Strona główna » Polska Liga Bilardowa » Terminarz - Bilardowa Ekstraklasa
Video na żywo
Menu
Sponsorzy
Terminarz - Bilardowa Ekstraklasa

Bilardowa Ekstraklasa



1 kolejka - 12 marca - Hotel Tęczowy Młyn Kielce
Baribal Zagłębie Lubin14:7WSB M13 Warszawa
Green Club Gdańsk8 maja
g. 18:30
Nosan Kielce
Akademia Bilardowa Rokietnica14:13Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka14:12Kosmopell Arkadia Tczew
2 kolejka - 13 marca - Hotel Tęczowy Młyn Kielce
Kosmopell Arkadia Tczew10:14Baribal Zagłębie Lubin
Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka14:2TBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz
WSB M13 Warszawa6:14Akademia Bilardowa Rokietnica
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki8:14Green Club Gdańsk
3 kolejka - 14 marca - Hotel Tęczowy Młyn Kielce
Baribal Zagłębie Lubin11:14Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka
Akademia Bilardowa Rokietnica14:11Kosmopell Arkadia Tczew
TBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz10:14Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
Green Club Gdańsk14:10WSB M13 Warszawa
4 kolejka - 7 maja
WSB M13 Warszawag. 09:00Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowieckig. 11:30Baribal Zagłębie Lubin
TBC Investment BSB Maximus Bydgoszczg. 14:00Green Club Gdańsk
Nosan Kielceg. 16:30Akademia Bilardowa Rokietnica
5 kolejka - 8 maja
Metal Fach LP Pool Bilard Sokółkag. 08:00Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
Akademia Bilardowa Rokietnicag. 10:30TBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz
Baribal Zagłębie Lubing. 13:00Nosan Kielce
Kosmopell Arkadia Tczewg. 15:30WSB M13 Warszawa
6 kolejka - 9 maja
Green Club Gdańskg. 09:00Akademia Bilardowa Rokietnica
Nosan Kielceg. 11:30Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowieckig. 14:00Kosmopell Arkadia Tczew
TBC Investment BSB Maximus Bydgoszczg. 16:30Baribal Zagłębie Lubin
7 kolejka - 10 września
Baribal Zagłębie Lubin Green Club Gdańsk
Nosan Kielce TBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz
Kosmopell Arkadia Tczew Nosan Kielce
WSB M13 Warszawa Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
8 kolejka - 11 września
Nosan Kielce WSB M13 Warszawa
TBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz Kosmopell Arkadia Tczew
Green Club Gdańsk Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka
Akademia Bilardowa Rokietnica Baribal Zagłębie Lubin
9 kolejka - 12 września
Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka Akademia Bilardowa Rokietnica
Kosmopell Arkadia Tczew Green Club Gdańsk
WSB M13 Warszawa TBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki Nosan Kielce


Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System