Strona główna » Bilard Sport Amator Challenge - Mistrzostwa Polski Amatorów 2019 » Wyniki online
Video na żywo
Menu
Wyniki online
Mistrzostwa Polski Amatorów 2019
Bilard Sport Amator Challenge - Łódź

Wybierz grupę:
puchar  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32
Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
Runda pucharowa  
FINAŁ
Piotr Twerdyk (Papa Gusto Opole) Paweł Krysiński (House of Pool Warszawa)
Piotr
Twerdyk

(Papa Gusto Opole)
2 : 5Paweł
Krysiński

(House of Pool Warszawa)

 
   1  godz. 9:00
 
M. Szerszeń4
M. Szczakuła2
   33
 
 
M. Szerszeń1
G. Muzolf4
   49
   2  godz. 9:00
 
 
M. Lesiak2
G. Muzolf4
 
 
 
G. Muzolf4
R. Wasilewski5
   57
   3  godz. 9:00
 
 
P. Kobuszewski2
R. Misiewicz4
   34
 
 
 
R. Misiewicz2
R. Wasilewski4
   4  godz. 9:00
 
 
M. Waliszewski1
R. Wasilewski4
 
 
 
R. Wasilewski5
J. Kościelniak3
   61
   5  godz. 9:00
 
 
J. Kościelniak4
P. Majka0
   35
   
 
 
J. Kościelniak4
K. Zięba3
   50
   6  godz. 9:00
 
 
K. Zięba4
K. Zajączkowski2
 
 
 
J. Kościelniak5
K. Moskal4
   7  godz. 9:00
 
 
K. Moskal4
M. Terlikowski0
   36
 
 
 
K. Moskal4
Ł. Fałdowski2
   8  godz. 9:00
 
 
B. Zacniewski2
Ł. Fałdowski4
 
 
 
R. Wasilewski4
P. Twerdyk5
   63
   9  godz. 9:00
 
J. Pańczak4
M. Świderski2
   37
   62
 
 
J. Pańczak3
J. Miernowski4
   51
   10  godz. 9:00
 
 
P. Światowy2
J. Miernowski4
 
 
 
J. Miernowski1
R. Idzik5
   58
   11  godz. 9:00
 
 
M. Połeć1
R. Idzik4
   38
 
 
 
R. Idzik4
P. Kania1
   12  godz. 9:00
 
 
P. Kania4
T. Kielmans3
 
 
 
R. Idzik3
P. Twerdyk5
   13  godz. 9:00
 
 
K. Niebieszczański4
B. Kluczyk0
   39
   
 
 
K. Niebieszczański1
P. Błachowski4
   52
   14  godz. 9:00
 
 
P. Błachowski4
K. Kapołka1
 
 
 
P. Błachowski4
P. Twerdyk5
   15  godz. 9:00
 
 
K. Tanasiewicz4
K. Delinowski1
   40
 
 
 
K. Tanasiewicz2
P. Twerdyk4
   16  godz. 9:00
 
 
P. Twerdyk4
I. Ziewiec1
 
 
 
P. Twerdyk2
P. Krysiński5
   17  godz. 9:00
 
M. Bendig1
A. Kuryłek4
   41
 
 
 
A. Kuryłek2
K. Marzec4
   53
   18  godz. 9:00
 
 
K. Łupiński0
K. Marzec4
 
 
 
K. Marzec1
S. Sadlik5
   59
   19  godz. 9:00
 
 
Ł. Mokrzycki4
A. Wisz3
   42
 
 
 
Ł. Mokrzycki1
S. Sadlik4
   20  godz. 9:00
 
 
Y. Mikheyenka1
S. Sadlik4
 
 
 
S. Sadlik4
Ł. Banasik5
   21  godz. 9:00
 
 
M. Saczewa2
Ł. Banasik4
   43
   
 
 
Ł. Banasik4
M. Grzębski3
   54
   22  godz. 9:00
 
 
R. Śliwa2
M. Grzębski4
 
 
 
Ł. Banasik5
T. Walczak1
   23  godz. 9:00
 
 
T. Walczak4
B. Sawicki3
   44
 
 
 
T. Walczak4
M. Blachowski2
   24  godz. 9:00
 
 
M. Zakrzewski2
M. Blachowski4
 
 
 
Ł. Banasik3
P. Krysiński5
   25  godz. 9:00
 
T. Młodziński4
Ł. Królikowski0
   45
 
 
 
T. Młodziński4
M. Robiński2
   55
   26  godz. 9:00
 
 
K. Wodecki1
M. Robiński4
 
 
 
T. Młodziński3
M. Wideński5
   60
   27  godz. 9:00
 
 
M. Wideński4
A. Barski3
   46
 
 
 
M. Wideński4
M. Krasuski1
   28  godz. 9:00
 
 
M. Krasuski4
K. Olejnik1
 
 
 
M. Wideński3
P. Krysiński5
   29  godz. 9:00
 
 
P. Seremak4
K. Kielmans1
   47
 
 
 
P. Seremak2
R. Lech4
   56
   30  godz. 9:00
 
 
R. Lech4
R. Wyrzykiewicz2
 
 
 
R. Lech1
P. Krysiński5
   31  godz. 9:00
 
 
P. Krysiński4
S. Duda2
   48
 
 
 
P. Krysiński4
D. Karkoszka2
   32  godz. 9:00
 
 
M. Barcikowski2
D. Karkoszka4
 
 
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System