Strona główna » Polska Liga Bilardowa » Terminarz - I Polska Liga Bilardowa
Video na żywo
Menu
Sponsorzy
Terminarz - I Polska Liga Bilardowa

I Polska Liga Bilardowa



1 zjazd - 11 marca
Europool Arkadia Tczew3:0  Arkadia II Tczew
Nosan TVsports Kielce3:0  MLBilard Baribal Lubin
Reslogistic Trójkąt Rzeszów1:2  Strefa Łódź
brilliantUX.agency Masters eDom Lublin1:2  Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
UKS Snikers Rękoraj2:1  Green Club V Gdańsk
1 zjazd - 11 marca
Arkadia II Tczew2:1  Green Club V Gdańsk
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki1:2  UKS Snikers Rękoraj
Strefa Łódź1:2  brilliantUX.agency Masters eDom Lublin
MLBilard Baribal Lubin3:0  Reslogistic Trójkąt Rzeszów
Europool Arkadia Tczew2:1  Nosan TVsports Kielce
1 zjazd - 11 marca
Nosan TVsports Kielce2:1  Arkadia II Tczew
Reslogistic Trójkąt Rzeszów0:3  Europool Arkadia Tczew
brilliantUX.agency Masters eDom Lublin0:3  MLBilard Baribal Lubin
UKS Snikers Rękoraj1:2  Strefa Łódź
Green Club V Gdańsk0:3  Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
1 zjazd - 12 marca
Arkadia II Tczew0:3  Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
Strefa Łódź2:1  Green Club V Gdańsk
MLBilard Baribal Lubin2:1  UKS Snikers Rękoraj
Europool Arkadia Tczew2:1  brilliantUX.agency Masters eDom Lublin
Nosan TVsports Kielce2:1  Reslogistic Trójkąt Rzeszów
1 zjazd - 12 marca
Reslogistic Trójkąt Rzeszów1:2  Arkadia II Tczew
brilliantUX.agency Masters eDom Lublin2:1  Nosan TVsports Kielce
UKS Snikers Rękoraj1:2  Europool Arkadia Tczew
Green Club V Gdańsk0:3  MLBilard Baribal Lubin
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki2:1  Strefa Łódź
1 zjazd - 12 marca
Arkadia II Tczew2:1  Strefa Łódź
MLBilard Baribal Lubin2:1  Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
Europool Arkadia Tczew3:0  Green Club V Gdańsk
Nosan TVsports Kielce3:0  UKS Snikers Rękoraj
Reslogistic Trójkąt Rzeszów1:2  brilliantUX.agency Masters eDom Lublin
2 zjazd - 3 czerwca
brilliantUX.agency Masters eDom Lublin1:2  Arkadia II Tczew
UKS Snikers Rękoraj1:2  Reslogistic Trójkąt Rzeszów
Green Club V Gdańsk1:2  Nosan TVsports Kielce
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki2:1  Europool Arkadia Tczew
Strefa Łódź3:0  MLBilard Baribal Lubin
2 zjazd - 3 czerwca
Arkadia II Tczew2:1  MLBilard Baribal Lubin
Europool Arkadia Tczew2:1  Strefa Łódź
Nosan TVsports Kielce1:2  Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
Reslogistic Trójkąt Rzeszów2:1  Green Club V Gdańsk
brilliantUX.agency Masters eDom Lublin2:1  UKS Snikers Rękoraj
2 zjazd - 3 czerwca
UKS Snikers Rękoraj1:2  Arkadia II Tczew
Green Club V Gdańsk2:1  brilliantUX.agency Masters eDom Lublin
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki2:1  Reslogistic Trójkąt Rzeszów
Strefa Łódź2:1  Nosan TVsports Kielce
MLBilard Baribal Lubin0:3  Europool Arkadia Tczew
2 zjazd - 4 czerwca
Europool Arkadia Tczew3:0Arkadia II Tczew
Nosan TVsports Kielce1:2MLBilard Baribal Lubin
Reslogistic Trójkąt Rzeszów3:0Strefa Łódź
brilliantUX.agency Masters eDom Lublin1:2Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
UKS Snikers Rękoraj1:2Green Club V Gdańsk
2 zjazd - 4 czerwca
Arkadia II Tczew1:2Green Club V Gdańsk
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki3:0UKS Snikers Rękoraj
Strefa Łódź1:2brilliantUX.agency Masters eDom Lublin
MLBilard Baribal Lubin1:2Reslogistic Trójkąt Rzeszów
Europool Arkadia Tczew2:1Nosan TVsports Kielce
2 zjazd - 4 czerwca
Nosan TVsports Kielce2:1Arkadia II Tczew
Reslogistic Trójkąt Rzeszów0:3Europool Arkadia Tczew
brilliantUX.agency Masters eDom Lublin3:0MLBilard Baribal Lubin
UKS Snikers Rękoraj1:2Strefa Łódź
Green Club V Gdańsk1:2Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
3 zjazd - 7 października
Arkadia II Tczew1:2Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
Strefa Łódź2:1Green Club V Gdańsk
MLBilard Baribal Lubin3:0UKS Snikers Rękoraj
Europool Arkadia Tczew2:1brilliantUX.agency Masters eDom Lublin
Nosan TVsports Kielce3:0Reslogistic Trójkąt Rzeszów
3 zjazd - 7 października
Reslogistic Trójkąt Rzeszów1:2Arkadia II Tczew
brilliantUX.agency Masters eDom Lublin2:1Nosan TVsports Kielce
UKS Snikers Rękoraj1:2Europool Arkadia Tczew
Green Club V Gdańsk1:2MLBilard Baribal Lubin
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki2:1Strefa Łódź
3 zjazd - 7 października
Arkadia II Tczew1:2Strefa Łódź
MLBilard Baribal Lubin2:1Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
Europool Arkadia Tczew3:0Green Club V Gdańsk
Nosan TVsports Kielce2:1UKS Snikers Rękoraj
Reslogistic Trójkąt Rzeszów1:2brilliantUX.agency Masters eDom Lublin
3 zjazd - 8 października
brilliantUX.agency Masters eDom Lublin2:1Arkadia II Tczew
UKS Snikers Rękoraj2:1Reslogistic Trójkąt Rzeszów
Green Club V Gdańsk0:3Nosan TVsports Kielce
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki1:2Europool Arkadia Tczew
Strefa Łódź0:3MLBilard Baribal Lubin
3 zjazd - 8 października
Arkadia II Tczew1:2MLBilard Baribal Lubin
Europool Arkadia Tczew2:1Strefa Łódź
Nosan TVsports Kielce1:2Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
Reslogistic Trójkąt Rzeszów2:1Green Club V Gdańsk
brilliantUX.agency Masters eDom Lublin1:2UKS Snikers Rękoraj
3 zjazd - 8 października
UKS Snikers Rękoraj0:3Arkadia II Tczew
Green Club V Gdańsk1:2brilliantUX.agency Masters eDom Lublin
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki2:1Reslogistic Trójkąt Rzeszów
Strefa Łódź3:0Nosan TVsports Kielce
MLBilard Baribal Lubin1:2Europool Arkadia Tczew


Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System