Strona główna » Polska Liga Bilardowa » Bilardowa Ekstraklasa - Lista zgłoszonych zawodników - sezon 2020
Video na żywo
Menu
Sponsorzy
Bilardowa Ekstraklasa - Lista zgłoszonych zawodników - sezon 2020



L.p.Imię i NazwiskoKlub / MiastoLicencjaKarta Prawa do gry
1Arkadiusz BrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica1788/20157
2Cezary JaroszAkademia Bilardowa Rokietnica1484/2013374
3Radosław BabicaAkademia Bilardowa Rokietnica1/20085
4Adam StankiewiczAkademia Bilardowa Rokietnica1789/20158
5Michał PotyszAkademia Bilardowa Rokietnica949/20106
6Mieszko FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin290/2008365
7Marcel FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin291/2008367
8Monika ZąbekBaribal Zagłębie Lubin204/2008364
9Wiktor FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin1625/2014368
10Marek KudlikBaribal Zagłębie Lubin192/2008
11Dawid TonojanBaribal Zagłębie Lubin1064/2011253
12Bogusław FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin725/09
13Wojciech SroczyńskiCromo-Stal Katowice707/09379
14Daniel MaciołCromo-Stal Katowice559/200957
15Wojciech SzewczykCromo-Stal Katowice303/200858
16Mateusz ŚniegockiCromo-Stal Katowice458/2008298
17Artur ZasztowtHulakula Warszawa1200/201140
18Arkadiusz JakubiakHulakula Warszawa1262/201141
19Robert KoziołHulakula Warszawa1297/201242
20Tomasz HanajHulakula Warszawa84/200843
21Nikita RudenkoHulakula Warszawa2343/2019
22Michał StojałowskiKosmopell Twoja Energia Arkadia Tczew552/09
23Kacper KonkelKosmopell Twoja Energia Arkadia Tczew1120/201116
24Mateusz SząszorKosmopell Twoja Energia Arkadia Tczew339/200815
25Kamil SząszorKosmopell Twoja Energia Arkadia Tczew338/200814
26Piotr OstrowskiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki666/09341
27Michał CzarneckiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki667/09340
28Adam SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki457/2008339
29Mikołaj ZąbeckiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki662/09342
30Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki305/2008338
31Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka2063/2017331
32Hubert ŁopotkoMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka60/200810
33Konrad PiekarskiMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka301/20089
34Dominik ZającMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka62/200811
35Grzegorz LasotaMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka230/200812
36Sebastian RyłkoMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka237/200813
37Michał TurkowskiNosan Kielce3/200825
38Bartosz RozwadowskiNosan Kielce8/200865
39Sebastian BatkowskiNosan Kielce964/201026
40Tomasz KapłanNosan Kielce215/200824
41Karol SkowerskiNosan Kielce2/200823
42Vitalii PatsuraReslogistic Trójkąt Rzeszów2354/201954
43Krystian TanasiewiczReslogistic Trójkąt Rzeszów219/200851
44Krzysztof DrąkaReslogistic Trójkąt Rzeszów202/2008
45Jakub DobrowolskiReslogistic Trójkąt Rzeszów1270/201250
46Wojciech GoskReslogistic Trójkąt Rzeszów200/200848
47Bartosz BielecReslogistic Trójkąt Rzeszów556/200949

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System