Strona główna » Polska Liga Bilardowa » II Liga Bilardowa - Lista zgłoszonych zawodników - sezon 2022
Video na żywo
Menu
Sponsorzy
II Liga Bilardowa - Lista zgłoszonych zawodników - sezon 2022



L.p.Imię i NazwiskoKlub / MiastoLicencjaKarta Prawa do gry
1Jarosław Kowalski147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa2179/2018120
2Nikita Rudenko147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa2343/2019291
3Brajan Sawicki147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa2150/2017119
4Tomasz Stachera147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa1747/2015117
5Kacper Kielmans147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa1972/2016116
6Paweł Seremak147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa1988/2016115
7Filip Mazur147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa925/2010118
8Kacper SpecyałAkademia Bilardowa II Rokietnica1700/2014211
9Maciej StęsikAkademia Bilardowa II Rokietnica4903/2022381
10Łukasz JudkowiakAkademia Bilardowa II Rokietnica1309/2012207
11Mikołaj StęsikAkademia Bilardowa II Rokietnica2568/2021208
12Andrzej BarskiAkademia Bilardowa II Rokietnica576/09209
13Kinga PietrzakAkademia Bilardowa II Rokietnica1126/2011210
14Mariusz RybackiAkademia Bilardowa II Wodzisław Śląski4885/2022150
15Tomasz WawrzyniakAkademia Bilardowa II Wodzisław Śląski4544/2021152
16Jarosław BernaśAkademia Bilardowa II Wodzisław Śląski4739/2021147
17Łukasz GóraAkademia Bilardowa II Wodzisław Śląski4886/2022148
18Sławomir ŁobozekAkademia Bilardowa II Wodzisław Śląski2259/2018149
19Szymon SurmaAkademia Bilardowa II Wodzisław Śląski1903/2016151
20Tomasz ŻokowskiAkademia Bilardowa II Wodzisław Śląski1597/2014153
21Eryk ŚwidniakAkademia Bilardowa III Rokietnica2209/2018216
22Julia TarkaAkademia Bilardowa III Rokietnica2386/2019215
23Mateusz CholewińskiAkademia Bilardowa III Rokietnica2359/2019214
24Adrian TomaszewskiAkademia Bilardowa III Rokietnica2554/2021217
25Radosław LorychAkademia Bilardowa III Rokietnica1271/2012212
26Michał TomaszewskiAkademia Bilardowa III Rokietnica804/09366
27Julia BabicaAkademia Bilardowa III Rokietnica2553/2021213
28Rafał KubiakAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski1593/2014145
29Robert KurpanikAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski1474/2013146
30Marcin HojkaAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski1801/2015144
31Mariusz DzumykAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski1042/2011143
32Andrzej DziobkowskiAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski1475/2013142
33Michał BlachowskiAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski1562/2013141
34Maciej SzybistAkademia TCF HUB Kraków2213/201884
35Piotr CepilAkademia TCF HUB Kraków248/200881
36Mateusz ZającAkademia TCF HUB Kraków4474/202185
37Miłosz SzybistAkademia TCF HUB Kraków2218/201886
38Alan LewickiAkademia TCF HUB Kraków4305/202187
39Krzysztof JagiełłoAkademia TCF HUB Kraków1821/201582
40Illia KyselovAkademia TCF HUB Kraków3254/202183
41Andrzej SkupieńAkademia TCF HUB Kraków2441/202080
42Cezary AntczakArkadia II Tczew2111/2017236
43Paweł DziwoszArkadia II Tczew267/2008243
44Michał StojałowskiArkadia II Tczew552/09235
45Krzysztof SzczepańskiArkadia II Tczew340/2008234
46Kacper KonkelArkadia II Tczew1120/2011237
47Marcin GrędaArkadia III Tczew2238/2018238
48Jakub ŚliżewskiArkadia III Tczew2315/2018261
49Mateusz GrzębskiArkadia III Tczew1944/2016239
50Paulina  RutkowskaArkadia III Tczew1929/2016242
51Sandra AftkaArkadia III Tczew1746/2015241
52Bartłomiej SzkopińskiArkadia III Tczew1919/2016240
53Radosław PacyńskiBilard Extreme Powiat Pilski1531/2013188
54Łukasz MokrzyckiBilard Extreme Powiat Pilski238/2008187
55Dominik WojciechowskiBilard Extreme Powiat Pilski1660/2014189
56Tomasz SobolewskiBilard Extreme Powiat Pilski4042/2021185
57Jacek KiwertzBilard Extreme Powiat Pilski4035/2021184
58Sylwester BiernatBilard Extreme Powiat Pilski2486/2020186
59Jarosław BużantowiczBilard Extreme Powiat Pilski3212/2021183
60Sylwester SzumerBilard Extreme Powiat Pilski4030/2021190
61Michał MalczewskiBilard Team Maria Wałbrzych481/2009110
62Paweł  ChołodowskiBilard Team Maria Wałbrzych1878/2015114
63Jakub KucharskiBilard Team Maria Wałbrzych1149/2011113
64Józef KwitBilard Team Maria Wałbrzych2467/2020112
65Łukasz ŚlipkoBilard Team Maria Wałbrzych1916/2016111
66Jakub ŻarkowskiBilard Team Maria Wałbrzych2447/2020109
67Krzysztof HaraźnyBilard Team Maria Wałbrzych2027/2016108
68Tomasz SzurynCue Clan Kołobrzeg115/200895
69Tomasz WalczakCue Clan Kołobrzeg983/201096
70Krzysztof GolszewskiCue Clan Kołobrzeg4884/202289
71Przemysław NowickiCue Clan Kołobrzeg4891/202292
72Bartłomiej KrawczykCue Clan Kołobrzeg2407/201990
73Łukasz PerzanowskiCue Clan Kołobrzeg4889/202293
74Paweł PoniedziałekCue Clan Kołobrzeg4890/202294
75Marcin MorawskiCue Clan Kołobrzeg479/200991
76Krzysztof PaliwodaFair Play II Jaworzno2260/2018371
77Beata HumańskaFair Play II Jaworzno1627/2014255
78Wojciech LubczyńskiFair Play II Jaworzno4627/2021254
79Oskar WidachaFair Play II Jaworzno2083/2017253
80Jakub KraupeFair Play II Jaworzno2247/2018252
81Wojciech GłąbFair Play II Jaworzno2127/2017251
82Dominik RegieliFair Play II Jaworzno2385/2019250
83Michał BilskiFrame II Łódź2550/2021137
84Adam StefankiewiczFrame II Łódź1882/2015363
85Łukasz KowalskiFrame II Łódź2131/2017138
86Tomasz KoziełFrame II Łódź2367/2019135
87Jacek JaniszewskiFrame II Łódź1895/2016140
88Łukasz SzczygiełFrame II Łódź1179/2011136
89Jan GrzelakFrame II Łódź1885/2016139
90Kamil ZiębaFrame Łódź2129/2017132
91Michał UrbańskiFrame Łódź1864/2015134
92Andrzej GuzanowskiFrame Łódź754/2009131
93Marcin WaliszewskiFrame Łódź154/2008133
94Mateusz ZdziechFrame Łódź671/2009130
95Tomasz MalinowskiFrame Łódź816/09129
96Krzysztof GardjasFrame Łódź151/2008128
97Weronika BrzezińskaGreen Club III Gdańsk2405/2019336
98Wojciech KalejtaGreen Club III Gdańsk400/2008369
99Marcin ChmielGreen Club III Gdańsk2196/2018339
100Karina CuperGreen Club III Gdańsk2048/2017337
101Bogna ŚwitałaGreen Club III Gdańsk1187/2011338
102Dominik HomzaGreen Club III Gdańsk2469/2020340
103Tomasz JaksGreen Club III Gdańsk2789/2021342
104Krzysztof OrłowskiGreen Club III Gdańsk2352/2019341
105Amin AlmalladGreen Club IV Gdańsk4754/2021335
106Łukasz KorsakGreen Club IV Gdańsk772/2009332
107Osman MuklewiczGreen Club IV Gdańsk1363/2012331
108Mateusz KurasGreen Club IV Gdańsk597/09334
109Maciej RaniszewskiGreen Club IV Gdańsk1405/2012330
110Patryk JełowickiGreen Club IV Gdańsk493/2009333
111Bartłomiej PietraszukGreen Club V Gdańsk4115/2021329
112Michał ŚwiderskiGreen Club V Gdańsk1875/2015328
113Grzegorz JurekGreen Club V Gdańsk1025/2010327
114Krzysztof WodeckiGreen Club V Gdańsk514/09324
115Konrad KleinszmitGreen Club V Gdańsk966/2010326
116Paweł ZalewskiGreen Club V Gdańsk415/2008325
117Robert LechGreen Club V Gdańsk399/2008370
118Karol Siódmiakinmarketing Hades Poznań1554/2013169
119Jakub Kościelniakinmarketing Hades Poznań650/09168
120Marcin Gołembskiinmarketing Hades Poznań349/2008176
121Wiktor Zielińskiinmarketing Hades Poznań945/2010173
122Maciej Zalewskiinmarketing Hades Poznań1433/2013172
123Remigiusz Wyrzykiewiczinmarketing Hades Poznań461/2009171
124Marcin Smolichinmarketing Hades Poznań1717/2014170
125Bartłomiej Czaplainmarketing Hades Poznań1088/2011167
126Daria Siranchukinmarketing Hades Poznań3650/2021174
127Mariusz Śniegockiinmarketing Hades Poznań3651/2021175
128Daniel KomanKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze1589/2014375
129Michał SzwedKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze335/2008224
130Mariusz GołdynKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze1202/2011225
131Tomasz KalinowskiKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze561/09226
132Mateusz TomiczekKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze2759/2021227
133Krzysztof MarzecKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze1992/2016228
134Piotr TomiczekKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze1902/2016223
135Michał MatuszczykKoryta Mięsne - Bistro Bilard II Brzeszcze2442/2020230
136Sebastian MiśniakiewiczKoryta Mięsne - Bistro Bilard II Brzeszcze2546/2021231
137Artur LisowskiKoryta Mięsne - Bistro Bilard II Brzeszcze2497/2020233
138Konrad AdasiewiczKoryta Mięsne - Bistro Bilard II Brzeszcze1690/2014229
139Filip HennigKoryta Mięsne - Bistro Bilard II Brzeszcze2500/2020232
140Marek BednarzMasters II eDom Lublin1975/201679
141Jakub WiśniewskiMasters II eDom Lublin881/201078
142Karol MędykowskiMasters II eDom Lublin1964/201677
143Jacek PamułaMasters II eDom Lublin2785/202175
144Damian KułakMasters II eDom Lublin782/0974
145Robert SzafranMasters II eDom Lublin2147/201776
146Tomasz PierzchalskiMasters II eDom Lublin1183/201172
147Grzegorz BataszewMasters II eDom Lublin2171/201873
148Konrad KowalskiMontownia Rozrywki II Warszawa1285/2012264
149Maciej BarcikowskiMontownia Rozrywki II Warszawa2161/2018263
150Witold ŻarowskiMontownia Rozrywki II Warszawa2163/2018266
151Łukasz FałdowskiMontownia Rozrywki II Warszawa1917/2016265
152Żaneta FoniokMontownia Rozrywki II Warszawa1161/20112
153Sebastian CzerwonyMUKS IKS Tarnów2477/2020362
154Leon KukuśMUKS IKS Tarnów2475/2020247
155Adam SwadźbaMUKS IKS Tarnów2360/2019246
156Wojciech GoskMUKS IKS Tarnów200/2008245
157Wojciech BanekMUKS IKS Tarnów1365/2012244
158Miłosz DomagałaMUKS IKS Tarnów2516/2021249
159Tomasz BąkMUKS IKS Tarnów829/2010248
160Maciej SłowikNosan II Kielce1958/2017279
161Grzegorz NowakNosan II Kielce748/2009275
162Jakub ChrobotNosan II Kielce1725/2015276
163Michał WiechNosan II Kielce2341/2019277
164Piotr KucharskiNosan II Kielce859/2010278
165Adam PałczyńskiNosan III Kielce2043/2017284
166Antonio QuartaNosan III Kielce1959/2016289
167Karol StępieńNosan III Kielce2432/2019288
168Łukasz KowalewskiNosan III Kielce2775/2021286
169Alan WszędybyłNosan III Kielce2340/2019285
170Patrycja SiemieniecNosan III Kielce2065/2017281
171Jakub HajdukNosan III Kielce2562/2021287
172Gabriela SiemieniecNosan III Kielce2067/2017282
173Izabella JońskaNosan III Kielce2224/2018280
174Adam ŚcigaNosan III Kielce1178/2011283
175Jakub OstyńskiÓsemka Rzeszów4887/2022198
176Jacek BieszczadÓsemka Rzeszów1982/2016306
177Sebastian KrupaÓsemka Rzeszów1555/2013194
178Mirosław DąbrowskiÓsemka Rzeszów2307/2018192
179Sławomir BratekÓsemka Rzeszów2322/2019193
180Hubert BaranÓsemka Rzeszów2321/2019196
181Mariusz FrącekÓsemka Rzeszów1601/2014197
182Arkadiusz NawojskiÓsemka Rzeszów2306/2018195
183Szymon SadlikReslogistic Trójkąt Rzeszów410/2008180
184Sebastian HołówkoReslogistic Trójkąt Rzeszów2040/2017179
185Krystian TanasiewiczReslogistic Trójkąt Rzeszów219/2008181
186Karol MazurekReslogistic Trójkąt Rzeszów951/2010178
187Krystian NiebieszczańskiReslogistic Trójkąt Rzeszów950/2010177
188Jakub DobrowolskiReslogistic Trójkąt Rzeszów1270/2012182
189Tomasz SzewczakSKB Mrągowo2395/2019364
190Tomasz KullikSKB Mrągowo2023/2017367
191Kacper BorowskiSKB Mrągowo1892/2016125
192Igor MarcińczykSKB Mrągowo3537/2021126
193Damian EjmontSKB Mrągowo236/2008127
194Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo883/2010123
195Łukasz DrożdżSKB Mrągowo1841/2015121
196Igor ZiewiecSKB Mrągowo1890/2016122
197Mariusz BorkowskiSKB Mrągowo2470/2020124
198Kajetan ŻmudzińskiSpider Wrocław394/2008158
199Mateusz KrausSpider Wrocław2980/2021376
200Dariusz KrzyszkowskiSpider Wrocław172/2008156
201Karol CzochSpider Wrocław2479/2020154
202Michał AugustynSpider Wrocław2159/2017160
203Aleksander ChowaniecSpider Wrocław2472/2020155
204Jakub RożekSpider Wrocław2478/2020157
205Krzysztof GołąbSpider Wrocław2339/2019159
206Andrzej HeródSplit Radom295/2008276
207Michał TomczykSplit Radom466/2009279
208Paweł MazurSplit Radom784/2009274
209Jacek DmochowskiSplit Radom118/2008278
210Michał BłońskiSplit Radom2430/2019274
211Krzysztof WośSplit Radom1410/2012275
212Roman PukSplit Radom981/2010277
213Jakub KubiakTago Łódź2168/2018101
214Mateusz SzurgotTago Łódź2320/2019100
215Michał RogowiczTago Łódź2166/201898
216Tomasz WójtTago Łódź837/201097
217Karol BarcickiTago Łódź2167/201899
218Michał DąbrowskiTakeAway Dzik Bydgoszcz4901/202271
219Maciej SzczawińskiTakeAway Dzik Bydgoszcz1574/201370
220Paweł KaliszTakeAway Dzik Bydgoszcz2570/202169
221Piotr KluszczyńskiTakeAway Dzik Bydgoszcz124/200868
222Krzysztof WaszakTakeAway Dzik Bydgoszcz2569/202166
223Marcin SzczególskiTakeAway Dzik Bydgoszcz123/200865
224Marcin SzczukowskiTakeAway Dzik Bydgoszcz534/200967
225Paweł KopećTop Ten Stalowa Wola1552/201334
226Tomasz KosińskiTop Ten Stalowa Wola544/0929
227Daniel KarkoszkaTop Ten Stalowa Wola540/0930
228Maciej SzerszeńTop Ten Stalowa Wola1002/201031
229Krzysztof MoskalTop Ten Stalowa Wola1060/201132
230Tomasz WiśniewskiTop Ten Stalowa Wola539/0933
231Kacper ŚlenzakTranscare Trójkąt Rzeszów2456/2020161
232Mateusz SadlikTranscare Trójkąt Rzeszów4572/2021163
233Tomasz SadlikTranscare Trójkąt Rzeszów1398/2012162
234Konrad UrbanTranscare Trójkąt Rzeszów2473/2020165
235Marcel KuczmaTranscare Trójkąt Rzeszów2384/2019166
236Piotr BujnyTranscare Trójkąt Rzeszów557/09164
237Daniel SzymczakTrytago Łódź729/09106
238Kamil PodębskiTrytago Łódź146/2008102
239Jacek CzerepińskiTrytago Łódź1253/2011103
240Marcin MichalakTrytago Łódź3195/2021107
241Michał KowalczykTrytago Łódź812/09105
242Konrad SłomaTrytago Łódź1233/2011104
243Robert KopańskiUKS Mlbilard.pl Bilardowa Samochodówka Legnica4904/2022365
244Maciej KiełkowiczUKS Mlbilard.pl Bilardowa Samochodówka Legnica1466/2013292
245Szymon DzieniszewskiUKS Mlbilard.pl Bilardowa Samochodówka Legnica2956/2021294
246Łukasz JaśkiewiczUKS Mlbilard.pl Bilardowa Samochodówka Legnica2356/2019293
247Jacek MieczkowskiUKS Mlbilard.pl Bilardowa Samochodówka Legnica2366/2019295
248Dawid WieczorekUKS Mlbilard.pl Bilardowa Samochodówka Legnica2345/2019297
249Tomasz CybulskiUKS Mlbilard.pl Bilardowa Samochodówka Legnica1672/2014296
250Marcel NieśmiałekUKS Snikers Rękoraj2330/2019304
251Adrian KozakowskiUKS Snikers Rękoraj911/2010299
252Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj1341/2012300
253Oskar JamorskiUKS Snikers Rękoraj1326/2012301
254Robert JagodzińskiUKS Snikers Rękoraj392/2008298
255Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj1918/2016302
256Antoni  StępieńUKS Snikers Rękoraj2329/2020303
257Michał RybińskiZakręcona Bila II Poznań2327/2019267
258Bartosz ŁangowskiZakręcona Bila II Poznań840/2010273
259Aliaksandr KantsiarukZakręcona Bila II Poznań2805/2021272
260Mateusz JukiewiczZakręcona Bila II Poznań2292/2018270
261Grzegorz TaborZakręcona Bila II Poznań435/2008269
262Michał PukZakręcona Bila II Poznań843/2010268
263Jędrzej BartkowiakZakręcona Bila II Poznań2328/2019271

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System