Puchar Polski Kobiet 2012

Dodano: 2012-03-05
Zmodyfikowano: 2012-03-11

Oliwia Czupryńska ( Nosan Galeria Echo Kielce) zwycięża w Kielcach.

Zawodniczka gospodarzy Oliwia Czupryńska zwyciężyła w pierwszych tegorocznych zawodach Pucharu Polski Kobiet. W finale mistrzyni świata juniorek pokonała 5-0 Karolinę Pikul z klubu Oskar Stalowa Wola i tym samym obroniła tytuł wywalczony przed rokiem. Na najniższym stopniu podium stanęły Katarzyna Wesołowska ( Nosan Galeria Echo Kielce) oraz Izabela Łącka ( Pino Dębica).Pełna relacja z zawodów oraz galeria zdjęć już jutro.

Rozpoczęły się pierwsze tegoroczne zawody dla kobiet. Na starcie stanęło  21 zawodniczek z całej Polski. Zapraszamy na transmisję video oraz do śledzenia wyników on-line.

Pierwszy turniej już w najbliższą niedzielę. Przedstawiamy regulamin turnieju.
Kieleckie Centrum Bilardowe będzie gospodarzem pierwszego turnieju tegorocznego Pucharu Polski Kobiet. Poniżej przedstawiamy regulamin turnieju. Informujemy również, iż już niebawem uruchomina będzie oficjalna strona cyklu, gdzie znajdą się najwazniejsze informacje na tema Pucharu Polski Kobiet 2012.

Puchar Polski Kobiet  - Mistrzostwa Kielc w 8 bil – Puchar TVSPORTS
Organizator: FHU PINO Dębica
Patronat: Polski Związek Bilardowy, TVsports.pl, Świętokrzyskie Stowarzyszenie Bilardowe
Uczestniczki: Zawodniczki, które dokonają opłaty startowej i zjawią się na odprawie zawodniczek w dniu turnieju mają prawo startu w turnieju. Zawodniczki muszą posiadać strój sportowy PZBil: Koszulka polo lub koszula wizytowa z logo PZBil.
Miejsce: Kieleckie Centrum Bilardowe „Contact” Kielce ul. Plac Moniuszki 2b
Termin: 11.03.2012 (niedziela) Odprawa zawodniczek godz. 10.00-10.30
System sportowy: Odmiana 8-bil. Mecze rozgrywane będą systemem podwójnej przegranej + puchar, zgodnie z przepisami PZBil do 4 wygranych partii.
Opłata startowa: 30 zł. Zwolnione z opłaty startowej są zawodniczki które są członkiniami kadry narodowej kobiet na 2012r.
Nagrody: Pula nagród wynosi 1000 zł.
1 miejsce 400 zł + puchar
2 miejsce 300 zł + puchar
3-4  miejsce 150 zł + puchar
Transmisje Video:

Z zawodów zostanie przeprowadzona transmisja video-live na stronie www.tvsports.pl. Wyniki on-line będzie można śledzić na stronie www.bilard-sport.pl.

Dyrektor turnieju: Grzegorz Kędzierski
W sprawach nie ujętych stanowią regulaminy i przepisy PZBil oraz decyzje Dyrektora Turnieju.