Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Puchar i Mistrzostwa Polski Seniorów 2023

Dodano: 2023-03-28
Zmodyfikowano: 2023-03-28

Drugi zlot Seniorów za nami

Ponad setka zawodników na starcie, grupy nawet 10-osobowe i gra od rana do wieczora. Tak w skrócie można podsumować drugi tegoroczny zlot seniorów.


Największe powody do zadowolenia ze swojej gry po pierwszym dniu mieli zwycięscy, Piotr Tomiczek w grupie starszej i Roman Wasilewski w kategorii Open. Świetny występ zanotowali Bogdan Wołkowski i Tomasz Malinowski, plasując się na drugich miejscach sobotniego Pucharu. Trzecie miejsca trafiły do panów Kołodziejskiego i Szmudzińskiego oraz do wracającego do zdrowia Wojtka Matysiewicza i prezentującego rzetelny bilard Artura Zasztowta.


Drugi dzień zmagań to odmiana mieszana w której najlepszym zawodnikiem okazał się Dominik Zając, pokonując w finale najskuteczniejszego egzekutora rzutów karnych Andrzeja Stolarczyka. Trzecim miejscem podzielili się koledzy z Kadry Bartosz Czapski i Roman Wasilewski. W kategorii 55+ zwycięzcą został Ryszard Szerechan, pokonując w rzutach karnych zawodnika Strefy Łódź Piotra Kleinschmidta. Brązowe podium dla Andrzej Nowaka i Wiesława Kołodziejskiego.

Nie udało się tym razem rozbić „Jack Pota" i za dwa miesiące pula sięgnie 12 tysięcy. Dziękuję wszystkim za uczestnictwo, życząc udanego szlifowania formy przed kolejnymi zawodam.

Krzysztof Gardjas

Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System