Strona główna
»
Polska Liga Bilardowa
»
Klasyfikacja Indywidualna II Liga
Video na żywo
Menu
Aktualności
Regulaminy rozgrywek 2024
Media
Partnerzy i Sponsorzy
Bilardowa Ekstraklasa 2024
I Liga Bilardowa 2024
II Liga Bilardowa 2024
Archiwum
Sponsorzy
Klasyfikacja Indywidualna II Liga
Terminarz i wyniki
Lista zawodników
Tabela
Klasyfikacja indywidualna
LIVE
W tabeli sklasyfikowani są tylko zawodnicy, którzy rozegrali
co najmniej 2 mecze
Poz.
Zawodnik
Klub
M
Z
P
Małe
+/-
% zw
Statystyki
1
Adrian Urbański
Bilard Extreme Powiat Pilski
6
6
0
48:18
+30
100%
»zobacz«
Maciej Mandżak
Spider II Wrocław
6
6
0
48:19
+29
100%
»zobacz«
Kajetan Żmudziński
Spider II Wrocław
6
6
0
48:21
+27
100%
»zobacz«
Grzegorz Lasota
Omida-Kmicic Starogard Gdański
4
4
0
32:6
+26
100%
»zobacz«
Oskar Jamorski
UKS Snikers Rękoraj
4
4
0
32:7
+25
100%
»zobacz«
Kacper Specyał
Akademia Bilardowa II Rokietnica
6
6
0
48:23
+25
100%
»zobacz«
Gabriel Muzolf
Akademia TCF HUB Kraków
6
6
0
48:25
+23
100%
»zobacz«
Józef Kwit
Bilard Team Maria Wałbrzych
6
6
0
48:25
+23
100%
»zobacz«
Sylwester Szumer
Bilard Extreme Powiat Pilski
4
4
0
32:12
+20
100%
»zobacz«
Jarosław Bużantowicz
Bilard Extreme Powiat Pilski
4
4
0
32:12
+20
100%
»zobacz«
Bartosz Bielec
Reslogistic Trójkąt
4
4
0
32:12
+20
100%
»zobacz«
Igor Ziewiec
SKB Mrągowo
4
4
0
32:13
+19
100%
»zobacz«
Maciej Szweda
Omida-Kmicic Starogard Gdański
4
4
0
32:13
+19
100%
»zobacz«
Nikita Rudenko
147 Break auta.ch Warszawa
4
4
0
32:13
+19
100%
»zobacz«
Maciej Towpik
Spider II Wrocław
5
5
0
40:22
+18
100%
»zobacz«
Piotr Stanisz
Omida-Kmicic Starogard Gdański
4
4
0
32:15
+17
100%
»zobacz«
Kamil Zięba
Brubeck Frame Łódź
4
4
0
32:16
+16
100%
»zobacz«
Tomasz Sadlik
Reslogistic Trójkąt
4
4
0
32:17
+15
100%
»zobacz«
Marcin Mucha
Akademia Bilardowa II Rokietnica
2
2
0
16:2
+14
100%
»zobacz«
Patryk Peret
Koryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze
4
4
0
32:18
+14
100%
»zobacz«
Marcin Michalak
Trytago Łódź
4
4
0
32:19
+13
100%
»zobacz«
Michał Baska
Omida-Kmicic Starogard Gdański
4
4
0
32:20
+12
100%
»zobacz«
Szymon Sadlik
Transcare Trójkąt Rzeszów
4
4
0
32:21
+11
100%
»zobacz«
Jakub Hajduk
Nosan Sigma-Art Kielce
2
2
0
16:6
+10
100%
»zobacz«
Tomasz Wiśniewski
Top Ten Stalowa Wola
2
2
0
16:6
+10
100%
»zobacz«
Grzegorz Gawron
Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski
2
2
0
16:6
+10
100%
»zobacz«
Radosław Giziński
Dzik Akademia Bydgoszcz
2
2
0
16:6
+10
100%
»zobacz«
Wiktor Zaręba
Spider II Wrocław
2
2
0
16:7
+9
100%
»zobacz«
Mariusz Dzumyk
Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski
2
2
0
16:8
+8
100%
»zobacz«
Grzegorz Tabor
Zakręcona Bila II Poznań
2
2
0
16:9
+7
100%
»zobacz«
Jakub Rożek
Spider II Wrocław
2
2
0
16:10
+6
100%
»zobacz«
Brajan Sawicki
147 Break auta.ch Warszawa
2
2
0
16:10
+6
100%
»zobacz«
Paweł Chołodowski
Bilard Team Maria Wałbrzych
3
3
0
24:20
+4
100%
»zobacz«
Norbert Czekajski
UKS Pałuki Żnin
2
2
0
16:12
+4
100%
»zobacz«
Łukasz Drożdż
SKB Mrągowo
2
2
0
16:14
+2
100%
»zobacz«
Grzegorz Czernyhowski
House Master Ósemka Słupsk
2
2
0
16:14
+2
100%
»zobacz«
37
Kamil Podębski
Trytago Łódź
6
5
1
44:26
+18
83%
»zobacz«
Michał Kowalczyk
Trytago Łódź
6
5
1
44:27
+17
83%
»zobacz«
Krzysztof Kaczmarek
Akademia Bilardowa II Rokietnica
6
5
1
46:31
+15
83%
»zobacz«
Mateusz Lichota
Akademia Bilardowa II Wodzisław Śląski
6
5
1
47:33
+14
83%
»zobacz«
Jacek Pietrzyk
Pub Duet Tomaszów Mazowiecki
6
5
1
45:32
+13
83%
»zobacz«
42
Tomasz Sobolewski
Bilard Extreme Powiat Pilski
5
4
1
35:20
+15
80%
»zobacz«
Mateusz Jukiewicz
Zakręcona Bila II Poznań
5
4
1
35:25
+10
80%
»zobacz«
44
Przemysław Śpiewak
Trytago Łódź
4
3
1
29:14
+15
75%
»zobacz«
Jakub Dobrowolski
Reslogistic Trójkąt
4
3
1
31:17
+14
75%
»zobacz«
Andrzej Barski
Akademia Bilardowa II Rokietnica
4
3
1
31:18
+13
75%
»zobacz«
Paweł Bajsarowicz
Akademia TCF HUB Kraków
4
3
1
30:18
+12
75%
»zobacz«
Daniel Karkoszka
Top Ten Stalowa Wola
4
3
1
29:18
+11
75%
»zobacz«
Mariusz Gołdyn
Koryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze
4
3
1
30:19
+11
75%
»zobacz«
Vitalii Pauchenko
Zakręcona Bila II Poznań
4
3
1
29:20
+9
75%
»zobacz«
Kacper Kielmans
147 Break auta.ch Warszawa
4
3
1
30:21
+9
75%
»zobacz«
Krzysztof Moskal
Top Ten Stalowa Wola
4
3
1
29:20
+9
75%
»zobacz«
Wojciech Zagdan
Nosan Sigma-Art Kielce
4
3
1
25:17
+8
75%
»zobacz«
Mateusz Sadlik
Reslogistic Trójkąt
4
3
1
30:22
+8
75%
»zobacz«
Sebastian Szymkowski
147 Break auta.ch Warszawa
4
3
1
29:21
+8
75%
»zobacz«
Marcin Szczukowski
Dzik Akademia Bydgoszcz
4
3
1
27:20
+7
75%
»zobacz«
Adrian Kozakowski
UKS Snikers Rękoraj
4
3
1
27:20
+7
75%
»zobacz«
Adam Pałczyński
Nosan II Kielce
4
3
1
29:24
+5
75%
»zobacz«
Mateusz Cholewiński
Akademia Bilardowa III Rokietnica
4
3
1
30:25
+5
75%
»zobacz«
Dominik Regieli
Fair Play II Jaworzno
4
3
1
24:21
+3
75%
»zobacz«
Wojciech Głąb
Fair Play II Jaworzno
4
3
1
26:25
+1
75%
»zobacz«
62
Mikołaj Stęsik
Akademia Bilardowa II Rokietnica
6
4
2
41:26
+15
66%
»zobacz«
Łukasz Ślipko
Bilard Team Maria Wałbrzych
6
4
2
42:28
+14
66%
»zobacz«
Filip Biesek
Dzik Akademia Bydgoszcz
3
2
1
22:14
+8
66%
»zobacz«
Kamil Pokrywka
Spider II Wrocław
3
2
1
19:12
+7
66%
»zobacz«
Maksym Koshovyi
Bilard Team Maria Wałbrzych
3
2
1
23:17
+6
66%
»zobacz«
Jacek Czerepiński
Trytago Łódź
3
2
1
21:16
+5
66%
»zobacz«
Marcin Szczególski
Dzik Akademia Bydgoszcz
3
2
1
19:15
+4
66%
»zobacz«
Michał Malczewski
Bilard Team Maria Wałbrzych
3
2
1
18:14
+4
66%
»zobacz«
Antoni Stępień
UKS Snikers Rękoraj
3
2
1
21:18
+3
66%
»zobacz«
Bartłomiej Karkoszka
Nosan Sigma-Art Kielce
3
2
1
17:16
+1
66%
»zobacz«
Piotr Kucharski
Nosan II Kielce
3
2
1
20:19
+1
66%
»zobacz«
Jakub Śliżewski
Arkadia III Tczew
6
4
2
36:40
-4
66%
»zobacz«
74
Szymon Kaczmarek
Pub Duet Tomaszów Mazowiecki
5
3
2
35:31
+4
60%
»zobacz«
Jacek Kiwertz
Bilard Extreme Powiat Pilski
5
3
2
27:26
+1
60%
»zobacz«
76
Bogna Świtała
Green Club II Gdańsk
4
2
2
30:19
+11
50%
»zobacz«
Karina Cuper
Green Club II Gdańsk
4
2
2
28:22
+6
50%
»zobacz«
Krystian Tanasiewicz
Reslogistic Trójkąt
6
3
3
44:38
+6
50%
»zobacz«
Mateusz Filip
Pub Duet Tomaszów Mazowiecki
6
3
3
44:39
+5
50%
»zobacz«
Piotr Świtała
UKS Pałuki Żnin
4
2
2
26:21
+5
50%
»zobacz«
Dawid Gaweł
Nosan Sigma-Art Kielce
4
2
2
26:22
+4
50%
»zobacz«
Piotr Dutkiewicz
Koryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze
4
2
2
27:23
+4
50%
»zobacz«
Robert Kozłowski
Libruma - Lass Pub Leszno
2
1
1
15:11
+4
50%
»zobacz«
Hubert Łuczak
Brubeck Frame Łódź
4
2
2
27:24
+3
50%
»zobacz«
Sebastian Hołówko
Transcare Trójkąt Rzeszów
4
2
2
25:23
+2
50%
»zobacz«
Krystian Niebieszczański
Reslogistic Trójkąt
2
1
1
15:13
+2
50%
»zobacz«
Marcin Kowalewski
Billaboom Poznań
2
1
1
11:9
+2
50%
»zobacz«
Marcin Hojka
Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski
2
1
1
12:10
+2
50%
»zobacz«
Marek Droździel
Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski
4
2
2
27:25
+2
50%
»zobacz«
Jakub Kraupe
Fair Play II Jaworzno
4
2
2
28:26
+2
50%
»zobacz«
Michał Matuszczyk
Koryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze
2
1
1
15:15
0
50%
»zobacz«
Paweł Zabłocki
UKS Pałuki Żnin
4
2
2
24:24
0
50%
»zobacz«
Amin Almallad
Green Club II Gdańsk
4
2
2
24:24
0
50%
»zobacz«
Maciej Szerszeń
Top Ten Stalowa Wola
4
2
2
26:26
0
50%
»zobacz«
Izabella Jońska
Nosan II Kielce
2
1
1
15:15
0
50%
»zobacz«
Julia Babica
Akademia Bilardowa III Rokietnica
4
2
2
27:28
-1
50%
»zobacz«
Dominik Klepacz
UKS Snikers Rękoraj
4
2
2
26:27
-1
50%
»zobacz«
Jakub Chyrek
Hades II Poznań
2
1
1
12:13
-1
50%
»zobacz«
Jakub Kucharski
Bilard Team Maria Wałbrzych
2
1
1
11:12
-1
50%
»zobacz«
Przemysław Piatczyc
House Master Ósemka Słupsk
4
2
2
25:26
-1
50%
»zobacz«
Przemysław Poterek
UKS Pałuki Żnin
2
1
1
14:15
-1
50%
»zobacz«
Mariusz Symonowicz
House Master Ósemka Słupsk
4
2
2
25:27
-2
50%
»zobacz«
Grzegorz Olszewski
Hades II Poznań
2
1
1
11:14
-3
50%
»zobacz«
Łukasz Sienkiewicz
Hades II Poznań
4
2
2
24:27
-3
50%
»zobacz«
Grzegorz Nowak
Nosan II Kielce
2
1
1
9:13
-4
50%
»zobacz«
Borys Gaćkowski
Pub Duet Tomaszów Mazowiecki
6
3
3
36:40
-4
50%
»zobacz«
Tomasz Kosiński
Top Ten Stalowa Wola
2
1
1
10:15
-5
50%
»zobacz«
Marcin Madejski
Fair Play II Jaworzno
4
2
2
22:27
-5
50%
»zobacz«
Rafał Zieleniak
Billaboom Poznań
2
1
1
8:13
-5
50%
»zobacz«
Dmytro Buhlenko
UKS Bilardowa Samochodówka Legnica
2
1
1
8:14
-6
50%
»zobacz«
Paweł Zalewski
House Master Ósemka Słupsk
2
1
1
8:15
-7
50%
»zobacz«
Piotr Kluszczyński
Dzik Akademia Bydgoszcz
6
3
3
32:41
-9
50%
»zobacz«
113
Mateusz Grzębski
Arkadia III Tczew
5
2
3
21:35
-14
40%
»zobacz«
114
Adrian Poznański
Billaboom Poznań
3
1
2
20:17
+3
33%
»zobacz«
Łukasz Gendera
Billaboom Poznań
3
1
2
20:17
+3
33%
»zobacz«
Maciej Pawłowski
Brubeck Frame Łódź
3
1
2
18:17
+1
33%
»zobacz«
Arkadiusz Klimczak
Billaboom Poznań
3
1
2
20:21
-1
33%
»zobacz«
Adrian Tomaszewski
Akademia Bilardowa III Rokietnica
3
1
2
20:22
-2
33%
»zobacz«
Paweł Chochura
Transcare Trójkąt Rzeszów
3
1
2
15:17
-2
33%
»zobacz«
Michał Puk
Zakręcona Bila II Poznań
6
2
4
40:42
-2
33%
»zobacz«
Tomasz Chagowski
LKSP Masters eDom Lublin
3
1
2
18:22
-4
33%
»zobacz«
Piotr Cepil
Akademia TCF HUB Kraków
6
2
4
33:38
-5
33%
»zobacz«
Filip Królik
Billaboom Poznań
3
1
2
11:16
-5
33%
»zobacz«
Rafał Wróblewski
Nosan Sigma-Art Kielce
3
1
2
16:21
-5
33%
»zobacz«
Illia Kyselov
Akademia TCF HUB Kraków
3
1
2
16:23
-7
33%
»zobacz«
Hubert Chmiel
Strefa II Łódź
6
2
4
31:43
-12
33%
»zobacz«
Tomasz Wawrzyniak
Akademia Bilardowa II Wodzisław Śląski
6
2
4
25:44
-19
33%
»zobacz«
128
Krzysztof Jagiełło
Akademia TCF HUB Kraków
4
1
3
23:24
-1
25%
»zobacz«
Rafał Olbromski
Tago Łódź
4
1
3
23:28
-5
25%
»zobacz«
Mariusz Borkowski
SKB Mrągowo
4
1
3
26:31
-5
25%
»zobacz«
Maciej Pawłowski jr
Brubeck Frame Łódź
4
1
3
20:25
-5
25%
»zobacz«
Grzegorz Ulewicz
SKB Mrągowo
4
1
3
22:29
-7
25%
»zobacz«
Tomasz Trzciński
Cue Clan II Kołobrzeg
4
1
3
17:27
-10
25%
»zobacz«
Maciej Szczawiński
Dzik Akademia Bydgoszcz
4
1
3
17:29
-12
25%
»zobacz«
Christopher Kamiński
Hades II Poznań
4
1
3
15:29
-14
25%
»zobacz«
136
Jędrzej Bartkowiak
Zakręcona Bila II Poznań
5
1
4
24:38
-14
20%
»zobacz«
Jacek Janiszewski
Strefa II Łódź
5
1
4
21:37
-16
20%
»zobacz«
Bartosz Turczyn
UKS Bilardowa Samochodówka Legnica
5
1
4
16:38
-22
20%
»zobacz«
139
Weronika Brzezińska
Green Club II Gdańsk
6
1
5
33:44
-11
16%
»zobacz«
Paweł Bzowy
UKS Bilardowa Samochodówka Legnica
6
1
5
29:42
-13
16%
»zobacz«
Marcin Waliszewski
Strefa II Łódź
6
1
5
32:47
-15
16%
»zobacz«
Paweł Guziński
Arkadia III Tczew
6
1
5
31:47
-16
16%
»zobacz«
Paulina Rutkowska
Arkadia III Tczew
6
1
5
30:47
-17
16%
»zobacz«
Robert Szafran
LKSP Masters eDom Lublin
6
1
5
20:44
-24
16%
»zobacz«
145
Piotr Siestrzykowski
SKB Mrągowo
2
0
2
11:16
-5
0%
»zobacz«
Ksawery Marcinkowski
Nosan II Kielce
4
0
4
27:32
-5
0%
»zobacz«
Damian Sywała
Billaboom Poznań
2
0
2
11:16
-5
0%
»zobacz«
Filip Mazur
147 Break auta.ch Warszawa
2
0
2
11:16
-5
0%
»zobacz«
Robert Kurpanik
Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski
2
0
2
10:16
-6
0%
»zobacz«
Michał Kusa
Akademia Bilardowa II Wodzisław Śląski
2
0
2
10:16
-6
0%
»zobacz«
Przemysław Pawłowski
House Master Ósemka Słupsk
2
0
2
9:16
-7
0%
»zobacz«
Michał Blachowski
Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski
2
0
2
9:16
-7
0%
»zobacz«
Rafał Kubiak
Akademia Bilardowa Wodzisław Śląski
2
0
2
9:16
-7
0%
»zobacz«
Piotr Dulat
Libruma - Lass Pub Leszno
2
0
2
9:16
-7
0%
»zobacz«
Krzysztof Leżoń
House Master Ósemka Słupsk
2
0
2
8:16
-8
0%
»zobacz«
Tomasz Puszkiewicz
Dzik Akademia Bydgoszcz
2
0
2
7:16
-9
0%
»zobacz«
Tomasz Pierzchalski
LKSP Masters eDom Lublin
3
0
3
15:24
-9
0%
»zobacz«
Karol Mędykowski
LKSP Masters eDom Lublin
2
0
2
7:16
-9
0%
»zobacz«
Damian Kułak
LKSP Masters eDom Lublin
2
0
2
6:16
-10
0%
»zobacz«
Krzysztof Orłowski
Green Club II Gdańsk
4
0
4
22:32
-10
0%
»zobacz«
Oktawia Brodecka
UKS Pałuki Żnin
3
0
3
14:24
-10
0%
»zobacz«
Przemysław Wojciechowski
Libruma - Lass Pub Leszno
4
0
4
21:32
-11
0%
»zobacz«
Łukasz Jeran
Billaboom Poznań
2
0
2
5:16
-11
0%
»zobacz«
Wiktor Zaborowski
Strefa II Łódź
4
0
4
21:32
-11
0%
»zobacz«
Wojciech Wołkanowski
Cue Clan II Kołobrzeg
3
0
3
13:24
-11
0%
»zobacz«
Paweł Jędrzejczak
Billaboom Poznań
2
0
2
4:16
-12
0%
»zobacz«
Wojciech Sterna
Libruma - Lass Pub Leszno
4
0
4
20:32
-12
0%
»zobacz«
Łukasz Kowalski
Strefa II Łódź
2
0
2
4:16
-12
0%
»zobacz«
Tomasz Furmanek
LKSP Masters eDom Lublin
3
0
3
11:24
-13
0%
»zobacz«
Julia Tarka
Akademia Bilardowa III Rokietnica
3
0
3
11:24
-13
0%
»zobacz«
Tomasz Wójt
Tago Łódź
4
0
4
18:32
-14
0%
»zobacz«
Grzegorz Kośmider
Libruma - Lass Pub Leszno
4
0
4
18:32
-14
0%
»zobacz«
Marcin Wiśniewski
Cue Clan II Kołobrzeg
4
0
4
17:32
-15
0%
»zobacz«
Mateusz Jeziorski
Akademia Bilardowa II Wodzisław Śląski
4
0
4
17:32
-15
0%
»zobacz«
Karol Barcicki
Tago Łódź
4
0
4
16:32
-16
0%
»zobacz«
Adam Januszek
Cue Clan II Kołobrzeg
4
0
4
15:32
-17
0%
»zobacz«
Zenon Banaś
Libruma - Lass Pub Leszno
4
0
4
15:32
-17
0%
»zobacz«
Grzegorz Bataszew
LKSP Masters eDom Lublin
4
0
4
14:32
-18
0%
»zobacz«
Adam Wiśniewski
Hades II Poznań
3
0
3
5:24
-19
0%
»zobacz«
Jakub Kubiak
Tago Łódź
3
0
3
5:24
-19
0%
»zobacz«
Kacper Ślenzak
Transcare Trójkąt Rzeszów
4
0
4
11:32
-21
0%
»zobacz«
Grzegorz Rąpała
Libruma - Lass Pub Leszno
4
0
4
11:32
-21
0%
»zobacz«
Michał Halski
Akademia Bilardowa II Wodzisław Śląski
6
0
6
26:48
-22
0%
»zobacz«
Gracjan Sikora
UKS Bilardowa Samochodówka Legnica
5
0
5
9:40
-31
0%
»zobacz«
Kajetan Frodyma
UKS Bilardowa Samochodówka Legnica
5
0
5
4:40
-36
0%
»zobacz«
Zawodnicy niesklasyfikowani
Zawodnik
Klub
M
Z
P
Małe
+/-
% zw
Statystyki
Michał Rybiński
Zakręcona Bila II Poznań
1
1
0
8:2
+6
100%
»zobacz«
Krzysztof Haraźny
Bilard Team Maria Wałbrzych
1
1
0
8:4
+4
100%
»zobacz«
Łukasz Szczygieł
Brubeck Frame Łódź
1
1
0
8:6
+2
100%
»zobacz«
Artur Lisowski
Koryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze
1
1
0
8:7
+1
100%
»zobacz«
Konrad Słoma
Trytago Łódź
1
1
0
8:7
+1
100%
»zobacz«
Alan Lewicki
Akademia TCF HUB Kraków
1
0
1
7:8
-1
0%
»zobacz«
Konrad Roesler
KB Billaboom Poznań
1
0
1
7:8
-1
0%
»zobacz«
Julia Raźnikiewicz
Zakręcona Bila II Poznań
1
0
1
6:8
-2
0%
»zobacz«
Mateusz Szurgot
Tago Łódź
1
0
1
6:8
-2
0%
»zobacz«
Jan Grzelak
Strefa II Łódź
1
0
1
5:8
-3
0%
»zobacz«
Radosław Lorych
Akademia Bilardowa III Rokietnica
1
0
1
5:8
-3
0%
»zobacz«
Krzysztof Olejnik
Pub Duet Tomaszów Mazowiecki
1
0
1
4:8
-4
0%
»zobacz«
Michał Tomaszewski
Akademia Bilardowa III Rokietnica
1
0
1
4:8
-4
0%
»zobacz«
Wiktor Czechowski
Hades II Poznań
1
0
1
4:8
-4
0%
»zobacz«
Jakub Wiśniewski
LKSP Masters eDom Lublin
1
0
1
3:8
-5
0%
»zobacz«
Robert Jagodziński
UKS Snikers Rękoraj
1
0
1
3:8
-5
0%
»zobacz«
Sebastian Miśniakiewicz
Koryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze
1
0
1
2:8
-6
0%
»zobacz«
Jacek Bieszczad
Transcare Trójkąt Rzeszów
1
0
1
2:8
-6
0%
»zobacz«
Daria Sieińska
Billaboom Poznań
1
0
1
2:8
-6
0%
»zobacz«
Marcin Nowak
Cue Clan II Kołobrzeg
1
0
1
2:8
-6
0%
»zobacz«
Szymon Koziełek
UKS Pałuki Żnin
1
0
1
2:8
-6
0%
»zobacz«
Jakub Raduński
Arkadia III Tczew
1
0
1
1:8
-7
0%
»zobacz«
Szymon Wieczorek
UKS Bilardowa Samochodówka Legnica
1
0
1
0:8
-8
0%
»zobacz«
Alan Wszędybył
Nosan II Kielce
1
0
1
0:8
-8
0%
»zobacz«
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by
NET System