/2010291/K
244Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj1341/2012291/K
245Oskar JamorskiUKS Snikers Rękoraj1326/2012291/K
246Adrian DerewędaUKS Snikers Rękoraj1956/2016291/K
247Jakub DanielakUKS Snikers Rękoraj1910/2016291/K
248Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj1918/2016291/K
249Aleksandra BurczyńskaUKS Snikers Rękoraj2060/2017291/K
250Jarosław SzynklewskiZakręcona Bila II Poznań1702/2014324
251Michał RybińskiZakręcona Bila II Poznań2327/2019323
252Jędrzej BartkowiakZakręcona Bila II Poznań2328/2019322
253Zdzisław OlejnikZakręcona Bila II Poznań842/2010327
254Mateusz JukiewiczZakręcona Bila II Poznań2292/2018326
255Mateusz ChortZakręcona Bila II Poznań1945/2016325
256Wojciech DolataZakręcona Bila II Poznań2326/2019328

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System