Strona główna » Polska Liga Bilardowa » Terminarz - Bilardowa Ekstraklasa
Video na żywo
Menu
Sponsorzy
Terminarz - Bilardowa Ekstraklasa

Bilardowa Ekstraklasa



1 kolejka - 26 lutego - Galeria Echo Kielce
Hulakula Warszawa6:14Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
Cromo-Stal Katowice14:12Kosmopell Twoja Energia Arkadia Tczew
Baribal Zagłębie Lubin14:12Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka
Nosan Kielce14:5Akademia Bilardowa Rokietnica
2 kolejka - 27 lutego - Galeria Echo Kielce
Reslogistic Trójkąt Rzeszów14:13Baribal Zagłębie Lubin
Akademia Bilardowa Rokietnica6:14Cromo-Stal Katowice
Kosmopell Twoja Energia Arkadia Tczew14:6Hulakula Warszawa
Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka8:14Nosan Kielce
3 kolejka - 28 lutego - Galeria Echo Kielce
Hulakula Warszawa6:14Akademia Bilardowa Rokietnica
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki14:9Kosmopell Twoja Energia Arkadia Tczew
Cromo-Stal Katowice14:6Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka
Nosan Kielce14:5Reslogistic Trójkąt Rzeszów
4 kolejka - 19 czerwca - Hotel Tęczowy Młyn Kielce
Akademia Bilardowa Rokietnicag. 10:00Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
Reslogistic Trójkąt Rzeszówg. 12:45Cromo-Stal Katowice
Baribal Zagłębie Lubing. 15:30Nosan Kielce
Metal Fach LP Pool Bilard Sokółkag. 18:00Hulakula Warszawa
5 kolejka - 20 czerwca - Hotel Tęczowy Młyn Kielce
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowieckig. 09:00Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka
Hulakula Warszawag. 11:45Reslogistic Trójkąt Rzeszów
Cromo-Stal Katowiceg. 14:30Baribal Zagłębie Lubin
Kosmopell Twoja Energia Arkadia Tczewg. 17:45Akademia Bilardowa Rokietnica
6 kolejka - 21 czerwca - Hotel Tęczowy Młyn Kielce
Metal Fach LP Pool Bilard Sokółkag. 09:00Kosmopell Twoja Energia Arkadia Tczew
Baribal Zagłębie Lubing. 11:45Hulakula Warszawa
Nosan Kielceg. 14:30Cromo-Stal Katowice
Reslogistic Trójkąt Rzeszówg. 17:00Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
7 kolejka - 10 września - Galeria Echo Kielce
Hulakula Warszawa Nosan Kielce
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki Baribal Zagłębie Lubin
Kosmopell Twoja Energia Arkadia Tczew Reslogistic Trójkąt Rzeszów
Akademia Bilardowa Rokietnica Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka
8 kolejka - 11 września - Galeria Echo Kielce
Reslogistic Trójkąt Rzeszów Akademia Bilardowa Rokietnica
Baribal Zagłębie Lubin Kosmopell Twoja Energia Arkadia Tczew
Nosan Kielce Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
Cromo-Stal Katowice Hulakula Warszawa
9 kolejka - 12 września - Galeria Echo Kielce
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki Cromo-Stal Katowice
Kosmopell Twoja Energia Arkadia Tczew Nosan Kielce
Akademia Bilardowa Rokietnica Baribal Zagłębie Lubin
Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka Reslogistic Trójkąt Rzeszów


Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System