Strona główna » Bilard Sport Amator Challenge - Mistrzostwa Polski Amatorów 2022 » Wyniki online
Video na żywo
Menu
Wyniki online
Mistrzostwa Polski Amatorów
Bilard Sport Amator Challenge 2021

Wybierz grupę:
puchar  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32
Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
Runda pucharowa  
FINAŁ
Vadim Papiż (SKB Mrągowo) Waldemar Manyś (Sokół Brody)
Vadim
Papiż

(SKB Mrągowo)
5 : 1Waldemar
Manyś

(Sokół Brody)

 
   1  godz. 9.00
 
M. Grzębski4
J. Miernowski3
   33
 
 
M. Grzębski4
P. Tomiczek3
   49
   2  godz. 9.00
 
 
P. Tomiczek4
S. Sadlik0
 
 
 
M. Grzębski5
D. Adamus0
   57
   3  godz. 9.00
 
 
D. Adamus4
K. Delinowski1
   34  h
 
 
 
D. Adamus4
S. Duda1
   4  godz. 9.00
 
 
P. Maurycy3
S. Duda4
 
 
 
M. Grzębski5
M. Życiński2
   61
   5  godz. 9.00
 
 
T. Kosiński4
P. Dulat2
   35
   
 
 
T. Kosiński1
P. Oleszczuk4
   50
   6  godz. 9.00
 
 
K. Moskal1
P. Oleszczuk4
 
 
 
P. Oleszczuk4
M. Życiński5
   7  godz. 9.00
 
 
M. Życiński4
C. Gratkowski3
   36
 
 
 
M. Życiński4
D. Sobiech0
   8  godz. 9.00
 
 
D. Sobiech4
K. Wodecki2
 
 
 
M. Grzębski0
V. Papiż5
   63
   9  godz. 9.00
 
M. Droździel2
M. Wiech4
   37
   62
 
 
M. Wiech4
Ł. Drożdż0
   51
   10  godz. 9.00
 
 
Ł. Drożdż4
M. Stęsik3
 
 
 
M. Wiech5
G. Muzolf3
   58
   11  godz. 9.00
 
 
P. Błachowski4
J. Chrobot0
   38
 
 
 
P. Błachowski2
G. Muzolf4
   12  godz. 9.00
 
 
A. Pakuła3
G. Muzolf4
 
 
 
M. Wiech3
V. Papiż5
   13  godz. 9.00
 
 
P. Żejmo2
K. Gmur4
   39
   
 
 
K. Gmur4
T. Wyrozębski2
   52
   14  godz. 9.00
 
 
T. Wyrozębski4
A. Dobrzyński3
 
 
 
K. Gmur3
V. Papiż5
   15  godz. 9.00
 
 
K. Kosik4
D. Homza1
   40
 
 
 
K. Kosik2
V. Papiż4
   16  godz. 9.00
 
 
V. Papiż4
I. Szczepanek0
 
 
 
V. Papiż5
W. Manyś1
   17  godz. 9.00
 
T. Osman4
M. Szczakuła0
   41
 
 
 
T. Osman4
P. Ptaszyński1
   53
   18  godz. 9.00
 
 
P. Ptaszyński4
P. Grygierczyk0
 
 
 
T. Osman5
A. Kozakowski2
   59
   19  godz. 9.00
 
 
M. Muda0
M. Dzumyk4
   42
 
 
 
M. Dzumyk3
A. Kozakowski4
   20  godz. 9.00
 
 
R. Łozowicki2
A. Kozakowski4
 
 
 
T. Osman5
J. Michejenko4
   21  godz. 9.00
 
 
J. Michejenko4
M. Wideński1
   43
   
 
 
J. Michejenko4
M. Matuszczyk1
   54
   22  godz. 9.00
 
 
M. Zakrzewski1
M. Matuszczyk4
 
 
 
J. Michejenko5
G. Bataszew3
   23  godz. 9.00
 
 
S. Krupa2
M. Tomiczek4
   44
 
 
 
M. Tomiczek2
G. Bataszew4
   24  godz. 9.00
 
 
G. Bataszew4
M. Czajkowski1
 
 
 
T. Osman4
W. Manyś5
   25  godz. 9.30
 
R. Kozłowski2
R. Jagielski4
   45
 
 
 
R. Jagielski4
K. Tanasiewicz2
   55
   26  godz. 9.30
 
 
K. Marzec3
K. Tanasiewicz4
 
 
 
R. Jagielski1
W. Manyś5
   60
   27  godz. 9.30
 
 
T. Bogdanowicz4
K. Czoch2
   46
 
 
 
T. Bogdanowicz1
W. Manyś4
   28  godz. 9.30
 
 
W. Manyś4
J. Grzelak1
 
 
 
W. Manyś5
J. Regieli3
   29  godz. 9.30
 
 
A. Barski1
J. Regieli4
   47
 
 
 
J. Regieli4
A. Baliś0
   56
   30  godz. 9.30
 
 
K. Węgrzyn2
A. Baliś4
 
 
 
J. Regieli5
M. Słowik1
   31  godz. 9.30
 
 
M. Słowik4
R. Pasternak0
   48
 
 
 
M. Słowik4
G. Nowak2
   32  godz. 9.30
 
 
G. Nowak4
K. Siódmiak1
 
 
 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System