Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Mistrzostwa Europy - Turcja 2021

Dodano: 2021-11-08
Zmodyfikowano: 2021-11-08

Brązowe medale w grach drużynowych

Reprezentanci Polski dołożyli wczoraj dwa kolejne medale podczas Mistrzostw Europy, które rozgrywane są w Turcji. Zarówno kobieca jak i męska drużyna wywalczyła brązowy medal. Oba teamy uległy w półfinałach reprezentantom Rosji.


W kategorii mężczyn o końcowym wyniku zdecydowała ostatnia partia pojedynku w 8-bil pomiędzy Wojtkiem Szewczykiem a Konstantinem Stepanovem. Mieszko Fortuński zaliczył porażkę z Sergeyem Lutskerem, natomiast Daniel Macioł pokonał Fedora Gorsta. Niestety w ostaniej partii meczu lepszy okazał się "Stiopa" i wynikiem 8:7 przechylił szalę zwycięstwa na stronę Rosjan, którzy wygrali również w finale, pokonując Danię 2:0.


Nasze Panie uległy duetowi Tkach/Guleikova 0:2. Oliwia przegała 4:6 z Kristiną Tkach, natomiast Monika zanotowała porazkę 2:7 z Aleksandrą Guleikovą. Rosjanki wygrały również finał, również 2:0. Srebrne medale wywalczyły Niemki - Kaplan i Ivanovskaia.

W klasyfikacji medalowej, z trzema złotymi medalami, prowadzą Rosjanie. Polacy zajmują 3 miejsce. Przed biało-czerwonymi znajdują się jeszcze Niemcy.

Dziś w Turcji trwają rozgrywki w 8-bil. Wieczorem poznamy mistrzów Europy tej odmiany.

Wszystkie wyniki na stronach www.epbf.com.
Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System