Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Puchar Polski Old Boys - Mikołów

Dodano: 2012-03-13
Zmodyfikowano: 2012-03-16

Jakub Mokosa z Warszawy zwyciężył w pierwszych tegorocznych Zawodach Pucharu Polski Old Boys. W finale pokonał zawodnika gospodarzy Stanisława Chabę. Trzecie miejsce zajęli Krzysztof Doroszkiewicz z Gdańska oraz Maciej Mróz z Nowego Sącza.

Na starcie stanęła rekordowa ilość 48 zawodników z całej Polski. Początkowo grano w sześcioosobowych grupach a następnie puchar. Pomimo, że aż trzech zawodników zdobywało awans do dalszych rozgrywek, to i tak wielu znanych i mocnych graczy zakończyło grę na tym etapie. Kilkunastu nowych debiutantów zaskoczyło starą gwardię. Byli też tacy, których zszokował poziom rozgrywek i zaskoczenie... pierwszy raz stwierdzono, że gry było za dużo. Na szczęście gościnny Mikołów posiada 20 stołów, więc finał rozpoczął się przed północą. Pierwsza czwórka otrzymała luksusowe gadżety bilardowe oraz puchary. A szczęśliwcem, który otrzymał kij do gry „Predator" był Stanisław Chaba. Wszystkie nagrody ufundował główny sponsor rozgrywek, firma „ET-Billiard" i organizator. Pozostałe miejsca i wyniki można prześledzić w załączonej tabeli. Również prowadzony jest ranking kroczący i tegoroczny. Wszystkim uczestnikom za udział bardzo dziękuję.

Wygłoszono wiele propozycji organizacyjnych, między innymi, aby puchar Polski był dwudniowy, nastąpi też zmiana terminu Mistrzostw Polski Old Boys w Gdańsku, gdyż w tym samym czasie odbywają się tam ćwierćfinały Mistrzostw Europy. Piszcie swoje uwagi na
andrus315@wp.pl. Proszę również o podanie swoich adresów e-mail. Dzięki temu będę Was na bieżąco informował o wszystkich turniejach i zmianach.

Organizator PP Old Boys - A. Nowak

Więcej informacji na oficjalnej stronie Pucharu Polski Old Boys 2012   
Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System