Strona główna » Zawodnicy PZBil
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Zawodnicy PZBil


ImięNazwiskoKlub / MiastoRoczniknr Licencjinr Karty prawa
ParikhAayushLa Sezam Wrocław19953431/2021-
RafałAblewski BC Mario II Mikołów1995920/2010-
MariuszAbramczukBiała Podlaska1973438/2008-
MaciejAbramczukBilard Extreme Piła19773556/2021-
TymoteuszAbramekLa Sezam Wrocław20003872/2021-
PatrycjaAdamczakTago Łódź19923990/2021-
JakubAdamczewskiTago Łódź19983754/2021-
JarosławAdamczykBaribal Zagłębie Lubin1978798/2009-
WojciechAdamczykEighty Nine Warszawa1987927/2010-
MichałAdamczykIdoślubu TVsports.pl Kielce20011654/2014-
AdamAdamczykRadomskie Stowarzyszenie Bilardowe19931544/2013-
AleksandraAdameczekRadomskie Stowarzyszenie Bilardowe19921674/2014-
LeszekAdamekAkademia Bilardowa Rokietnica19711698/2014-
RadosławAdamiecKielce19772645/2021-
RafałAdamiecJedlnia Letnisko19932675/2021-
DawidAdamkiewiczLa Sezam Wrocław19944477/2021-
MateuszAdamskiAntonio Brodnica198978/2008-
DamianAdamusPlaza Restaurant & Bowling Opole19851036/2010-
WeronikaAdamusiakFrame Łódź20003344/2021-
KonradAdasiewiczUfo Nowy Sącz19921690/2014-
SandraAftkaArkadia II Tczew20001746/2015189/2021
DominikaAgaciakWrocław20032379/2019-
AyserAl-KoubaisiWarszawa19922738/2021-
EdytaAlbińskaUKS Spartan Chodów1994629/09-
DaniilAleinikovFrame Łódź20024080/2021-
MagdalenaAlexTago Łódź19983992/2021-
MartaAmbroziewiczFrame Łódź19913547/2021-
PiotrAmrózUKS Promyk Czerniewice19971170/2011-
RonnaponAnasychinLa Sezam Wrocław19882914/2021-
DariuszAndersonGniezno19791839/2015-
KrystianAndruszkiewiczUKS Bila Zduny19973829/2021-
MarcinAndryszczykZĄBKI19953866/2021-
DariuszAndryszkiewiczPorter Częstochowa1976418/2008-
MariuszAndrzejczakSpider Wrocław198141/2008-
JakubAndrzejczykWarszawa19853049/2021-
DariuszAndrzejewskiBaribal Lubin19751254/2011-
PaulaAniołUKS Spartan Chodów1994191/2008-
DawidAniołChodów1997730/09-
DanishAnsariTago Łódź19854264/2021-
CezaryAntczakKosmopell Arkadia Tczew20002111/201717/2021
KrystianAntczakTago Łódź19964255/2021-
MarekAntkowiakZakręcona Bila Poznań19791307/2012-
DanielAntoniewiczKrotoszyn19771407/2012-
AgnieszkaArendarczykFrame Łódź19993966/2021-
RafałArkusińskiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki19951302/2012308/2021
MichałArkusińskiMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20021301/2012-
SzymonArmataLa Sezam Wrocław19993840/2021-
SlavchoAsenovUKS Orlęta Bilcza20021828/2015-
MichałAssendiWarszawa19992606/2021-
MukeshAswaniŁódź19632709/2021-
PavloAtamańczukLa Sezam Wrocław19944050/2021-
MarcelAttiaKielce20122854/2021-
JakubAugustowskiUKS Orlęta Bilcza1995722/09-
HubertAugustowskiUKS Żaczek Połaniec1994683/09-
MichałAugustynBaribal Lubin19932159/2017-
KarolAugustynowiczElida Białystok1978696/09-
MaciejAuguścikBacatrans Dębica1993203/200899/2021
AnnaAulakTago Łódź19503323/2021-
MichałAulakTago Łódź19833725/2021-
TozluAydinŁódź19811067/2011-
RadosławBabicaAkademia Bilardowa Rokietnica19791/20085/2021
JuliaBabicaAkademia Bilardowa Rokietnica20082553/2021-
MałgorzataBabińska-RusakOtwock19893132/2021-
WojciechBabińskiElida Białystok19942416/2019-
PrzemysławBachorskiChampion Środa Wielkopolska1991566/09-
TomaszBachuraTago Łódź19762646/2021-
MarekBacławskiFalcon Sosnowiec1982455/2008-
SurenBadalyanWarszawa19983576/2021-
PiotrBadoraPorter Częstochowa19843466/2021-
AndrzejBadowskiLand Club Warszawa19781587/2014-
DawidBadziakTago Łódź20013412/2021-
EdytaBadzińskaBilard Extreme Piła19993392/2021-
JakubBajdaBilard Studio Warszawa1996660/09-
KsaweryBajonWarszawa19913101/2021-
TomaszBajorLa Sezam Wrocław19863681/2021-
PawełBajsarowiczTCF HUB go77.pl Kraków1993270/200870/2021
NataliaBakinowskaBilard Extreme Piła19923503/2021-
MateuszBakinowskiBilard Extreme Piła19923504/2021-
EliasBakkaliFrame Łódź19912934/2021-
SzymonBakunowiczMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka1995709/09-
ArnakBalabekyanFrame Łódź19953102/2021-
AleksanderBalcerDekada Sosnowiec19711256/2011-
BartłomiejBalcerekFrame Łódź19914134/2021-
MarcinBalcerskiHot Shots Zielona Góra1977799/09-
SzymonBaldaKosmopell Arkadia Tczew1993548/09-
GrzegorzBalickiTomaszów Maz.19592627/2021-
AndrzejBaliśTCF HUB go77.pl Kraków19881666/2014-
PawełBalonSosnowiec1990877/2010-
PawełBalutaBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR IV Kętrzyn19802035/2017-
BartłomiejBalwierczakLa Sezam Wrocław19864055/2021-
KamilBałazakTago Łódź19773221/2021-
IzabelaBałtruczykLa Sezam Wrocław19933635/2021-
PatrykBanachWarszawa19922866/2021-
DamianBanachUKS Bila Zduny19953906/2021-
ArturBanasiakTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz196963/2008-
PiotrBanasiakUKS Spartan Chodów1995606/09-
ŁukaszBanasikIdoślubu TVsports.pl Kielce1990751/09-
ArturBanasikTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz196963/2011-
ZuzannaBanaszakLa Sezam Wrocław19963626/2021-
JuliuszBanaszakUKS Bila Zduny19913803/2021-
JakubBandurskiWarszawa20003647/2021-
WojciechBanekMUKS IKS Tarnów19831365/201244/2021
KacperBanyśKielce20011680/2014-
MateuszBańkoKielce20084113/2021-
DawidBarSmoki Kraków199232/2008-
ArturBaranBila Tarnów19811710/2014-
MariuszBaranUKS Miłek Wiślica19991196/2011-
ArkadiuszBaranFalcon Sosnowiec19791578/2013-
HubertBaranÓsemka Rzeszów19932321/2019147/2021
JakubBaranUKS Łabiszynianka Łabiszyn20092437/2020-
MaksymilianBaranBilard Extreme Piła20093554/2021-
KonradBaranBilard Extreme Piła19773555/2021-
MateuszBaraniakUKS 193-Łódź1996668/09-
MarcinBaraniakWarszawa19923591/2021-
DominikBaranieckiUKS Bila Zduny19943455/2021-
DenysBaranovTago Łódź19934211/2021-
PaulaBaranowskaEighty Nine Warszawa19942421/2019-
MarcinBaranowskiIno-Pool Inowrocław19821237/2011-
SelimBaranowskiPorter Częstochowa1984397/2008-
KamilBaranowskiMasters Chełm19832174/2018172/2021
MateuszBaranowski147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa19972319/2019-
RafałBaranowskiTago Łódź19913989/2021-
KrzysztofBarańskiTago Łódź19862819/2021-
AzaraBarazeTago Łódź19964494/2021-
SandraBarbuzińskaMontownia Rozrywki Warszawa20024386/2021-
KarolBarcickiTago Łódź19942167/201881/2021
MaciejBarcikowskiBillboard Warszawa19902161/2018-
MateuszBarczakLa Sezam Wrocław19862994/2021-
Mieczysław ErwinBarczewskiKielce19393601/2021-
AdamBarczyńskiSpider Wrocław19882576/2021408/2021
AndrzejBarskiAkademia Bilardowa Rokietnica1972576/09372/2021
OliwiaBarsukUKS Lisewo20031943/2016-
PrzemysławBarszczBreak 147 DuoLife Team Radom19801853/2015-
MiłoszBartelmusBreak Ball Bielsko Biała1993713/09-
KarolBartkowiakCzarna Bila Brody20001380/2012-
Maksymilian BartkowiakCzarna Bila Brody20022018/2016-
JędrzejBartkowiakZakręcona Bila II Poznań19872328/2019299/2021
MartaBartkowiakLa Sezam Wrocław19913428/2021-
ŁukaszBartkowskiBaryła Wejherowo1983105/2008-
JoannaBartnickaLa Sezam Wrocław19953093/2021-
JakubBartnickiAntonio Brodnica199677/2008-
KacperBartnikLa Sezam Wrocław20013445/2021-
RafałBartołowiczWołomin19833864/2021-
MichałBartosTago Łódź19742891/2021-
MichałBartosWarszawa19903050/2021-
AleksanderBartoszekKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze20012041/2017-
BartłomiejBartoszekFrame Łódź19972892/2021-
MateuszBartuśBlack Ball Poznań1992905/2010-
OtyliaBasińskaBOSiR Bila Piechcin20082084/2017Klubowa/2021
MichałBasiuraLa Sezam Wrocław19883088/2021-
DawidBaskaKmicic Starogard Gdański19712347/2019-
MichałBaskaKmicic Starogard Gdański20072563/2021-
GrzegorzBataszewVivo Masters eDom Lublin19882171/2018203/2021
SebastianBatkowskiNosan Kielce1995964/201026/2021
MateuszBatorskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn1993613/2009-
KatarzynaBazakUKS Bila Zduny19833472/2021-
PiotrBazarnikKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze19831375/2012-
Michał BąbolMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20021930/2016-
CezaryBączkiewicz---19703551/2021-
EwaBąkMUKS IKS Tarnów1984244/2008-
TomaszBąkMUKS IKS Tarnów1975829/201045/2021
MateuszBąkPorter Częstochowa20023172/2021-
BartłomiejBąkLa Sezam Wrocław19983870/2021-
JonathanBecSpider Wrocław19883509/2021-
MateuszBechajFrame Łódź19972978/2021-
GrzegorzBednarekUfo Nowy Sącz19841692/2014-
KrystianBednarekUKS Snikers Rękoraj20041918/2016151/2021
JakubBednarekUKS Snikers Rękoraj20072204/2018-
MichałBednarekTago Łódź20003987/2021-
PawełBednarski9 stóp Poznań19861276/2012-
MarekBednarzVivo Masters eDom Lublin19751975/2016209/2021
JuliaBedwarskaFrame Łódź20003055/2021-
MaralBeigibroujeniFrame Łódź19994208/2021-
AleksandraBejsterUKS Bila Zduny20043748/2021-
MichałBełzTCF HUB go77.pl Kraków1982831/2010-
MichałBendigKmicic Starogard Gdański19932136/2017-
BartoszBenrotHades Oborniki1982930/2010-
PrzemysławBerczyńskiAcropol Strzelin1982849/2010-
PiotrBerczyńskiAcropol Strzelin1986847/2010-
PrzemysławBerczyńskiLa Sezam Wrocław19823086/2021-
MonikaBerechulkaLa Sezam Wrocław19943659/2021-
SebastianBereśPino Dębica20072249/2018-
TomaszBerezaWSB M13 Warszawa1985835/2010-
KamilBerezaLa Sezam Wrocław19963272/2021-
MaksymBerezińskiTago Łódź19912950/2021-
Milena BereźnickaUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20011833/2015-
Wojciech BereźnickiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20011794/2015-
MaciejBergLa Sezam Wrocław19923657/2021-
MichałBerkecZakręcona Bila Poznań1978586/09293/2021
KarolBerlińskiFundacja Trefl Sopot1975875/2010-
KamilBernardUKS Bila Zduny19893943/2021-
ŁukaszBerwaldLa Sezam Wrocław19873331/2021-
RobertBezdzieckiHades Oborniki1986427/2008-
KamilBębenLa Sezam Wrocław19913658/2021-
BhagirathBhojwaniWarszawa19884243/2021-
MarekBiałasPłock19722036/2017-
MichałBiałasŁódź19762755/2021-
MichałBiałczakMontownia Rozrywki Warszawa19934412/2021-
MichałBiałekULKS Jodła Bodzentyn1995942/2010-
MaciejBiałousMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka20062552/2021-
AndrzejBidaLand Club Warszawa19821586/2014-
KamilBidzińskiLa Sezam Wrocław19973895/2021-
StefanBieganowskiTago Łódź19924485/2021-
MichałBielaWarszawa19823063/2021-
KarolBielaSkarżysko Kamienna19863064/2021-
AgnieszkaBielaLa Sezam Wrocław20003633/2021-
KacperBielawaPino Dębica20061736/2015-
BartoszBielecReslogistic Trójkąt Rzeszów1985556/200949/2021
DominikBieleckiKielce20084108/2021-
JarosławBielewskiFrame Łódź1968356/2008-
YevhenBielinskyiTago Łódź19914284/2021-
AleksanderBielskiLa Sezam Wrocław20012930/2021-
MichałBieławaHot Shots Zielona Góra19891488/2013-
RafałBieniekTago Łódź19634000/2021-
BartoszBieńkowskiIdoslubu.pl Kielce19781560/2013-
SzymonBieńkowskiUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka Legnica20012346/2019-
AdamBiernatBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn20052015/2016-
SylwesterBiernatWawrów19842486/2020-
PrzemysławBiernatUKS Bila Zduny19904192/2021-
MagdalenaBierzgalskaMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20092095/2017304/2021
MichałBierzgalskiMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki19771061/2011310/2021
FilipBiesekTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz19831571/20134/2021
JacekBieszczadBacatrans Dębica19791982/201695/2021
MagdalenaBilińskaFrame III Łódź1993886/2010-
RobertBilińskiFrame Łódź1969887/2010-
AleksandraBilskaFrame Łódź19982771/2021-
RadosławBilskiUKS Dąbrowa Łódź1994823/09-
JanBilskiIdoślubu TVsports.pl Kielce19951416/2012-
MichałBilskiFrame III Łódź19772550/2021281/2021
HermanBilyiTago Łódź20043836/2021-
WojciechBiłanLublin19972588/2021-
Sebastian BinasiewiczFrame Łódź19932772/2021-
RafałBiniekTCF HUB go77.pl Kraków1983777/09-
SzymonBiniekUKS Łabiszynianka Łabiszyn20011176/2011-
DariuszBirskiBreak Ball Bielsko Biała1987143/2008-
KonradBiskupULKS Jodła Bodzentyn1994635/09-
EwaBitFrame Łódź19953058/2021-
TomaszBitnerWłocławek19771877/2015-
MichałBlachowskiAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski19871562/2013405/2021
MaciejBlajerKS Zamłynie ZA Kombud S.A. Radom1983878/2010-
LeszekBlumczyńskiNosan Kielce1957331/2008-
PawełBłachowskiBilardo.pl Dekada Sosnowiec1990382/200860/2021
KlaudiaBłaszakBOSiR Bila Piechcin19981534/2013Klubowa/2021
ZuzannaBłaszczakAkademia Bilardowa II Rokietnica20021812/2015-
Janusz BłaszczykTomaszów Maz.19592629/2021-
SzymonBłaszczykFrame Łódź19923108/2021-
AdrianBłaszkiewiczLa Sezam Wrocław19973612/2021-
TomaszBłażejTCF HUB go77.pl Kraków1976497/200972/2021
MariuszBłażejBila Tarnów1987496/2009-
SzymonBłażejTCF HUB go77.pl Kraków20021655/201471/2021
OliverBłądekWarszawa20002075/2018-
MichałBłońskiBreak 147 DuoLife Team Radom19872430/2019-
MirosławBobczukMetro Zamość19992165/2018-
PatrykBoberMontownia Rozrywki Warszawa19924403/2021-
ŁukaszBobińskiET-Bilard Eurotech DT KKB Końskie1980117/2008-
NataliaBoćkowskaTago Łódź19933768/2021-
ArturBoćkowskiTago Łódź19923767/2021-
DamianBodnarTago Łódź19873724/2021-
VolodymyrBodnarTago Łódź20033833/2021-
MaciejBodyłBilard Extreme Piła19983390/2021-
TomaszBogdanowiczElida Białystok19891541/2013359/2021
TomaszBoguckiJarocin1975454/2008-
KonradBoguckiWarszawa19853045/2021-
MarekBogusiakFrame Łódź19564011/2021-
AdrianBoguszUKS 193-Łódź1996670/09-
PawełBoguszewskiGreen Club Gdańsk20051969/201621/2021
RomanBohaczUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka II Legnica20032957/2021251/2021
ŁukaszBojanowiczLand Club Warszawa19852190/2018-
ZbigniewBolesławiczHotel Mazury Giżycko19761993/2016-
WojciechBołozLa Sezam Wrocław19973685/2021-
MaciejBomańskiPino Dębica19991099/2011-
PiotrBombaKlub Bilardowy Diament Kraków19993238/2021-
ErikBondarenkoWarszawa19903294/2021-
MagdalenaBonekUKS Łabiszynianka Łabiszyn1998980/2010-
PiotrBoniewiczToruń19704508/2021-
FilipBorakowskiWarszawa19912873/2021-
MichałBorekPino Junior Dębica1993199/2008-
ArturBorekWarszawa19802635/2021-
GrzegorzBorkowskiOlsztyn1982434/2008-
JoranBorkowskiUKS Chorzów19951077/2011-
DawidBorkowskiBSB Maximus II Bydgoszcz20041642/2014179/2021
MariuszBorkowskiSKB Mrągowo19802470/2020270/2021
KarolBorkowskiWarszawa19983126/2021-
BartoszBorkowskiWarszawa19854139/2021-
DominikaBorończykLa Sezam Wrocław20023072/2021-
KseniiaBorovskaTago Łódź19923777/2021-
AdrianBorowiecHades Poznań1994648/09-
RadosławBorowiecGreen Club Gdańsk19762799/2021-
LechBorowieckiKielce19532845/2021-
GrzegorzBorowskiCasse Effet Legnica19811553/2013-
KacperBorowskiSKB Mrągowo19931892/2016271/2021
WojciechBorowskiTago Łódź19923991/2021-
MichałBorowyWarszawa19892663/2021-
KamilBortelLASS Pub Leszno20054507/2021-
KrystianBoruchTarnów19932310/2018-
JędrzejBoruczkowskiUKS PIK Wrocław20033373/2021-
ŁukaszBorysArkadia II Tczew1984417/2008-
JarosławBorysGreen Club Gdańsk1972745/09-
DanielBorzemskiUKS Amicus Łopiennik Górny1997675/09-
JakubBottcherArkadia II Tczew20041922/2016183/2021
NathanBouvierMontownia Rozrywki Warszawa19924384/2021-
PatrykBradtkeFundacja Trefl Sopot1990746/2009-
LidiaBramaJedynka SP1 Kielce20132532/2021-
SławomirBratekÓsemka Rzeszów19902322/2019143/2021
KarinaBratkowskaFrame Łódź19924346/2021-
KacperBrejskiBOSiR Bila Piechcin20072001/2016Klubowa/2021
MateuszBrejskiBOSiR Bila Piechcin20092389/2019Klubowa/2021
MarcelinaBrelińskaUKS Pałuki Żnin20082010/2016-
MarcinBrękUKS Bila Zduny20052270/2018-
MateuszBrodalaUKS Bila Zduny19953916/2021-
OktawiaBrodeckaUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20072212/2018-
BeataBrodeckaWarszawa19973158/2021-
JaromirBrodeckiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski19714288/2021-
MateuszBrodowskiVivo Masters eDom Lublin19962474/2020-
AgnieszkaBronikowskaSiewierz19831460/2013-
JoannaBronkaFrame Łódź19953028/2021-
MateuszBrończykUKS Pałuki Żnin20082265/2018-
AgataBrudkiewiczUKS Olimpek Połaniec19981034/2011-
SzymonBruśnickiNosan TVsports Kielce20041826/201562/2021
ArturBrychcyUKS Bila Zduny19973918/2021-
PatrykBryllAmnezja Kalisz1978516/09-
MichałBryłaUKS Chorzów19971817/2015-
NadiaBrywczyńskaBOSiR Bila Piechcin20092393/2019Klubowa/2021
DanielBrzezinaKill Bill Vol. 2 Warszawa19911292/2012-
WeronikaBrzezińskaGreen Club II Gdańsk20032405/2019355/2021
KamilBrzezińskiUKS Snikers Rękoraj20011324/2012-
DawidBrzezińskiGreen Club II Gdańsk20012064/2017356/2021
PawełBrzeźniakKS Zamłynie ZA Kombud S.A. Radom1991469/2009-
ArkadiuszBrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica20011788/20157/2021
SebastianBrzękowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica19621983/2016-
KacperBrzostekUKS Lisewo20021924/2016-
BartłomiejBrzozowskiOlimp Masters eDom Lublin1987710/09217/2021
BartoszBrzozowskiPłock19791860/2015-
RadosławBrzozowskiHotel Mazury Giżycko19842020/2017-
DawidBrzózkaFrame Łódź19924073/2021-
AgataBrzykcyUKS Lubostroń1997890/2010-
MartaBrzyńskaZakręcona Bila II Poznań19972325/2019411/2021
IvanBubeninLa Sezam Wrocław19934051/2021-
WiktorBuchalskiPłock19962037/2017-
AntoniBuchholtiMontownia Rozrywki Warszawa 4458/2021-
ŻanetaBuczałowskaUKS Jedynka Opatów19961211/2011-
SzymonBuczkowskiTago Łódź19833823/2021-
AleksandraBuczyńskaFrame Łódź20033746/2021-
PiotrBuczyńskiMetal Fach LP II Sokółka1998855/2010-
DariuszBuczyńskiSanok19741723/2014-
KamilBuczyńskiTago Łódź19934144/2021-
DenysBudkoWarszawa19873517/2021-
MateuszBudkowskiPorter Częstochowa19771095/2011-
MaksymBudrymWarszawa20003649/2021-
MikołajBudzickiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski19991631/2014-
KrzysztofBudzikMUKS IKS Tarnów19842158/2017-
DominikBudzikurPorter Częstochowa19844271/2021-
BartoszBudzińskiŁódź1973809/2009-
PrzemysławBudzińskiKlub 54 Łomża19791062/2011-
RobertBudzkiWarszawa19973643/2021-
AdamBugajskiWarszawa19903851/2021-
NamBuidang147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa19842252/2018-
Adrian BujaczMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20021836/2015-
AngelikaBujakowskaFrame Łódź20013779/2021-
MateuszBujewskiUKS Łabiszynianka Łabiszyn1997598/09-
PiotrBujnyReslogistic Trójkąt Rzeszów1990557/0952/2021
MateuszBukatTago Łódź19964258/2021-
KonradBukowieckiTago Łódź20004465/2021-
JakubBukowskiLa Sezam Wrocław19943631/2021-
KarolBulakOskar Stalowa Wola1980543/09-
BartoszBułkaKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze19951396/2012-
MateuszBunkiewiczLa Sezam Wrocław20014102/2021-
KatarzynaBurakowskaFrame Łódź20003981/2021-
ArturBurasKielce19734294/2021-
ŁukaszBurasSosnowiec19942156/2017-
MichałBurboSKB Mrągowo20083538/2021-
AleksandraBurczyńskaUKS Snikers Rękoraj20002060/2017-
DominikBurianTomaszów Maz.19893728/2021-
DominikaBurkiewicz - DzumykAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski19772596/2021406/2021
KamilBurkwiczMKS Ekonomik Rypin1992641/09-
TomaszBurniakLa Sezam Wrocław20043684/2021-
AlinaBurymaWarszawa19832664/2021-
RobertBurzecBalabushka Break Ball Wodzisław Śląski19851386/2012-
ArkadiuszBurzykTomaszów Maz.19692631/2021-
DariuszBurzyńskiIno-Pool Inowrocław19782297/2018-
KarolBurzyńskiMontownia Rozrywki Warszawa19844380/2021-
JarosławButkiewicz---19632493/2020-
KatarzynaButkiewiczOśno Lubuskie20014059/2021-
TomaszButowski8 Bila Gdynia197369/2008-
MaciejBuzałaUKS Łabiszynianka Łabiszyn1998594/09-
MikołajBuzałaUKS Łabiszynianka Łabiszyn1998595/09-
JarosławBużantowiczBilard Extreme Piła19793212/2021-
PrzemysławBużantowiczBilard Extreme Piła19784032/2021-
MichałBylinaOlimp Masters eDom Lublin19844276/2021-
BartoszBystrzanowskiLa Sezam Wrocław19973613/2021-
MateuszBzymekUKS Jeziorko 1213/2011-
ArkadiuszCalikTournament Champion BC Mario Mikołów1987185/2008-
MagdalenaCalikBreak Ball Bielsko Biała1986145/2008-
NataliaCałaUKS Promyk Czerniewice20021915/2016-
MariuszCałusPorter Częstochowa19963897/2021-
DongCaoWarszawa19993596/2021-
GryfinCąkałaWarszawa20013581/2021-
GrzegorzCebulaDekada Sosnowiec19811575/2013-
AdamCebulakÓsemka Rzeszów19912323/2019-
DamianCebulskiUKS Bila Zduny20003830/2021-
KrzysztofCedrowskiPictures Warszawa19841913/2016-
BartoszCekusFrame Łódź19853347/2021-
JuliuszCelochPorter Częstochowa19722312/2018-
CezaryCemerEłk19771684/2014-
DawidCempaUfo Nowy Sącz19841689/2014-
PiotrCepilAkademia TCF HUB Kraków1976248/200890/2021
CezaryCetnarskiGorzyce19902955/2021-
StanisławChabaKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze1971522/2009-
MariuszChaberskiTCF HUB go77.pl Kraków1976996/2010-
AnetaChabowskaKosmopell Arkadia Tczew19971123/2011-
PrzemysławChabowskiKmicic Starogard Gdański19882349/2019347/2021
TomaszChagowskiOlimp Masters eDom Lublin1987672/09215/2021
ArturChajdukFrame Łódź19972954/2021-
MateuszChajeckiSemafor Warszawa19891431/2013-
KamilChalczyńskiKraków19943381/2021-
KrzysztofChanasMontownia Rozrywki Warszawa19884428/2021-
PatrykCharczukUKS Miłek Wiślica20052241/2018-
KingaChareńskaUKS Pałuki Żnin19991186/2011-
DawidChartBilard Extreme Piła19823508/2021-
ŁukaszChartBilard Extreme Piła19864039/2021-
RadosławChądzyńskiLord Wtórmex Radomsko19941859/2015-
ArtemChebotaronWarszawa20003357/2021-
RafałChełminiakTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz1987921/2010-
MostafaCheraghchiFrame Łódź19992931/2021-
WojciechChęcińskiFrame Łódź1982433/200838/2021
KamilChilińskiSKB Mrągowo1988135/2008-
MichałChirowskiKlub Bilardowy Diament Kraków19963483/2021-
KarolChlebośAmnezja Kalisz19931108/2011-
ArturChlebowskiUKS Łabiszynianka Łabiszyn1996593/09-
OskarChłapowskiLASS Pub Leszno19994500/2021-
JuliaChłodzińskaUKS Lubostroń20011281/2012-
HubertChmielFrame II Łódź19851054/2011-
MarcinChmielGreen Club II Gdańsk20062196/2018111/2021
MartynaChmielFair Play Jaworzno20072248/2018-
SławomirChmielarzPorter Częstochowa1969791/09-
MariuszChmielarzPorter Częstochowa1973528/09-
TomaszChmieleckiVirtua Games II Ostrów Wielkopolski19921109/2011-
Jakub ChmielewiczUKS Lisewo20052072/2017392/2021
AdamChmielewskiUKS Bila Zduny20013341/2021-
ArturChmielińskiGreen Club Gdańsk19923335/2021-
KamilChmielowskiMLUKS "Viator"1994665/09-
DanielChmuraUKS Orlęta Bilcza19971371/2012-
Jakub ChojaUKS Snikers Rękoraj20072202/2018-
AgataChojnackaFrame Łódź1986625/09-
JakubChojnackiTago Łódź19833822/2021-
ŁukaszChojnackiLASS Pub Leszno19824505/2021-
PawełCholewickiWarszawa19771010/2010-
MateuszCholewińskiAkademia Bilardowa III Rokietnica20082359/2019108/2021
BartłomiejChołminiakMontownia Rozrywki Warszawa19954437/2021-
Paweł ChołodowskiSpider Wrocław19861878/2015-
JuliaChołodzińskaUKS Lubostroń20011281/2012-
ŁukaszChomczyńskiUKS Amicus Łopiennik Górny1994249/2008-
LeszekChorążyczewskiKraków19483530/2021-
MateuszChortZakręcona Bila II Poznań19921945/2016-
AleksanderChowaniecSpider Wrocław19982472/2020160/2021
BartłomiejChrapekPorter Częstochowa19843312/2021-
JakubChrobotNosan II Kielce20091725/2015220/2021
MichałChrobotKielce19792644/2021-
JarosławChruścielFrame Łódź19951388/2012-
KonradChrzanowskiTCF HUB Ligapp.net Kraków19771476/2013-
MarekChrześcijanekFrame Łódź19582580/2021-
MichałChudeckiFalcon Sosnowiec19631849/2015-
ViktoriiaChuhunovaOlimp Masters eDom Lublin19983757/2021-
KarolChwistPorter Częstochowa19943788/2021-
PatrykChybowskiUKS Bila Zduny19974193/2021-
NatanCibaUKS Orlęta Bilcza19951212/2011-
AlanCibaUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka II Legnica 2958/2021250/2021
ArturCiborowskiWieliczka19692903/2021-
SzymonCichońCzarna Perła Lubliniec1997918/2010-
MarcinCichulskiWarszawa19863494/2021-
AdrianCieciorowskiTago Łódź19994299/2021-
ŁukaszCieplakUKS Spartan Chodów1993193/2008-
KrzysztofCieplakUKS Impuls II Chodów19911558/2013-
KamilaCiepłaLa Sezam Wrocław20012818/2021-
BartłomiejCierpkaFrame Łódź19914084/2021-
MarekCiesielskiKlub Best Gniezno197612/2008-
HubertCiesielskiFrame Łódź19923361/2021-
ZuzannaCieszkowskaKraków20093257/2021-
MarcinCieszkowskiKraków19843256/2021-
MarekCieślaPino Dębica19881671/2014-
PiotrCieślaBilard Extreme Piła19773394/2021-
DominikCieślaBilard Extreme Piła19984046/2021-
DawidCieślakLUKS Pakosławice1989177/2008395/2021
WojciechCieślakTrytago Łódź1981428/201173/2021
JustynaCieślakULKS Dragon Srock19971339/2012-
Sebastian CieślakWarszawa19802742/2021-
ZuzannaCieślakUrsus20012861/2021-
MariuszCieślakWarszawa19843210/2021-
PawełCieślakZagnańsk19803884/2021-
RobertCieślakBilard Extreme Piła19764342/2021-
MateuszCieślickiGrzymałków19863278/2021-
NataliaCiężkaBOSiR Bila Piechcin19981354/2012Klubowa/2021
DominikCiężkiBilard Extreme Piła19974047/2021-
IreneuszCiochTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz1963252/2008375/2021
MichałCiokKill Bill Vol. 2 Warszawa19881313/2012-
MateuszCiokKołbiel19942879/2021-
AlicjaCiołczykFair Play Jaworzno20062388/2019-
MilankaCirlikMontownia Rozrywki Warszawa19664367/2021-
SzymonCisickiLa Sezam Wrocław19993264/2021-
AleksanderCiszewskiTago Łódź20004466/2021-
KonradCiukszaOlimp Masters eDom Lublin19781236/2011-
MaciejCiułaLa Sezam Wrocław19983334/2021-
MariuszCiunowiczUKS Delta Kętrzyn1993612/09-
JakubCiuraUKS PIK Wrocław20043379/2021-
DorotaCiuraszkiewiczSpider Wrocław19983510/2021-
DerrickCookFrame Łódź19623706/2021-
NathanielCookFrame Łódź19984101/2021-
YannCophyLa Sezam Wrocław19843084/2021-
KarinaCuperGreen Club II Gdańsk20052048/2017357/2021
ŁukaszCybulWarszawa19862662/2021-
KlaudiaCybulaUKS Snikers Rękoraj19991197/2011-
TomaszCybulskiCasse Effet Legnica19911672/2014-
PawełCybulskiLa Sezam Wrocław19863027/2021-
DanielCygankiewiczTago Łódź19972969/2021-
RobertCylnySKB Stal-Met Oława19753240/2021-
AdamCypelFrame Łódź19972977/2021-
DariuszCypriańskiBlack Ball Poznań198235/2008-
JacekCyrankaMontownia Rozrywki Warszawa19844404/2021-
JacekCyranka---19844404/2021-
JacekCyranka---19844404/2021-
JanCyrulRzeszów19581592/2014-
DanielCywińskiTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz19791248/2011-
MichałCzajkowskiElida Białystok19911879/2015346/2021
BartoszCzamaraPino Gorlice1979462/2009-
BartłomiejCzaplaFalquon Hades Poznań19891088/2011190/2021
JarosławCzaplaLa Sezam Wrocław19812813/2021-
ArturCzaplińskiFrame III Łódź1997371/2008-
AdamCzaplińskiFrame Łódź1996370/2008-
JakubCzapliński-RosenfeldFrame Łódź19983678/2021-
BartoszCzapskiTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz1977815/091/2021
JacekCzarcińskiFrame Łódź19682585/2021-
KamilaCzarneckaMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki19933719/2021-
MonikaCzarneckaLa Sezam Wrocław19924304/2021-
MichałCzarneckiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki1988667/09340/2021
TomaszCzarneckiWarszawa19763290/2021-
JakubCzarneckiTago Łódź19984260/2021-
MaciejCzarneckiMontownia Rozrywki Warszawa19724375/2021-
MarceliCzarneckiMontownia Rozrywki Warszawa20034376/2021-
TomaszCzarneckiLASS Pub Leszno20054504/2021-
JarosławCzarnieckiMetro Zamość19752299/2018-
IgorCzarnocińskiUKS Impuls II Chodów20011516/2013-
WeronikaCzarnotaMontownia Rozrywki Warszawa19964443/2021-
ArturCzarnowskiŁódź1994624/09377/2021
ErykCzartoryskiUKS Łabiszynianka Łabiszyn20021328/2012-
KonradCzechPiwnica SM Lubartów1991449/2008-
Wiktor CzechMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20052458/2020239/2021
MarcinCzechowiczCzęstochowa19852300/2018-
NorbertCzekajskiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20032206/2018-
MarekCzekajskiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20062268/2018-
MariuszCzekałaIno-Pool Inowrocław19872298/2018-
JacekCzerepińskiTrytago Łódź19701253/201176/2021
SebastianCzerwFrame Łódź19902661/2021-
PiotrCzerwiecFrame Łódź19763118/2021-
MałgorzataCzerwińskaKosmopell Arkadia Tczew19991745/2015-
SebastianCzerwonyMUKS IKS Tarnów20082477/2020337/2021
PrzemysławCzesiakUKS Bila Zduny19954082/2021-
KarolCzochSpider Wrocław 2479/2020162/2021
MichałCzortek8 Bila Gdynia1975343/2008-
JarosławCzubakUKS Bila Zduny19702672/2021-
MartynaCzubakLa Sezam Wrocław19933094/2021-
DorianCzubaszekSeven Kętrzyn1995603/09257/2021
KamilCzuchraPino Dębica1994207/2008-
MarcinCzuchroPino Dębica19821868/2015-
Dariusz CzudekLa Sezam Wrocław19973615/2021-
WiktoriaCzułkowskaBOSiR Bila Piechcin20042232/2018Klubowa/2021
PiotrCzupryńskiNosan Kielce1971811/09-
MateuszCzyżNosan III Kielce1988796/09-
MichałCzyżoFrame Łódź1981153/2008-
JakubĆwiekLa Sezam Wrocław19953562/2021-
KrystianĆwikłaHades Poznań1998347/2008-
OlgaDachowskaCedzyna19543192/2021-
MarekDadejLublin20033404/2021-
MarcinDanecLa Sezam Wrocław19743623/2021-
TuanDanganaWarszawa19943584/2021-
ErykDanielUKS Dragon Janowiec Wielkopolski19991629/2014-
JakubDanielakUKS Snikers Rękoraj20051910/2016-
PatrykDarnowskiLand Club Warszawa19922193/2018-
PaulinaDąbrowskaLa Sezam Wrocław19983021/2021-
MarcinDąbrowskiTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz1984103/2011-
AdamDąbrowskiWarszawa19802146/2017-
MirosławDąbrowskiÓsemka Rzeszów19822307/2018144/2021
KrzysztofDąbrowskiFrame Łódź19642660/2021-
RafałDąbrowskiMarki19973217/2021-
MichałDąbrowskiWarszawa19993640/2021-
GrzegorzDąbrowskiToruń19654354/2021-
AndreaDefraiaFrame Łódź19883303/2021-
BartłomiejDekielULKS Jodła Bodzentyn1996937/2010-
AdrianDelaMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1994661/09-
KrzysztofDelinowskiLUKS Pakosławice19801615/2014396/2021
TomaszDelinowskiLUKS Pakosławice19861614/2014397/2021
KrzysztofDembickiUKS Lisewo19812453/2020386/2021
KostiantynDemchukLa Sezam Wrocław19963567/2021-
MarcinDenertKalinowo1987408/2008-
AleksanderDenisiewiczKlub Bilardowy Diament Kraków19823480/2021-
AlvaroDenizUKS Bila Zduny19953713/2021-
MarekDerekPlaza Restaurant & Bowling Opole1979705/09-
KrzysztofDerendarzUKS Snikers Rękoraj20021325/2012-
SebastianDerendarzUKS Snikers Rękoraj19991651/2014-
AdrianDerewędaUKS Snikers Rękoraj20061956/2016155/2021
KrzysztofDerewońskiBudomex Okna Gołdap1982138/2008-
WeronikaDerezińskaUKS Łabiszynianka Łabiszyn20021279/2012-
LaoussainDerrouichTago Łódź19663474/2021-
TomaszDeszczyńskiEighty Nine Warszawa1979509/09-
MarcinDewódzkiPorter Częstochowa19782185/2018-
MateuszDębiecMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20072235/2018-
MichałDębowskiIno-Pool Inowrocław19842496/2020-
DariuszDębskiLa Sezam Wrocław19972815/2021-
MagdalenaDieringAkademia Bilardowa Rokietnica1981575/09-
ŁukaszDłubałaPorter Częstochowa1986529/09-
PawełDługoszUKS Przyłogi 2462/2020-
MichałDługoszFrame Łódź19993550/2021-
TymoteuszDługowskiWarszawa20073060/2021-
ŁukaszDługowskiWarszawa19833061/2021-
JacekDmochowskiBreak 147 DuoLife Team Radom1967118/2008-
GabrielaDobiesWarszawa20023853/2021-
AnetaDobkowskaTCF HUB go77.pl Kraków19941033/2011-
PawełDobrowolskiAcropol Strzelin1988850/2010-
JakubDobrowolskiReslogistic Trójkąt Rzeszów19821270/201250/2021
IgorDobrowolskiReslogistic Trójkąt Rzeszów20092387/2019-
KrzysztofDobruckiUKS PIK Wrocław20023374/2021-
YevhenDobrydniukTago Łódź20004273/2021-
ArielDobrzyńskiGorzów Wielkopolski19872148/2017-
KrystianDolakLa Sezam Wrocław19973614/2021-
WojciechDolataZakręcona Bila II Poznań19892326/2019-
BartoszDolnyTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz1981122/2008-
MonikaDomagałaUKS Olimpek Połaniec19941032/2011-
PawełDomagałaUKS Miłek Wiślica20041607/2014-
MiłoszDomagałaJasień20032516/2021-
HenrykDomagałaKielce19473188/2021-
GrażynaDomagałaKielce19583189/2021-
KarolinaDomagałaLa Sezam Wrocław19993617/2021-
PatrykDomańskiWSB M13 Warszawa19891291/2012-
PiotrDomańskiWarszawa19602408/2019-
FilipDomańskiKielce20104107/2021-
MarekDomarecki147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa19672284/2018316/2021
RafałDombekUKS Chorzów19991191/2011-
AnnaDopierałaLa Sezam Wrocław19943686/2021-
BartłomiejDorgiewiczTago Łódź19984282/2021-
MariuszDorociakFrame Łódź19753121/2021-
KrzysztofDoroszkiewiczGdańsk1968304/2008-
KrzysztofDoroszkiewiczWarszawa19793042/2021-
PaulinaDorożewiczUKS Viator Podgrodzie19971134/2011-
MariuszDorsz8 Bila Gdynia19771591/2014-
RobertDorywalskiUKS Impuls II Chodów19851714/2014-
MichałDowgiertMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka1986863/2010-
PawełDowgiertWarszawa19993639/2021-
PawełDrabWarszawa19902727/2021-
BartoszDrausLa Sezam Wrocław19893274/2021-
MarcinDrągLublin1983783/09-
KrzysztofDrąkaReslogistic Trójkąt Rzeszów1977202/2008-
BłażejDrążekUKS Lisewo20051927/2016-
MajaDrążekUKS Lisewo20051941/2016-
WaldemarDrążekUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka Legnica20022350/2019-
AdamDrechnowiczUKS Miłek Wiślica 2464/2020-
PawełDresslerUKS Olimp Kielce1994389/2008-
MichałDrężekSKB Mrągowo199098/2008-
ŁukaszDrobniakPorter Częstochowa19762610/2021-
MaciejDrobnyKmicic Starogard Gdański19892760/2021351/2021
AdrianDrohomireckiSKB Stal-Met Oława19961753/2015-
LeszekDrongTychy19711065/2011-
StefanDropikChampion Środa Wielkopolska1983562/09-
PiotrDrozdowskiEighty Nine Warszawa19872420/2019-
MarekDroździelGłubczyce19861855/2015-
MonikaDrożdzielUKS Dąbrówka Tczewska19961121/2011-
Michał DrożdzyńskiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski19951506/2013-
ŁukaszDrożdżSKB Mrągowo19861841/2015267/2021
MarcinDrożdżyńskiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski19961175/2011-
MikołajDrożdżyńskiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20052007/2016-
ArturDrożdżyńskiUKS Bila Zduny20003766/2021-
MirosławDrożdżyńskiMontownia Rozrywki Warszawa19904422/2021-
AlbertDryjaUKS Miłek Wiślica19991347/2012-
DamianDryjaUKS Miłek Wiślica20001349/2012-
MaciejDryńskiFrame Łódź19911960/2016-
KrzysztofDubielUKS Chorzów19931075/2011-
KrzysztofDubińskiElida Białystok1983741/09-
KacperDubińskiElida Białystok20051842/2015-
AleksanderDuchińskiLa Sezam Wrocław20003665/2021-
MateuszDudaGNT Allinone Mikołów1978445/2008-
SzymonDudaZakręcona Bila Poznań1986658/09294/2021
WiktorDudaLUKS Pakosławice1996634/09-
DominikDudaGreen Club III Gdańsk20052197/2018-
JuliaDudaKielce20092045/2018-
AleksyDudekUKS Bila Zduny20021638/2014-
PatrykDudekUKS Bila Zduny20021640/2014-
AdamDudekKmicic Starogard Gdański 2763/2021352/2021
KacperDudekLa Sezam Wrocław19983002/2021-
AndrzejDudekLa Sezam Wrocław19763270/2021-
PiotrDudkiewiczTCF HUB go77.pl Kraków1985832/2010-
AdrianDudkiewiczFrame Łódź19953798/2021-
BartoszDudziakUKS Dragon Janowiec Wielkopolski19991509/2013-
MateuszDudzińskiOlimp Masters eDom Lublin19791987/2016216/2021
DamianDulaMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1995329/2008-
MichałDulaMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki19991113/2011-
PiotrDulatHot Shots Zielona Góra19751485/2013-
PawełDulczewskiKraków19972960/2021-
JarosławDulniakHotel Mazury Giżycko19742032/2017-
SebastianDultz9 stóp Poznań19741274/2012-
JakubDumałaWarszawa19923157/2021-
JoannaDunajTago Łódź19863475/2021-
PawełDunin-KepliczWarszawa19932733/2021-
SylwiaDurzyńskaTago Łódź19903999/2021-
MaciejDuszaKielce19921989/2016-
JoannaDuszyńskaUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20072210/2018-
AdamDuszyńskiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20052006/2016-
Ryszard FabianDuszyńskiGreen Club Gdańsk19763115/2021-
PiotrDutkiewiczTCF HUB go77.pl Kraków1985832/2010-
MateuszDutkowskiTago Łódź19943787/2021-
BartłomiejDworakBreak 147 DuoLife Team Radom19952427/2019-
JakubDworczakFrame Łódź19923425/2021-
KrzysztofDybałaUKS Snikers Rękoraj1998396/2008407/2021
JakubDybałaULKS Dragon Srock20052090/2017-
JarosławDybekZielonka19874230/2021-
RobertDybionkaAkademia Bilardowa Rokietnica19924096/2021-
MateuszDychtLa Sezam Wrocław19953001/2021-
GrzegorzDyczko8 Bila Gdynia19911979/2016-
AdamDyjasFrame Łódź19922832/2021-
TomaszDymerskiToruń19752286/2018-
WojciechDyniaUKS Miłek Wiślica20021536/2013-
DamianDyńdoLa Sezam Wrocław19934326/2021-
KrzysztofDyrekMontownia Rozrywki Warszawa19801905/2016167/2021
ArkadiuszDyrkaKlub Bilardowy Diament Kraków19904068/2021-
JuliaDyrlaKraków20012901/2021-
PiotrDziaćkoFrame Łódź19963969/2021-
SzymonDziadczykGreen Club Gdańsk19952787/2021-
TobiaszDziadoszKraków19862503/2020-
WojciechDziatkiewiczŁódź20002900/2021-
ArturDziechciarskiWarszawa19683396/2021-
PatrykDziedzicKielce20034110/2021-
RafałDziedziulGreen Club Gdańsk19954116/2021-
TomaszDzieniszGreen Club III Gdańsk19871811/2015-
SzymonDzieniszewskiUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka II Legnica 2956/2021249/2021
WitoldDziepakÓsemka Rzeszów1977758/2009-
AleksandraDzięciołUKS Przyłogi19991653/2014-
KlaudiuszDzikowskiUKS Lisewo20032077/2017390/2021
AndrzejDziobkowskiAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski19791475/2013402/2021
ŁukaszDzirbaMedia Expert Kielce198390/2008-
AnnaDziubaUKS Bila Zduny19873946/2021-
MarcinDziubałtowskiSmardzewice19892633/2021-
PrzemysławDziubanBila Tarnów1990499/2009-
HubertDziudzikSiedlce19801995/2016-
PawełDziwoszArkadia II Tczew1984267/2008186/2021
InessaDziwuszLa Sezam Wrocław20024323/2021-
NikolaDziwuszLa Sezam Wrocław19974324/2021-
MariuszDzumykAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski19781042/2011403/2021
MarcinDzwoniarekVirtua Games Ostrów Wielkopolski1979520/09-
DariuszDżusElida Białystok19962434/2019-
MichałEckersdorfFrame Łódź19792837/2021-
KrzysztofEhlertGreen Club Gdańsk19831092/2011-
DamianEjmontBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn1985236/2008-
AdamEjmontIdoslubu.pl Kielce1987459/2008-
FilipEjsmentewiczBillboard Warszawa198922/2008-
AndrzejEkielTomaszów Maz.19712626/2021-
MałgorzataElandWarszawa19943491/2021-
BartoszElasMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki19971117/2011-
BatbayarElbegjargalLa Sezam Wrocław19853012/2021-
CalebElgutMontownia Rozrywki Warszawa19924382/2021-
MarcinEmescheimerBreak Inowrocław1992141/2008-
OsorgochoEnkhbayarBilardo.pl Dekada Sosnowiec19821089/2011-
PawełErwińskiTago Łódź19904131/2021-
JonalEscobarTago Łódź19974017/2021-
DamianEwertTago Łódź19943783/2021-
WojciechFabijańczykHades Poznań19741250/2011-
PawełFaliszewskiWarszawa19853046/2021-
ŁukaszFałdowskiBillboard Warszawa19921917/2016335/2021
AleksandraFandrejewskaKosmopell Arkadia Tczew1983419/2008-
AndrzejFandrejewskiUKS Lisewo19861085/2011385/2021
SirwaFarhad RezaTago Łódź19944491/2021-
DamianFedeczkoLa Sezam Wrocław19834312/2021-
RomanFeketeLa Sezam Wrocław19964217/2021-
StanisławFeketeLa Sezam Wrocław19924218/2021-
PatrykFelskiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski19961227/2011-
MikołajFelskiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski19971228/2011-
MaciejFelskiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski19981507/2013-
PatrykFengerowiczWarszawa19943128/2021-
PiotrFerencWarszawa19782680/2021-
DamianFergonKosmopell Arkadia Tczew1990547/09-
EmanueleFerracciFrame Łódź19783959/2021-
NikolaFicekWarszawa19963143/2021-
PiotrFigarskiBiałystok19782303/2018-
BartoszFigurskiMontownia Rozrywki Warszawa19754417/2021-
WojciechFijałkowskiWarszawa19952722/2021-
GrzegorzFijałkowskiLa Sezam Wrocław19753950/2021-
KonradFilipLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki20021377/2012-
MateuszFilipMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20062222/2018236/2021
DawidFilipczakLa Sezam Wrocław19973931/2021-
RobertFilipekPiwnica SM Lubartów1976451/2008-
AdrianFilipiak8 Bila Gdynia1988854/2010-
JarosławFilipkowskiSKB Mrągowo197896/2008-
LeonardoFilippisGreen Club Gdańsk19674117/2021-
IgorFilończykUKS PIK Wrocław20133377/2021-
MarcinFiluszZakręcona Bila Poznań1980590/09-
TomaszFitzermanUKS Poznań1975285/2008-
JacekFlaszaBaribal Zagłębie Lubin196856/2008-
MikołajFleszarLa Sezam Wrocław19973630/2021-
ArturFlisekBreak 147 DuoLife Team Radom19891976/2016-
StanisławFlorczakUKS Dragon Janowiec Wielkopolski19981519/2013-
DariaFlorczakFrame Łódź 3106/2021-
MateuszFlorczakTago Łódź19964266/2021-
DominikFlorczykULKS Dragon Srock20093247/2021-
PawełFloreckiLand Club Warszawa19782191/2018-
MariuszFlorekBaribal Lubin19632160/2017-
SzymonFluderUKS Bila Zduny20004194/2021-
BartoszFolleherInowrocław19763692/2021-
JarekFoltmanKraków19834014/2021-
PawełFoltynET-Bilard Kielce1981858/2010-
AndrzejFoltyńskiUKS Dąbrowa Łódź19961106/2011-
DanielFoniokUKS Promyk Czerniewice1994691/09-
ŻanetaFoniokMontownia Rozrywki Warszawa19961161/2011163/2021
JakubFornalUKS Amicus Łopiennik Górny1994948/2010-
ZofiaFornalUKS Amicus Łopiennik Górny1992307/2008-
IzabelaFornalUKS Amicus Łopiennik Górny1996676/09-
MarcelFortuńskiBaribal Zagłębie Lubin1994291/2008367/2021
MieszkoFortuńskiBaribal Zagłębie Lubin1992290/2008365/2021
BogusławFortuńskiBaribal Zagłębie Lubin1965725/09-
WiktorFortuńskiBaribal Zagłębie Lubin20051625/2014368/2021
SzymonFrakowskiLa Sezam Wrocław20013009/2021-
ZofiaFranczakKielce19583252/2021-
ErykFrankeTago Łódź19984003/2021-
IgorFrankiewiczUKS Bila Zduny20034201/2021-
ŁukaszFrącekÓsemka Rzeszów20031515/2013-
MariuszFrącekÓsemka Rzeszów19731601/2014-
PrzemysławFrąckowiakJarociński Klub Bilardowy1988227/2008-
GabrielaFrąckowiakUKS Bila Zduny19973454/2021-
Agnieszka FrączykLa Sezam Wrocław19923889/2021-
DariuszFrąszczakOselsko19773477/2021-
SylwesterFrątczakWarszawa19842862/2021-
KyryloFrolovLa Sezam Wrocław19973733/2021-
KrzysztofFrugałaLa Sezam Wrocław 3435/2021-
GrzegorzFrydrychBudomex Okna Gołdap1981137/2008-
JakubFudaliFair Play Jaworzno20012194/2018-
DawidFurdynaKoryta Mięsne - Bistro Bilard II Brzeszcze19902549/2021136/2021
ŁukaszFurmaniakUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20011819/2015-
HubertFurmankiewiczUKS Bila Zduny19754090/2021-
ZofiaFurmańczykKielce19663251/2021-
MarcinFurtakGiżycko19831858/2015-
WojciechFutymaMetro Zamość19881393/2012-
NataliaGabryjączykTago Łódź19993177/2021-
BartoszGacaUKS Dragon Janowiec Wielkopolski19991630/2014-
PawełGadajUKS Chorzów19971081/2011-
DariuszGadowskiÓsemka Kołobrzeg1981429/2008-
SewerynGagatÓsemka Rzeszów1990216/2008-
ArturGajdaHungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź1974794/09-
PiotrGajdaFrame III Łódź19822454/2020-
FranciszekGajdaULKS Dragon Srock20122511/2020-
DanielGajdaFrame Łódź19843033/2021-
HannaGajdaULKS Dragon Srock20103246/2021-
PawełGajewskiTCF HUB go77.pl Kraków19831058/2011-
MichałGajewski8 Bila Gdynia19781873/2015-
ŁukaszGalewskiMetal Fach LP II Sokółka1979860/2010-
MaksymilianGallWarszawa20074245/2021-
KacperGalowiczFrame Łódź19993228/2021-
FilipGałązkaUKS 317 Kraków1996688/09-
MateuszGałeckiTago Łódź19822624/2021-
KrystianGałgańskiUKS Łabiszynianka Łabiszyn1996596/09-
WojciechGałkaSmoki Kraków1988186/2008-
MichałGałkaLa Sezam Wrocław19913671/2021-
KamilGanzeraUKS Chorzów19961278/2012-
MaciejGarbarekAkademia Bilardowa Rokietnica1960577/09-
JanGarbarekAkademia Bilardowa Rokietnica1991579/09-
KrzysztofGardjasFrame II Łódź1970151/2008275/2021
SzymonGardjasFrame Łódź20042556/2021-
PatrykGargasYMCA Kraków199233/2008-
TomaszGargólFrame Łódź19872830/2021-
PiotrGarusFrame Łódź19753447/2021-
KrzysztofGastmanWarszawa1974701/09-
AdamGaszewski8Bila Kościerzyna19731022/2010-
AdamGaszyńskiUKS Bila Zduny20011639/2014-
SzymonGawełUKS Miłek Wiślica20052371/2019-
MichałGawińskiWarszawa19923641/2021-
JanGawleUKS Viator Podgrodzie1994358/2008-
PawełGawlikowskiBilard Studio Warszawa1964963/2010-
KatarzynaGawłowskaMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1991327/2008-
PrzemysławGawronMetro Zamość19962484/2020-
AdamGawronekUKS Bila Zduny19923784/2021-
DominikGawrońskiUKS Miłek Wiślica20001194/2011-
RadosławGazdaUKS Chorzów19931070/2011-
RobertGazdaUKS Chorzów19951071/2011-
MaciejGądLa Sezam Wrocław19854052/2021-
RadosławGąsiorKraków19932946/2021-
JakubGąsiorowskiPictures Warszawa19881619/2014-
PaulaGąsowskaWarszawa19932728/2021-
KonradGdaniecMarine Ship Service Green Club Gdańsk199089/2008-
MarcinGdulaBlack Ball Poznań1972908/2010-
ZuzannaGembusTago Łódź20004470/2021-
TomaszGemskiKmicic Starogard Gdański19892348/2019-
ŁukaszGenderaPoznań19871840/2015-
VeronikaGeorgievaBilard Extreme Piła19963507/2021-
ArturGerstenbergerLa Sezam Wrocław19984213/2021-
MarcinGębalaMUKS IKS Tarnów19852290/2018-
AleksandraGębskaET-Bilard Eurotech DT KKB Końskie1993296/2008-
ZofiaGębskaMontownia Rozrywki Warszawa19964356/2021-
JanGębskiMontownia Rozrywki Warszawa19994378/2021-
KamilGęsiarzLord Wtórmex Radomsko19941239/2011-
PaulinaGęsiarzPorter Częstochowa19983762/2021-
JuliaGęsiarzPorter Częstochowa20083760/2021-
IlonaGęsiarzPorter Częstochowa19763761/2021-
BartłomiejGicewiczGóra Kalwaria19972968/2021-
RafałGicgierFrame Łódź19883948/2021-
DawidGierachUKS Promyk Czerniewice19961172/2011-
JakubGierakLa Sezam Wrocław19893099/2021-
DominikaGierasFrame Łódź19993549/2021-
SebastianGierłachOskar Stalowa Wola1987546/09-
ArkadiuszGiernalczykOstrów Wlkp.1981519/09-
AmandaGilFrame Łódź19943794/2021-
PiotrGilLa Sezam Wrocław19853873/2021-
ZuzannaGilskaTago Łódź20004292/2021-
DamianGilskiFrame Łódź19913116/2021-
JakubGinalskiMontownia Rozrywki Warszawa19874414/2021-
BogusławGizaBieg Wulkanów Pralnia Złotoryja19731465/2013-
RadosławGizińskiTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz1998889/2010-
JulianeGjertsenTago Łódź19964489/2021-
OliwiaGlegolskaFrame Łódź20042889/2021-
DamianGlegolskiFrame Łódź20022887/2021-
AdrianGlejzerKraków19943653/2021-
MarekGlibowskiUfo Nowy Sącz19722424/2019-
DawidGlińskiFrame Łódź20021831/2015-
TadeuszGładyszewskiArenA Warszawa19691298/2012-
WojciechGłąbFair Play Jaworzno20082127/2017Klubowa/2021
MichałGłogowskiKS Zamłynie ZA Kombud S.A. Radom1985464/2009-
ŁukaszGłowackiMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1991239/2008-
ArkadiuszGłowackiTomaszów Maz.19672625/2021-
PiotrGłowaczUKS Viator Podgrodzie1998366/2008-
MarekGłódPłock19712433/2019-
SebastianGłuchUKS Chorzów19931076/2011-
WojciechGłuchPiła Kościelecka19943230/2021-
SofijaGłuchLa Sezam Wrocław20053891/2021-
KamilGmurBaribal Lubin1994727/09-
MarekGociszewskiLa Sezam Wrocław19983683/2021-
MaciejGodalaUKS Promyk Czerniewice20102375/2019-
NikolaGodekFrame Łódź20003977/2021-
WitoldGodlewskiFundacja Trefl Sopot1991140/2008-
AleksandraGogolewskaLa Sezam Wrocław19964330/2021-
MarekGojłoSeven Kętrzyn19702520/2021-
MariaGolbaFair Play Jaworzno20082128/2017-
MiłoszGolecSinet Klub Legnica19872139/2017-
KrzysztofGolecWarszawa19943059/2021-
SzymonGolendzinowskiWarszawa19972864/2021-
KrzysztofGolendzinowskiWarszawa19712869/2021-
RadosłwaGolińskiUKS Dąbrowa Łódź1994737/09-
MariuszGołąbBila Tarnów19731096/2011-
KrzysztofGołąbBilard Team Maria Wałbrzych19842339/2019-
KonradGołąbOpole Lubelskie20003038/2021-
DawidGołdynUKS Baribal Lubin1997898/2010-
MariuszGołdynKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze19771202/2011131/2021
MarcinGołembskiFalquon Hades Poznań1979349/2008191/2021
DominikGołębiowskiUKS Dąbrowa Łódź1995954/2010-
SebastianGołębiowskiLand Club Warszawa19741522/2013-
ArkadiuszGołębskiSpider Wrocław19871016/2010161/2021
SławomirGołubowiczScandica Bilard House Białystok1962535/09-
PalomaGomez MorenoMontownia Rozrywki Warszawa19974366/2021-
JoseGomez MorenoMontownia Rozrywki Warszawa19684377/2021-
JerzyGonetÓsemka Rzeszów19922309/2018145/2021
WojciechGonetLublin19733465/2021-
JakubGontarekMontownia Rozrywki Warszawa19814362/2021-
DumitruGopsaTago Łódź19963936/2021-
KarolGorodeckiWarszawa19863518/2021-
JakubGorzelaMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20072101/2017237/2021
JakubGorzkowskiBieg Wulkanów Pralnia Złotoryja19891856/2015-
TomaszGorzkowskiFrame Łódź19903109/2021-
WojciechGoskMUKS IKS Tarnów1982200/200848/2021
AdamGoskHattrick Pub Łomża19761246/2011-
KamilGosławskiŁódź19882765/2021-
AdrianGostomskiFrame Łódź20062362/2019-
AdamGościckiElbląg19981359/2012-
MarcinGościmskiPictures Warszawa19791728/2015-
MaciejGościńskiBOSiR Bila Piechcin20102487/2020Klubowa/2021
KamelGouhizMurówe19831726/2015-
FlorianGovnyLa Sezam Wrocław19864176/2021-
FilipGoworFrame Łódź19953066/2021-
PawełGoworekMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20011314/2012-
JolantaGowosowskaLa Sezam Wrocław19874172/2021-
SidhanshuGoyalŁódź19902838/2021-
MarcinGozdowskiGniezno19771830/2015-
Miłosz GoździkMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20062097/2017-
AdamGóra8 Bila Gdynia1975749/2009-
JolantaGóraFrame Łódź19704137/2021-
NadiaGórakJedynka SP1 Kielce20132538/2021-
MichałGóralŁódź19993489/2021-
AdrianGóralPorter Częstochowa19974148/2021-
DominikGóralUKS Bila Zduny19974200/2021-
NataliaGóralczykWarszawa19923134/2021-
PiotrGóralskiWarszawa19973355/2021-
KonradGórczewskiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski19981323/2012-
ŁukaszGóreckiDekada Sosnowiec19881258/2011-
JanGóreczyWarszawa19863360/2021-
JanuszGórkaFalquon Hades Poznań19932242/2018-
RobertGórnickiHotel Mazury Giżycko19752033/2017-
MaciejGórnikowskiLa Sezam Wrocław20053075/2021-
KrzysztofGórnioczekBC Mario II Mikołów19941142/2011-
AlicjaGórskaTago Łódź20002823/2021-
FilipGórskiZakręcona Bila Poznań19871348/2012-
WojciechGórskiHotel Mazury Giżycko19902019/2016-
TomaszGórskiMetal Fach LP II Sokółka20082153/2017329/2021
KacperGórskiPiaseczno19992743/2021-
KamilGórskiGreen Club Gdańsk19933336/2021-
Dariusz GórzyńskiMontownia Rozrywki Warszawa19874421/2021-
KatarzynaGrabarzFrame Łódź19853960/2021-
MarcinGrabińskiSkarżysko Kamienna20082857/2021-
CezaryGrabowskiUKS Orlęta Bilcza1995723/2009-
MichałGrabowskiPorter Częstochowa1976531/09-
SzymonGrabowskiAcropol Strzelin1984852/2010-
ArkadiuszGrabowskiGrudziądz19773691/2021-
DamianGraczkowskiBilard Extreme Piła19953505/2021-
GrzegorzGraczykŁódź19952933/2021-
AdamGraczykBilard Extreme Piła19953506/2021-
JoannaGraczykWolica20043529/2021-
SebastianGradelUKS Bila Zduny1993574/09-
PiotrGradowskiUKS Promyk Czerniewice20041968/2016-
Jacek GralakTago Łódź19883813/2021-
CezaryGratkowskiPoznań1971801/09-
GabrielaGrausamFrame Łódź19983790/2021-
PiotrGrdeńUKS Łabiszynianka Łabiszyn20011177/2011-
MariuszGrechBandaclub Wrocław198640/2008-
DavideGrecoFrame Łódź19813035/2021-
KamilGrelaMetro Zamość19861705/2014-
DariaGrendaUKS Dragon Janowiec Wielkopolski19981366/2012-
PawełGrenzArkadia II Tczew19881447/2013-
SławomirGrezlerLa Sezam Wrocław19973740/2021-
MarcinGrędaArkadia II Tczew19842238/2018188/2021
JanGrędzikJedynka SP1 Kielce20132528/2021-
ArturGrobelskiIno-Pool Inowrocław19732296/2018-
WojciechGrochSeven Kętrzyn19722521/2021258/2021
JakubGrochowieckiFrame Łódź19913819/2021-
MateuszGrodeckiFarum Attelier Cafe Warszawa1981383/2008-
RobertGromekLa Sezam Wrocław19962923/2021-
PawełGronczewskiFrame Łódź19903168/2021-
AndrzejGronostajTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz19651570/2013-
WłodzimierzGrozikLa Sezam Wrocław19642814/2021-
RadosławGrubichUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20011795/2015-
FilipGruszczyńskiSKB Mrągowo1997885/2010-
SzymonGruszczyńskiKielce20003985/2021-
KrzysztofGruszfeldKlub 54 Łomża1979864/2010-
TomaszGruszkaLublin19693597/2021-
TomaszGruszkaLublin19963703/2021-
PrzemysławGruzielFrame Łódź19972976/2021-
MaciejGrygieńćElida Białystok19992426/2019362/2021
PiotrGrygierczykBreak Ball Bielsko Biała1993521/09-
WaldemarGryszan---19831400/2012-
MariuszGryszkalisTago Łódź19953313/2021-
PawełGrzankaFair Play Jaworzno19931566/2013409/2021
ŁukaszGrząślewiczChampion Środa Wielkopolska1984565/09-
AdamGrzegorczykZakręcona Bila II Poznań1986839/2010-
MajaGrzegorczykUKS Promyk Czerniewice20082198/2021-
DanielGrzegoryTago Łódź20003902/2021-
MikołajGrzegorzTago Łódź19983186/2021-
BartoszGrzejszczykULKS Jodła Bodzentyn1993639/09-
JanGrzelakFrame Łódź19911885/201636/2021
WojciechGrzelakOlimp Masters eDom Lublin19891965/2016-
MichalinaGrzelkaJedynka SP1 Kielce20132536/2021-
GrzegorzGrzesiakFrame Łódź19873399/2021-
KrystianGrzesikPorter Częstochowa19952593/2021-
MichałGrzesikPorter Częstochowa19982594/2021-
EwelinaGrzesiukUKS Dąbrówka Tczewska19951124/2011-
AleksandraGrzeszczukWarszawa19943492/2021-
MateuszGrzębskiArkadia II Tczew20011944/2016184/2021
SergiuszGrzędaFrame Łódź19973056/2021-
DamianGrzmilArkadia II Tczew20011327/2012-
BartoszGrzybowskaMontownia Rozrywki Warszawa19784392/2021-
JanGrzybowskiLand Club Warszawa19781590/2014-
ZbigniewGrzybowskiGreen Club Gdańsk19792788/2021-
BartoszGrzybowskiMontownia Rozrywki Warszawa19784392/2021-
MirosławGrzywaBieg Wulkanów Bilard II Złotoryja19731526/2013-
MariuszGrzywaczLa Sezam Wrocław19963667/2021-
MariuszGucwaFrame Łódź19883797/2021-
DariaGudykaUKS Chorzów19971084/2011-
ArturGulińskiHot Shots Zielona Góra1987800/09-
MaciejGumowskiLa Sezam Wrocław19793096/2021-
MateuszGurbiszLUKS Pakosławice19961205/2011-
PawełGustawWarszawa19913145/2021-
JanuszGustowskiLand Club Warszawa19961582/2014-
MichałGutarowskiFrame Łódź19962979/2021-
KacperGutowickiMoszczenica20104010/2021-
TomaszGutowskiWysokie Mazowieckie19751999/2016-
AndrzejGuzanowskiFrame II Łódź1981754/2009276/2021
CemalGuzelaydinFrame Łódź 3542/2021-
ZdzisławGuzewiczEłk19771844/2015-
OliwierGuziakUKS Miłek Wiślica20062074/2017-
JakubGuziecPino Dębica1984867/2010-
KatarzynaGuzikLa Sezam Wrocław19954327/2021-
PawełGuzińskiArkadia II Tczew19991458/2013-
ŁukaszGuzowskiGreen Club Gdańsk198030/200822/2021
DominikGuzyNiepołomice19933694/2021-
JanGwizdaLublin19923824/2021-
GrzegorzGwizdakÓsemka Rzeszów19952305/2018-
MariuszHabermanSKB Mrągowo1981312/2008-
JakubHaczykUKS Miłek Wiślica20011539/2013-
GrzegorzHaffkeHades Poznań1980928/2010-
MaciejHajdaUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20084291/2021-
WitoldHajdukÓsemka Rzeszów20001461/2013-
JakubHajdukNosan III Kielce20112562/2021227/2021
ArturHajdukKielce19732856/2021-
KrzysztofHałaganTago Łódź19822981/2021-
KacperHałkaNosan Kielce20082342/2019-
PrzemysławHampelskiEighty Nine Warszawa19972155/2017-
TomaszHanajHulakula Warszawa197884/200843/2021
KrzysztofHandrychBarcin1996653/09-
MagdalenaHandrychBarcin1998656/09-
YevhenHarashchenkoLa Sezam Wrocław19923260/2021-
PiotrHaraszczukÓsemka Kołobrzeg1975491/2009-
MaciejHarazimWarszawa19993062/2021-
KrzysztofHaraźnyBilard Team Maria Wałbrzych19762027/2016284/2021
MarekHarostUKS Baribal Lubin1994897/2010-
LaurenHarringtonMontownia Rozrywki Warszawa19964406/2021-
KlaudiaHartliebLa Sezam Wrocław20003666/2021-
Sebastian HelsnerWarszawa20003205/2021-
JakubHenckiUKS Bila Zduny19973912/2021-
PaulinaHendożkoElida Białystok19952509/2020-
FilipHennigKoryta Mięsne - Bistro Bilard II Brzeszcze19932500/2020140/2021
AnnaHepnerTarnowo Podgórne19893259/2021-
MarekHerbowiczKoszalin1981430/2008-
MichałHercerSKB Stal-Met Oława19961752/2015-
DawidHeringFalquon Hades Poznań1990734/09-
KamilHermanowskiWarszawa19953867/2021-
JakubHernetUKS Łabiszynianka Łabiszyn1994195/2008-
BatrłomiejHernetUKS Łabiszynianka Łabiszyn1996599/09-
RomanHernetBydgoszcz19672573/2021399/2021
AndrzejHeródBreak 147 DuoLife Team Radom1996295/2008-
StanisławHoder---19901376/2012-
PiotrHofferTago Łódź19804198/2021-
KrzysztofHofmanLa Sezam Wrocław19942920/2021-
JędrzejHofmanAkademia Bilardowa Rokietnica20083605/2021-
PiotrHoińskiUKS Bila Zduny19903795/2021-
MarcinHojkaAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski19861801/2015400/2021
HannaHoleksaZakręcona Bila Poznań1977271/2008-
PiotrHołocińskiDekada Sosnowiec1993682/2009-
DawidHołodyOskar Stalowa Wola19921015/2010-
PrzemysławHołowniaTago Łódź19933419/2021-
SebastianHołówkoTranscare Trójkąt Rzeszów19812040/201788/2021
PaulinaHołubniakLa Sezam Wrocław19992812/2021-
DominikHomzaGreen Club II Gdańsk20062469/2020112/2021
MaciejHoogUKS Lisewo20042073/2017-
HannaHorovenkoLa Sezam Wrocław19954328/2021-
JakubHrobotUKS Miłek Wiślica20041670/2014-
PavloHrudiievTago Łódź19914286/2021-
DzymitryHrybSpider Wrocław19931130/2011159/2021
RadosławHryciukBilard Team Maria Wałbrzych19841715/2014-
JacekHrynczyszynLa Sezam Wrocław19922817/2021-
PaulinaHulaLa Sezam Wrocław19924313/2021-
BeataHumańskaFair Play Jaworzno19781627/2014-
BartoszHumeniukSpider Wrocław198439/2008-
KrzysztofHupaFrame Łódź19853348/2021-
PawełHurnikFrame III Łódź1999372/2008-
HonorataHurnikFrame III Łódź1997833/2010-
AlinaHusievaTago Łódź19993775/2021-
MichałHylińskiUKS Bila Zduny20051936/2016-
DarianHyszkoUKS Bila Zduny19782671/2021-
MariannaIaroslouskaWarszawa19973165/2021-
NatanielIdećKraków19932932/2021-
RafałIdzikUfo Nowy Sącz19801694/2014-
MartynaIdzikowskaUKS Promyk Czerniewice1994689/09-
SzymonIgnacakUKS Miłek Wiślica20041606/2014-
DamianIgnaczakLa Sezam Wrocław19952811/2021-
RobertIgnaczakTago Łódź19723487/2021-
Sebastian IgnaczakTago Łódź19953490/2021-
JakubIlczukDziewiątka Biała Podlaska19981897/2016-
BartoszIlskiUKS Bila Zduny19873461/2021-
TomaszIndyckiLa Sezam Wrocław20043892/2021-
TomaszIrzabekTCF HUB go77.pl Kraków19781367/2012-
YevheniiIshchenkoLa Sezam Wrocław20013267/2021-
WiktorIskierkaMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20112777/2021-
MaciejIwanFalcon Sosnowiec1990179/2008-
AntoniIwanickiMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20132618/2021-
RafałIwanickiTomaszów Maz.19842619/2021-
AndrzejIwulskiWarszawa19723571/2021-
AdrianIzdebskiTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz19861252/2011-
RobertIzdebskiBiała Podlaska19901548/2013-
LeszekIzdebskiWarszawa19912731/2021-
IzaJabłońskaTago Łódź19773222/2021-
JacekJabłońskiIno-Pool Inowrocław19652295/2018-
BartoszJabłońskiLa Sezam Wrocław19894179/2021-
TomaszJabłońskiPoznań19864475/2021-
HubertJacekowskiTago Łódź19924488/2021-
RobertJachimowskiZakręcona Bila Poznań19781308/2012-
DawidJachimowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica20041696/2014-
OskarJachimowskiAkademia Bilardowa Rokietnica20071697/2014-
TomaszJachimskiWrocław19881424/2012-
PawełJachowskiMKS Ekonomik Rypin1992646/09-
RenaldJagielskiŁowicz19751678/2014-
PatrykJagiełaMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20011303/2012-
KrzysztofJagiełłoAkademia TCF HUB Kraków20041821/201592/2021
KrystianJagiełłoFrame Łódź19872831/2021-
JuliannaJagiełłoWarszawa20003646/2021-
JustynaJagiełłoTago Łódź19994185/2021-
MartynaJagodzińskaWarszawa19893197/2021-
RobertJagodzińskiUKS Snikers Rękoraj1994392/2008152/2021
PatrykJakimcioUKS Amicus Łopiennik Górny1995310/2008-
JakubJakimiakOskar Stalowa Wola1981542/09-
TomaszJaksGreen Club Gdańsk19892789/2021-
ŁukaszJakubcewiczOlimp Masters eDom Lublin19841563/2013-
FilipJakubczakMontownia Rozrywki Warszawa19974420/2021-
MarianJakubczykKielce19592853/2021-
ArkadiuszJakubiakHulakula Warszawa19851262/201141/2021
RomanJakubiakTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz19701986/2016-
ŁukaszJakubiakUKS Bila Zduny19953942/2021-
MaciejJakubiecBreak Ball Bielsko Biała1985162/2008-
TomaszJakubiecBreak Ball Bielsko Biała1984904/2010-
LeszekJakubiecKlub Bilardowy Diament Kraków19633698/2021-
AleksandraJakubowiczLa Sezam Wrocław19973010/2021-
JoannaJakubowskaWarszawa19854302/2021-
SebastianJakubowskiBilard Studio Warszawa1996278/2008-
JanJakubowskiKraków19934224/2021-
Janusz JałochaFrame Łódź19483039/2021-
WitoldJałochaFrame Łódź19593040/2021-
MaciejJamiołkowskiWarszawa19942870/2021-
OskarJamorskiFair Play Jaworzno20031326/201232/2021
KrzysztofJanasGliwice1992779/2009-
WeronikaJanasUKS Bila Zduny19993408/2021-
ZiemowitJanaszekIdoślubu TVsports.pl Kielce19846/2008-
EdwardJanaszekKielce19593350/2021-
SebastianJandaTCF HUB Ligapp.net Kraków19811478/2013-
AdrianJaneczekFrame Łódź19994020/2021-
SebastianJaniakFrame Łódź19964019/2021-
JędrzejJanickiŁódź19942784/2021-
JacekJaniszewskiFrame III Łódź19791895/2016279/2021
KonradJaniszewskiUKS Bila Zduny19953907/2021-
NikodemJankowiakAkademia Bilardowa II Rokietnica20022184/2018-
KewinJankun8Bila Kościerzyna19941020/2010-
AndrzejJanoskaFair Play Jaworzno19991521/2013-
WojciechJanoszBilardo.pl Dekada Sosnowiec1993558/2009-
MaciejJanowiczFrame Łódź19733302/2021-
MiłoszJanuchtaKielce20094277/2021-
MartaJanusWarszawa19782868/2021-
JustynaJanusLa Sezam Wrocław19974325/2021-
SzymonJanuszewskiScandica Bilard House Białystok1985257/2008-
MarcinJareckiTago Łódź19833418/2021-
JacekJarnoMetal Fach LP II Sokółka1974693/09-
AdrianJarockiSKB Mrągowo1989101/2008-
HubertJarosUKS Miłek Wiślica20041605/2014-
KanclerzJarosławKatowice19651719/2014-
MarcinJaroszKS Zamłynie ZA Kombud S.A. Radom1992470/2009-
CezaryJaroszAkademia Bilardowa Rokietnica19971484/2013374/2021
ŁukaszJarugaPiotrków Tryb.19852603/2021-
KacperJasJedynka SP1 Kielce20132529/2021-
PrzemysławJasMontownia Rozrywki Warszawa19794436/2021-
NataliaJasMontownia Rozrywki Warszawa19854438/2021-
SzymonJasewiczUKS Łabiszynianka Łabiszyn20082257/2018-
OskarJasiakBalabushka Break Ball Wodzisław Śląski19861596/2014-
MarcinJasińskiBreak Inowrocław1991334/2008-
KamilJasińskiSopot19942579/2021-
Jacek JasińskiUKS PIK Wrocław19653372/2021-
AleksandraJaskotPino Dębica20051741/2015-
JonatanJaskowiakFrame Łódź19932943/2021-
Paulina Jaskólska UKS Dragon Janowiec Wielkopolski20062476/2020-
KrystianJaskólskiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20011793/2015-
MateuszJaskułaTomaszów Maz.19934196/2021-
AntoniJasnoszYMCA Kraków20032217/2018-
DominikJastrząbFair Play Jaworzno20051510/201329/2021
ŁukaszJastrzębskiWarszawa19853127/2021-
DanielJaszczyszynLUKS Pakosławice1996632/2009-
AdamJaszczyszynLUKS Pakosławice19981373/2012-
ŁukaszJaśkiewiczUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka Legnica19872356/2019245/2021
ElżbietaJaśniewskaLa Sezam Wrocław19654152/2021-
AdamJatczakTago Łódź19973173/2021-
MarcinJaworChampion Sport Pub Chełm19792182/2018-
JustynaJaworskaBydgoszcz19834509/2021-
BartoszJedowskiLa Sezam Wrocław19982810/2021-
DanielJekaUKS Dąbrówka Tczewska19951119/2011-
RafałJeleniewskiMontownia Rozrywki Warszawa19914464/2021-
MaciejJelonekKlub Bilardowy Diament Kraków19923482/2021-
MateuszJelonekLa Sezam Wrocław19923563/2021-
PatrykJełowickiGreen Club III Gdańsk1994493/2009121/2021
MarcinJendaGreen Club Gdańsk19743114/2021-
MateuszJereczek8Bila Kościerzyna19871023/2010-
CezaryJesiołowskiKielce19822842/2021-
AleksanderJesiołowskiKielce20093352/2021-
DamianJeskaUKS Dąbrowa Łódź19961135/2011-
Przemysław JewiakKielce19843229/2021-
PaulinaJezierskaGreen Club Gdańsk19972438/2020-
MichałJezierskiMasters Chełm19862176/2018170/2021
KacperJezierskiLa Sezam Wrocław19983003/2021-
RafałJezierskiUKS Bila Zduny19993923/2021-
MichałJeziorskiJedynka SP1 Kielce20132537/2021-
SzymonJeziorskiŁódź19982899/2021-
KonradJędrusiakVivo Masters eDom Lublin1987673/09-
WiktorJędrusiakUKS Miłek Wiślica20032240/2018-
Bartosz JędruszczakBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn20022016/2016-
Janusz JędruszekKraków19473941/2021-
DawidJędrzejczakGreen Club Gdańsk197761/200818/2021
DawidJędrzejczakFrame Łódź20003980/2021-
DanielJędzulaUKS 317 Kraków1995687/09-
DylanJomaaFrame Łódź1970810/2009-
JolantaJończyKlub Bilardowy Diament Kraków19963983/2021-
IzabellaJońskaNosan III Kielce20052224/2018229/2021
MartynaJózefiakLa Sezam Wrocław19933620/2021-
FilipJózefowiczBOSiR Bila Piechcin20112390/2019Klubowa/2021
FabianJózykUKS Bila Zduny20041938/2016-
JuliaJóźwiakFrame Łódź19993679/2021-
JarosławJóźwikUKS Olimp Skaryszew1993355/2009-
BeataJuchnoPino Dębica20021742/2015-
MirosławJudaszKielce19733488/2021-
PiotrJudkowiakAkademia Bilardowa II Rokietnica1971344/2008-
ŁukaszJudkowiakAkademia Bilardowa II Rokietnica19941309/2012101/2021
WiktorJugoUKS Orlęta Bilcza19981193/2011-
MateuszJukiewiczZakręcona Bila II Poznań19912292/2018300/2021
MichałJulkeUKS Lisewo20082452/2020-
PiotrJunikUKS Bila Zduny20092400/2019-
GrzegorzJurekKmicic Starogard Gdański19821025/2010-
KamilJurekUKS Dąbrowa Łódź19981528/2013-
PrzemyslawJurekFrame Łódź19932834/2021-
DariuszJurekMontownia Rozrywki Warszawa19664425/2021-
MichałJusięgaJanów Lubelski19943609/2021-
MateuszJusińskiPro Biliard Club Gołdap1993615/09-
RadosławJustynaFrame Łódź19983364/2021-
MateuszJuszczykPorter Częstochowa19934025/2021-
KonradJuszczyszynBaribal Zagłębie Lubin1993703/09366/2021
RafałJuśkiewiczMontownia Rozrywki Warszawa19984453/2021-
MarcinJuźwiukMontownia Rozrywki Warszawa19844365/2021-
Magdalena KabatUKS Łabiszynianka Łabiszyn20092403/2019-
KevinKacanowskiFrame Łódź19973342/2021-
Sebastian KacperskiMontownia Rozrywki Warszawa19954396/2021-
MichałKaczkowskiFrame Łódź1980147/2008-
RafałKaczkowskiBreak 147 DuoLife Team Radom19742429/2019-
JakubKaczmarczykUKS Chorzów19971204/2011-
HubertKaczmarekWSB M13 Warszawa1991289/2008320/2021
PawełKaczmarekWSB M13 Warszawa1996663/09322/2021
BartoszKaczmarekCzarna Bila Brody1984284/2008-
JacekKaczmarekAmnezja Kalisz19851473/2013-
KrzysztofKaczmarekAkademia Bilardowa Rokietnica20011518/2013-
SzymonKaczmarekMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20072098/2017238/2021
WiktorKaczmarekCzarna Bila Brody20112465/2020-
DawidKaczmarekFrame Łódź19902779/2021-
MikołajKaczmarekPoznań19872983/2021-
PiotrKaczmarekAkademia Bilardowa Rokietnica19733606/2021-
SylwiaKaczmarekPiotrków Tryb.20003755/2021-
MichałKaczmarskiTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz19851267/2011-
Dariusz KaczmarskiMontownia Rozrywki Warszawa19844360/2021-
MateuszKaczorekWarszawa19942871/2021-
MarcinKaczorowskiIno-Pool Inowrocław19832417/2019-
ArkadiuszKadłubowskiZĄBKI19832431/2019-
BorysKadyszewsiLa Sezam Wrocław19913954/2021-
FranciszekKajdanowiczLa Sezam Wrocław19823080/2021-
JózefKajdanowiczLa Sezam Wrocław19613444/2021-
MaciejKalecińskiPorter Częstochowa19852940/2021-
WojciechKalejtaGreen Club II Gdańsk1976400/2008113/2021
VladimirKalenskyLa Sezam Wrocław19712929/2021-
AdrianKaletaUKS Snikers Rękoraj20103185/2021-
SławomirKalickiDziewiątka Mielec19791047/2011-
JoannaKalinowskaFrame Łódź19933548/2021-
TomaszKalinowskiKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze1974561/09-
TomaszKalinowskiBC Mario II Mikołów1974561/2009-
PrzemysławKalinowskiFrame Łódź19904085/2021-
PawełKaliszBydgoszcz19832570/2021382/2021
FilipKałduńskiUKS Lisewo20031925/2016-
MarcinKałużaKielce19793250/2021-
JakubKałużny Mak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20011835/2015-
ArturKamieniakFrame Łódź19872898/2021-
PiotrKamińskiFrame Łódź1985164/2008-
WojciechKamińskiUKS Olimp Kielce1993268/2008-
ŁukaszKamińskiUKS Jedynka Gorlice1998378/2008-
KonradKamińskiUKS Baribal Lubin1994900/2010-
WojciechKamińskiPłock19932047/2017-
DamianKamińskiAkademia TCF HUB Kraków19922440/2020-
ArkadiuszKamińskiKlub Bilardowy Diament Kraków19943701/2021-
SzymonKamińskiMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki19933720/2021-
DawidKamińskiTago Łódź20093995/2021-
KacperKamińskiTago Łódź20113996/2021-
TomaszKamińskiTago Łódź19843997/2021-
KacperKamińskiTomaszów Maz.19894018/2021-
DanielKamionkaZawodzie19942602/2021-
AnastazjaKampanowiczLa Sezam Wrocław19873624/2021-
MichałKanakFrame Łódź19973103/2021-
JarosławKanclerzKatowice19651719/2014-
PawełKaniaUKS Chorzów19931028/2011-
WiktoriaKaniewskaTago Łódź19993176/2021-
GrzegorzKaniewskiToruń19744303/2021-
TytusKanikHades Poznań1984697/09-
JakubKanikPoznań1978802/09-
RadosławKantorMUKS IKS Tarnów19972291/2018-
AliaksandrKantsiarukZakręcona Bila II Poznań19902805/2021414/2021
PawełKapczyńskiGreen Club IV Gdańsk198827/2008-
DawidKapelaWarszawa20013295/2021-
RadosławKapkaFrame Łódź1987711/09-
TomaszKapłanNosan Kielce1984215/200824/2021
Sebastian KapłonLa Sezam Wrocław19973564/2021-
KamilKapołkaBytom19721423/2012373/2021
ArtemKaporovTago Łódź19973778/2021-
TomaszKapruziakTomaszów Maz.19732620/2021-
KrzysztofKarasewiczMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka1986862/2010-
KonradKarasińskiFrame Łódź19913963/2021-
MariuszKarbowiakOśno Lubuskie19704058/2021-
JoannaKarbowskaTago Łódź19873467/2021-
KacperKarcewiczFrame Łódź19923415/2021-
AdamKarczewskiGreen Club Gdańsk19803113/2021-
PrzemysławKarczyńskiLa Sezam Wrocław19963627/2021-
DanielKarkoszkaOskar Stalowa Wola1976540/09262/2021
IzabelaKarmolińskaBOSiR Bila Piechcin19981350/2012Klubowa/2021
Patrycja Karmolińska BOSiR Bila Piechcin20011900/2016Klubowa/2021
PiotrKarp8 Bila Gdynia19971277/2012-
OskarKarpińskiPlaza Restaurant & Bowling Opole1994570/09-
TomaszKarpińskiStawiguda19772489/2020-
WeronikaKarwikUKS Bila Zduny1999987/2010-
AnitaKarwowskaMontownia Rozrywki Warszawa19964432/2021-
SebastianKarwowski---19771241/2011-
PawełKarwowskiMontownia Rozrywki Warszawa19994433/2021-
OleksiiKashchieievWarszawa19853516/2021-
ŁukaszKasińskiPiwnica SM Lubartów198025/2008-
WiktoriaKasperczykUKS Miłek Wiślica20032239/2018-
JakubKasperukMetal Fach LP II Sokółka19951128/2011-
TomaszKasprowiczTago Łódź19813421/2021-
MichałKasprzakUKS Amicus Łopiennik Górny1997308/2008-
KrzysztofKasprzakGreen Club Gdańsk19761406/2012-
MateuszKasprzakŁódź19882612/2021-
MarcelinaKasprzyckaJózefów19993861/2021-
KajetanKasprzykKraków19973476/2021-
MarcinKaszubaIno-Pool Inowrocław19842418/2019-
SewerynKaśczyszynSinet Klub Legnica19802564/2021-
KorneliuszKauczorUKS Chorzów19961633/2014-
AdamKawczyńskiFrame Łódź19792885/2021-
RafałKawikLa Sezam Wrocław19983022/2021-
DenisKazarinFrame Łódź19974077/2021-
KingaKazimierczakTago Łódź20012985/2021-
NataliaKazimierczakTago Łódź19964199/2021-
SzymonKazimierczykBaribal Zagłębie Lubin20011792/2015-
WojciechKaźmierczakAmnezja Kalisz19851599/2014-
MarcinKaźmierczakPoznań19851847/2015-
MagdalenaKaźmierczakFrame Łódź20002886/2021-
KacperKaźmierczakLa Sezam Wrocław19973622/2021-
MartinKendraSłowacja19841384/2012-
ColmKennyWarszawa19963202/2021-
BartoszKędzierski---1992643/09-
KarolKędzierskiIdoślubu TVsports.pl Kielce20021650/2014-
PiotrKędzierskiWarszawa19812881/2021-
MichałKędziorBacatrans Dębica1988201/200898/2021
BartoszKędziorBacatrans Dębica19822443/2019100/2021
PatrykKędzioraMasters Chełm19922177/2018169/2021
TomaszKępaUKS Promyk Czerniewice19971163/2011-
MarekKępaŁódź19672800/2021-
StanisławKępaStarachowice19971580/2013-
RinatKhamidulinLa Sezam Wrocław19913273/2021-
SaraKhamisLa Sezam Wrocław19983090/2021-
TaimurazKhorovLa Sezam Wrocław19913070/2021-
DariuszKidawaFalcon Sosnowiec19821579/2013-
DawidKiedaMetal Fach LP II Sokółka1994793/09-
PawełKielakWałbrzych1990482/2009-
MarcinKielanBilardo.pl Dekada Sosnowiec19751616/201459/2021
MateuszKielarŻurawica19882409/2019-
JarosławKielczykJarosław19732415/2019-
KacperKielmans147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa19951972/2016313/2021
TomaszKielmansDuczki19691973/2016-
DominikaKiełbasLa Sezam Wrocław19973953/2021-
MarcinKiełbikFrame Łódź19854072/2021-
ŁukaszKiełbowskiWarszawa19943156/2021-
JanuszKiełbratowskiGreen Club II Gdańsk20002786/2021410/2021
MaciejKiełkowiczUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka II Legnica19821466/2013247/2021
MaciejKiełpińskiKlub Best Gniezno196914/2008-
TomaszKieniewiczTCF HUB Ligapp.net Kraków1978265/2008-
AdamKiernickiNysa19742935/2021-
KamilKierońskiUKS Orlęta Bilcza20011827/2015-
PatrykKierońskiUKS Orlęta Bilcza20062382/2019-
RafałKierońskiPiastów19943155/2021-
PiotrKieżunWarszawa19803065/2021-
SzymonKijewskiAntonio Brodnica199080/2008-
PiotrKikosickiUKS Spartan Chodów1994607/09-
BartoszKiliszewskiUKS Łabiszynianka Łabiszyn1997600/09-
Roksana KistowskaBOSiR Bila Piechcin20042000/2016Klubowa/2021
KrzysztofKiszewskiChampion Środa Wielkopolska1981563/09-
DariuszKiszkurnoHot Shots Zielona Góra19724307/2021-
MonikaKitaOlimp Masters eDom Lublin19833512/2021-
SzymonKitaLa Sezam Wrocław19993618/2021-
JacekKiwertzBilard Extreme Piła19834035/2021-
TorbjoernKjaernetTago Łódź19944492/2021-
KrzysztofKlajnMasters Chełm19752183/2018176/2021
PiotrKlaklaUfo Nowy Sącz19802137/2017-
JędrzejKlamanAkademia Bilardowa Rokietnica19824222/2021-
PiotrKlarzyńskiBaribal Lubin19841401/2012-
FilipKlarzyńskiUKS Bila Zduny20003453/2021-
KarolKlausUKS Bila Zduny19802668/2021-
KamilaKleinLa Sezam Wrocław19653565/2021-
PiotrKleinschmidtFrame II Łódź19692130/2017277/2021
JanKleinschmidtFrame Łódź20042363/2019-
MarcinKleinschmidtPorter Częstochowa19742665/2021-
KonradKleinszmitGreen Club Gdańsk1998966/2010-
TomaszKleinszmit8Bila Kościerzyna19771264/2011-
AgnieszkaKlepackaTago Łódź19774124/2021-
KamilKlepackiUKS Bila Zduny1999985/2010-
DominikKlepaczUKS Snikers Rękoraj20011341/2012150/2021
PawełKlepaczLa Sezam Wrocław19903330/2021-
KamilKlepaczFrame Łódź19803909/2021-
PiotrKleśtaMontownia Rozrywki Warszawa19834355/2021-
IreneuszKlękWałbrzych19901312/2012-
MichałKliczkowskiUKS Łabiszynianka Łabiszyn1997652/09-
FilipKliczkowskiUKS Łabiszynianka Łabiszyn20092381/2019-
JanuszKlimczykKraków19474056/2021-
MariuszKlimekBila Tarnów1983245/2008-
MarcinKlimkowiczBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR IV Kętrzyn19911848/2015-
MaciejKlinkeZakręcona Bila Poznań1980977/2010-
Beata TeresaKlipoWarszawa19683148/2021-
DanielKliskoBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn1991717/09-
AnnaKlonowskaUKS Łabiszynianka Łabiszyn1998592/09-
BartoszKluczykKlub 54 Łomża19901063/2011-
WeronikaKlusekUKS Jeziorko19991215/2011-
PiotrKluszczyńskiBydgoszcz1973124/2008383/2021
GrzegorzKłak9 stóp Poznań 1272/2012-
TomaszKłąbTago Łódź19912982/2021-
PiotrKłeczekUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka Legnica20022344/2019-
MarcinKłokowskiVirtua Games Ostrów Wielkopolski1979518/09-
PatrykKłosUKS Baribal Lubin1994899/2010-
RobertKłosToruń19822288/2018380/2021
ŁukaszKłosFrame Łódź19833818/2021-
AgataKłosokUKS Lubostroń20001069/2011-
MichałKłusakiewiczNosan II Kielce1973268/2008-
MarekKłusowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn1982805/09-
PiotrKłusowskiGreen Club III Gdańsk19891441/2013-
MateuszKmiecikTago Łódź19973338/2021-
SandraKmiećUKS Snikers Rękoraj2000993/2010-
DominikKmiećUKS Snikers Rękoraj20072109/2017-
JanKmita z VoliTago Łódź19993423/2021-
MariuszKnapczykBreak Ball Bielsko Biała19791013/2010-
PatrycjaKnapikWarszawa19903051/2021-
WiesławKnoblochPoznań19561568/2013-
ChristopherKobaMarine Ship Service Green Club Gdańsk19882219/2018-
DariaKobackaMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki1995328/2008-
JuliaKobackaMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20031125/2011-
SzymonKobińskiUKS Chorzów20011190/2011-
PawełKobuszewskiPłock19681861/2015-
ŁukaszKocLa Sezam Wrocław19813610/2021-
SylwiaKocańskaTago Łódź19993182/2021-
PrzemysławKochBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR IV Kętrzyn19802042/2017-
MarekKochanowskiLa Sezam Wrocław19734153/2021-
RobertKocikMUKS IKS Tarnów1972489/2009-
KrzysztofKocińskiŚwidnin19781734/2015-
KrzysztofKocjanKraków1980775/2009-
AdrianKoczubaWarszawa1992475/2009-
MichałKoćSiedlce19802495/2020-
PiotrKogutMUKS IKS Tarnów1977865/2010-
ArkadiuszKokoszaSKB Stal-Met Oława19683239/2021-
KrzysztofKolanowskiUKS Miłek Wiślica20082245/2018-
DanielKolańskiLa Sezam Wrocław19913663/2021-
SzymonKolatBilard Extreme Piła19964029/2021-
DariuszKolecElida Białystok1975536/09361/2021
AgnieszkaKoleckaAkademia Bilardowa Rokietnica19991517/2013-
PiotrKoleckiAkademia Bilardowa Rokietnica19711699/2014-
HansKolstadTago Łódź19944493/2021-
BartoszKołacińskiWarszawa19863124/2021-
ZbigniewKołacińskiFrame Łódź19833304/2021-
PiotrKołaczyńskiWarszawa19962877/2021-
BartłomiejKołakowskiKosmopell Arkadia Tczew1991341/2008-
MariuszKołakowskiÓsemka Rzeszów19661602/2014-
AndrzejKołeckiMontownia Rozrywki Warszawa19784402/2021-
WojciechKołekDziewiątka Mielec19901050/2011-
KarolinaKołekWarszawa19933585/2021-
RobertKołodziejPorter Częstochowa19662621/2021-
BartoszKołodziejAkademia Bilardowa Rokietnica20124348/2021-
DariuszKołodziejczykFrame Łódź1982446/2008-
KorneliaKołodziejczykFrame Łódź19963169/2021-
PawełKołodziejczykPiastów19943154/2021-
WeronikaKołodziejczykWarszawa20023855/2021-
MarcelKołodziejczykUKS Bila Zduny20004088/2021-
MichałKołodziejczykLa Sezam Wrocław19914174/2021-
JoannaKołodziejskaWarszawa19974227/2021-
WiesławKołodziejskiGolden Eight Olsztyn1970721/09-
OskarKołodziejskiUKS Pałuki Żnin19991143/2011-
MateuszKołodziejskiUKS Pałuki Żnin19971189/2011-
GrzegorzKołomajskiEighty Nine Warszawa19861490/2013-
Jerzy KołomyckiMontownia Rozrywki Warszawa19534427/2021-
FilipKołtowskiFair Play Jaworzno1995971/2010-
FilipKołtowskiUKS Chorzów1995971/2010-
MichałKołudaBSB Maximus II Bydgoszcz19942050/2017-
DanielKomanKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze19891589/2014129/2021
MariuszKomarŁódź19852586/2021-
SandraKominLa Sezam Wrocław20013951/2021-
RafałKomisarczykKielce19852850/2021-
KrzysztofKomorowskiTago Łódź19952657/2021-
JakubKomorowskiFrame Łódź19824075/2021-
MateuszKomuniewskiLa Sezam Wrocław20013081/2021-
AdrianKomyczUfo Nowy Sącz19901691/2014-
DawidKonatUKS Żaczek Połaniec1994684/09-
TymoteuszKoncikowskiHipolitów19853136/2021-
AndrzejKonderakKlub Bilardowy Diament Kraków 3285/2021-
KrystianKondrackiSeat Porter Częstochowa19931480/2013-
DianaKoniecznaNosan Kielce1988814/09-
AnitaKoniecznaFrame Łódź19753120/2021-
MateuszKoniecznyUKS Bila Zduny19923785/2021-
KrzysztofKoniecznyUKS Bila Zduny19863786/2021-
BartoszKoniecznyLa Sezam Wrocław19914160/2021-
KacperKonkelKosmopell Arkadia Tczew19941120/201116/2021
RomanKonkelPool-Bilard Wejherowo19611224/2011-
ZbigniewKonobrockiBudomex Okna Gołdap1980133/2008-
PawełKonradWarszawa19703142/2021-
DominikaKonradWarszawa19984234/2021-
MagdalenaKonradyUKS Bila Zduny19971153/2011-
JudytaKońTago Łódź19992700/2021-
WojciechKończyłoLa Sezam Wrocław19983074/2021-
KubaKopackiŁódź20102590/2021-
RobertKopackiŁódź19792591/2021-
EmilKopciaraUKS Miłek Wiślica20041604/2014-
MichałKopczyńskiEighty Nine Warszawa19871730/2015-
MateuszKopećBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn20021378/2012-
MirosławKopećBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn19731310/2012-
PawełKopećOskar Stalowa Wola19871552/2013266/2021
OskarKoperUKS Bila Zduny20003922/2021-
AgataKoperaFrame Łódź19974186/2021-
MirosławKopińskiBieg Wulkanów Pralnia Złotoryja19761463/2013-
ŁukaszKopiszkaAntonio Brodnica1993325/2008-
MarekKopiszkaAntonio Brodnica1995324/2008-
KrzysztofKoralewskiAkademia Bilardowa Rokietnica1991651/09-
MichałKoralewskiFrame Łódź19873398/2021-
PatrycjaKorczakKlub Bilardowy Diament Kraków19933696/2021-
KarolKorczakWarszawa19903862/2021-
PiotrKordanaZakręcona Bila Poznań1985351/2008-
ŁukaszKordelFundacja Trefl Sopot1984874/2010-
TomaszKorenkiewicz8 Bila Gdynia197928/2008-
ErykKorneckiBil-Przyłogi1996821/09-
WitoldKorputYMCA Kraków20102214/2018-
ŁukaszKorsakGreen Club III Gdańsk1986772/2009120/2021
DariaKortusLASS Pub Leszno20014501/2021-
WeronikaKortusLASS Pub Leszno 4502/2021-
MichałKorytekBydgoszcz1983126/2008-
MariuszKorzanowskiLa Sezam Wrocław19893262/2021-
UrszulaKorzeniowskaLa Sezam Wrocław19803926/2021-
GrzegorzKorzeniowskiLa Sezam Wrocław19803263/2021-
Wiktoria Kos UKS Przyłogi20031955/2016-
KatarzynaKosKielce19913255/2021-
MajaKoseckaUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20084290/2021-
IgnacyKosełaWarszawa19894236/2021-
ŁukaszKosibaMetro Zamość19841394/2012-
KrystianKosikSeven Kętrzyn1992233/2008254/2021
Anna KosińskaTago Łódź19974349/2021-
TomaszKosińskiOskar Stalowa Wola1979544/09261/2021
GrzegorzKosińskiScandica Bilard House Białystok197588/2008-
DamianKoskaBreak Ball Bielsko Biała19871342/2012-
BartoszKosmalskiUKS Łabiszynianka Łabiszyn20031332/2012-
WojciechKosmowskiUKS Bila Zduny1995934/2010-
MikołajKosowskiBilard Studio Warszawa1994969/2010-
KamilKosowskiFrame Łódź19903968/2021-
KarolKossykowskiKlub 54 Łomża1980513/09-
OleksandraKostetskaTago Łódź19952701/2021-
MarcinKostraPrzyprawy Świata Gdynia1978187/2008-
WojciechKosturOpole19903656/2021-
JakubKoszalskiLa Sezam Wrocław19753636/2021-
PiotrKoszelMetro Zamość19781706/2014-
MałgorzataKoszewskaWarszawa19863200-
JoannaKoszulińskaBilard Extreme Piła19814036/2021-
RadosławKoszulińskiBilard Extreme Piła19754091/2021-
JakubKościelniakFalquon Hades Poznań1991650/09192/2021
BartoszKośkaTago Łódź19963314/2021-
SergiuszKośkaFrame Łódź19804006/2021-
GrzegorzKośmiderUKS Bila Zduny1980314/2008-
SzymonKotarbińskiWarszawa19904237/2021-
PawełKotasLa Sezam Wrocław19933439/2021-
MichałKotiukOlimp Masters eDom Lublin19992336/2019211/2021
MariuszKotkowskiLa Sezam Wrocław19814159/2021-
MichałKotlarekBOSiR Bila Piechcin20102488/2020Klubowa/2021
WojciechKotowiczPino Gorlice19821003/2010-
PiotrKotowskiTCF HUB go77.pl Kraków1970828/201067/2021
PawełKotyńskiAntonio Brodnica198674/2008-
SerhiiKovalenkoWarszawa20003356/2021-
PatrykKowalLa Sezam Wrocław19942986/2021-
ŁukaszKowalLa Sezam Wrocław19813843/2021-
MichałKowalczykTrytago Łódź1985812/0975/2021
PrzemysławKowalczykUKS Dąbrowa Łódź19961299/2012-
JakubKowalczykWSB M13 Warszawa20031637/2014323/2021
GrzegorzKowalczykKatowice19733213/2021-
MariolaKowalczykTago Łódź19643325/2021-
AleksandraKowalczykFrame Łódź19903957/2021-
JoannaKowalczykMontownia Rozrywki Warszawa19974389/2021-
HubertKowalewski UKS Dragon Janowiec Wielkopolski20062357/2019-
ŁukaszKowalewskiNosan III Kielce19972775/2021228/2021
MarcinKowalewskiTago Łódź19843019/2021-
AndrzejKowalewskiLa Sezam Wrocław19863845/2021-
MateuszKowalewskiLa Sezam Wrocław19843847/2021-
MateuszKowalikNosan III Kielce1990388/2008-
SławomirKowalikLa Sezam Wrocław19623773/2021-
MarekKowalińskiLa Sezam Wrocław19782997/2021-
IzabelaKowalkowskaArkadia III Tczew19942189/2018-
JacekKowalonekGorzów Wielkopolski19821822/2015-
TomaszKowalskiUKS Impuls II Chodów1981447/2008-
JarosławKowalski147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa19742179/2018311/2021
KonradKowalskiBillboard Warszawa19931285/2012-
KamilKowalskiUKS Łabiszynianka Łabiszyn20021331/2012-
OskarKowalskiUKS Łabiszynianka Łabiszyn20021330/2012-
GrzegorzKowalskiKarambol KICK Chorzów19661404/2012-
ŁukaszKowalskiFrame Łódź19802131/201739/2021
WojciechKowalskiLa Sezam Wrocław19842921/2021-
MarekKowalskiKielce19753337/2021-
GrzegorzKowalskiWarszawa19813499/2021-
MarcelKowalskiLa Sezam Wrocław19963672/2021-
MarcinKowalskiLa Sezam Wrocław19803771/2021-
PawełKowalskiWarszawa19803848/2021-
DanielKowalskiTago Łódź19914127/2021-
ArturKozakRadomskie Stowarzyszenie Bilardowe19861294/2012-
RobertKozakiewiczGreen Club IV Gdańsk19931898/2016-
SzymonKozakowskiULKS Dragon Srock1997910/2010-
AdrianKozakowskiUKS Snikers Rękoraj1999911/2010153/2021
KonradKozakowskiULKS Dragon Srock20062091/2017-
JakubKozeraUKS Chorzów19941030/2011-
KrzysztofKozeraMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki20041931/2016309/2021
TomaszKoziełFrame III Łódź19802367/2019278/2021
BorysKoziełekUKS Pałuki Żnin19971144/2011-
SzymonKoziełekUKS Pałuki Żnin19991524/2013-
JanuszKozikÓsemka Gliwice19701439/2013-
ZbigniewKoziołMetal Fach LP II Sokółka1981788/09327/2021
DominikKoziołTCF HUB Ligapp.net Kraków1987999/2010-
RobertKoziołHulakula Warszawa19761297/201242/2021
KingaKozłowskaBOSiR Bila Piechcin19981535/2013Klubowa/2021
PiotrKozłowskiWarszawa19671040/2011-
MichałKozłowskiIdoślubu TVsports.pl Kielce19781300/2012-
TomaszKozłowskiPrzyprawy Świata Gdynia 1198/2011-
MichałKozłowskiEighty Nine Warszawa19871290/2012-
BartoszKozłowskiUKS Lubostroń19981317/2012-
MirosławKozłowskiToruń19751572/2013-
RobertKozłowskiUKS Solid-Bud Kreadom Samochodówka Legnica19982280/2018244/2021
JakubKozłowskiLa Sezam Wrocław20003738/2021-
PatrykKozłowskiMontownia Rozrywki Warszawa19954385/2021-
MichałKoźbaNosan III Kielce20092220/2018230/2021
DariuszKrageUKS Chorzów20001082/2011-
MateuszKrajewskiAkademia Bilardowa Rokietnica19911305/2012-
PatrykKrajewskiDamian Kętrzyn1994611/09-
WojciechKrajewskiUKS Olimp Skaryszew1995356/2009-
TomaszKrajskiWarszawa19824344/2021-
MarikaKrakowiakWarszawa19903198/2021-
MaciejKrakowiakGreen Club Gdańsk19954118/2021-
TomaszKramarczukPlaza Restaurant & Bowling Opole19751805/2015-
BartoszKranzUKS Łabiszynianka Łabiszyn20094513/2021-
KlaudiaKrasickaTago Łódź19964259/2021-
MarcinKrasnodębskiTCF HUB go77.pl Kraków1981263/2008-
BartłomiejKrasnowskiSiedlce19841997/2016-
DmitrijKrasowskiLa Sezam Wrocław19843625/2021-
MaciejKrasuskiSiedlce19701971/2016-
KlaudiaKraśnickaTago Łódź19973317/2021-
WiolettaKratochwillLa Sezam Wrocław19673949/2021-
FilipKraupeDekada Sosnowiec1973161/2008-
JakubKraupeFair Play Jaworzno20072247/2018-
MateuszKrausSpider Wrocław19872980/2021-
AndrzejKrauseGreen Club III Gdańsk19841014/2010-
ŁukaszKrawczykBila Tarnów1979291/2008-
BartłomiejKrawczykŁobez19822407/2019-
MichałKrawczykCzęstochowa19882597/2021-
PawełKrawczykPorter Częstochowa19882828/2021-
FilipKrawczykUKS Bila Zduny19983781/2021-
KamilKrawczykUKS Bila Zduny19993921/2021-
JakubKraweckiTago Łódź19914486/2021-
RobertKrawiecGreen Club II Gdańsk19902351/2019-
DamianKrawiecBilard Extreme Piła19814472/2021-
ZygmuntKrebsLa Sezam Wrocław19544053/2021-
AdamKreczmańskiWarszawa19843209/2021-
NataliaKreftKosmopell Arkadia Tczew19971336/2012-
LesławKretowiczWarszawa19703289/2021-
MiłoszKrętowskiSKB Mrągowo19831994/2016-
JanuszKrężelSKB Stal-Met Oława1977170/2008-
AdamKrężelULKS Dragon Srock1995681/09-
JuliaKrężelUKS Snikers Rękoraj20031333/2012-
JuliaKrężelFrame Łódź20033367/2021-
AdamKrężelFrame Łódź20033368/2021-
PiotrKrężołekLa Sezam Wrocław19904318/2021-
ŁukaszKrieseSokół Brody1996210/2008-
MagdalenaKrokKraków1996354/2008-
AdamKrokPlaza Restaurant & Bowling Opole19861718/2014-
JuliuszKrokowskiŁódź19902804/2021-
MariuszKrollFrame Łódź19622770/2021-
MichałKrośniaTago Łódź19873834/2021-
MaksymilianKrólIdoślubu TVsports.pl Kielce1997188/2008-
MateuszKrólUKS Jedynka Żnin1996959/2010-
KonradKrólMak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki19981316/2012-
PawełKrólKobyłka19842151/2017-
BartoszKrólMUKS IKS Tarnów20042289/201846/2021
DanielKrólFrame Łódź19962617/2021-
MonikaKrólBilard Extreme Piła19993393/2021-
RafałKrólTago Łódź19904001/2021-
TomaszKrólTago Łódź19794129/2021-
DominikKrólLa Sezam Wrocław19834471/2021-
MarekKrólakAmnezja Kalisz19681523/2013-
GabrielKrólikWarszawa19982740/2021-
ŁukaszKrólikowskiLUKS Pakosławice19881613/2014394/2021
PiotrKrólikowskiWarszawa19853137/2021-
KrzysztofKrukMUKS IKS Tarnów1997506/2009-
MarcinKrukMasters Chełm19962318/2018175/2021
JacekKrukowskiMetro Zamość19712483/2020-
SebastianKrupaÓsemka Rzeszów19741555/2013146/2021
KarolinaKrupaUKS Dragon Janowiec Wielkopolski20021961/2016-
BartłomiejKrupaLa Sezam Wrocław19903769/2021-
RadosławKrupcałaBilard Extreme Piła19794296/2021-
MaciejKrupińskiJazda Park Łódź1983895/2010-
JoannaKruszyńskaFrame Łódź19802895/2021-
TomaszKryczkaWarszawa19863207/2021-
ŁukaszKrygerGreen Club III Gdańsk19891807/2015-
JakubKrygielDziewiątka Biała Podlaska1990437/2008-
HenrykKrygierGreen Club Gdańsk19722791/2021-
MateuszKryjomUKS Bila Zduny19973924/2021-
MichałKryńskiMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka19851008/2010-
GerardKryńskiFrame Łódź19723414/2021-
PawełKrysińskiMontownia Rozrywki Warszawa19802162/2018165/2021
WeintrittKrystianUKS Chorzów19951078/2011-
BartoszKrystkowiakWałbrzych19991748/2015-
SandraKrystosikUKS Dragon Janowiec Wielkopolski19981520/2013-
SzymonKryszakUKS Łabiszynianka Łabiszyn19892428/2019-
MariaKrysztofiakUKS Bila Zduny20034203/2021-
TomaszKrysztofikWSB M13 Warszawa20011598/2014321/2021
MarcinKryśGdynia19792989/2021-
StanisławKryściakUKS Spartan Chodów19541565/2013-
RamonKrytsukWarszawa19893162/2021-
RobertKrzakKielce19712852/2021-
PatrykKrzemieńPorter Częstochowa19983308/2021-
JakubKrzemińskiPłock19851862/2015-
MaciejKrzemińskiPłock19761863/2015-
KamilKrzemkowskiRadomskie Stowarzyszenie Bilardowe19861546/2013-
WojciechKrzeszowiecPino Dębica1990348/2008-
MariuszKrzewińskiFalcon Sosnowiec1986183/2008-
DawidKrzewińskiUKS Spartan Chodów1997962/2010-
MateuszKrzychLublin19893600/2021-
PawełKrzychLublin19903721/2021-
ZuzannaKrzyczkowskaWarszawa19912744/2021-
DariuszKrzyszkowskiSpider Wrocław1983172/2008157/2021
NorbertKrzywyUKS Sowinka Sowina Błotna20052002/2016-
WiktorKrzyżanowskiPorter Częstochowa20072510/2020-
DanielKsianzovYMCA Kraków20072216/2018-
GrzegorzKsiążekBieg Wulkanów Pralnia Złotoryja19771414/2012-
AdrianKsiążekLa Sezam Wrocław19943611/2021-
PiotrKsiężykUKS Jedynka Opatów1988385/2008-
SvitlanaKtepilWarszawa19863648/2021-
MarcinKubalskiKlub Sportowy Magnum Warszawa1981302/2008-
JanKubańWSB M13 Warszawa19591803/2016-
WiktorKubatLubojna20022608/2021-
MichałKubiakZakręcona Bila Poznań1978589/09-
RafałKubiakAkademia Bilardowa Wodzisław Śląski19931593/2014404/2021
JakubKubiakTago Łódź19852168/201883/2021
DamianKubiakTago Łódź19943898/2021-
JakubKubiakFrame Łódź19974187/2021-
KazimierzKubiakTago Łódź20164261/2021-
BartoszKubicaSpider Wrocław19862058/2017-
IzabelaKubickaJedynka SP1 Kielce20132527/2021-
KarolinaKubickaTago Łódź19823820/2021-
GrzegorzKubickiVirtua Games Ostrów Wielkopolski1976517/09-
PatrykKubickiUKS Bila Zduny1992917/2010-
HubertKubickiUKS Łabiszynianka Łabiszyn20082406/2019-
BartoszKubickiTago Łódź19803821/2021-
MieczysławKubiczKraków19343604/2021-
AgataKubisiakUKS Bila Zduny19953799/2021-
PawełKubusTago Łódź19933835/2021-
PiotrKucharskiNosan II Kielce1986859/2010219/2021
JakubKucharskiBilard Team Maria Wałbrzych19841149/2011289/2021
JuliaKuchcińskaSKB Mrągowo20113533/2021-
WiesławKuchcińskiSKB Mrągowo19461052/2011-
PiotrKuchnickiLa Sezam Wrocław19964149/2021-
FilipKuchnickiLa Sezam Wrocław19924150/2021-
LiudmylaKuchniewaWarszawa19974228/2021-
AdamKuchtaBC Mario II Mikołów1978241/2008-
MarekKuciszKlub 54 Łomża1973510/09-
DanielKuczBieg Wulkanów Pralnia Złotoryja19741413/2012-