Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Grand Prix Polski WiK Pol Tour

Dodano: 2012-05-24
Zmodyfikowano: 2012-05-25

Dzisiaj Mistrzostwa Wielkopolski w 9-bil. Zapraszamy na relację on-line. Od soboty transmisja video na żywo.

To już trzecia odsłona walki o samochód osobowy Chevrolet Spark i starty w sześciu edycjach pucharu Europy EPBF Euro Tour 2013. W Poznaniu i Środzie Wielkopolskiej zagramy w 9-bil.

116 zawodników zagra w Mistrzostwach Wielkopolski. W piątek pojedynki grupowe rozgrywane będą tylko w klubie Zakręcona Bila w Poznaniu. W sobotę zagramy również w Domu Kultury w Środzie Wielkopolskiej, gdzie ustawiony będzie nowiutki stół WiK Olimpic. Tego dnia oprócz wyników on-line będzie można również śledzić przekaz video live. Wszystko to oczywiście na stronach Sportowej Telewizji Internetowej.

Pierwsze dwie edycje Grand Prix Polski należały do Karola Skowerskiego i Mateusza Śniegockiego. Ci dwaj zawodnicy jak na razie dominują nie tylko w kraju ale również i na arenach europejskich. Przypomnijmy, iż ci zawodnicy tryumfowali w zawodach Dyanmic Billard Best of East i podobnie jak w Polsce, tutaj również wspólnie dzielą fotel lidera klasyfikacji generalnej. Trzeci w rankingu Polski jest Mariusz Skoneczny (Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki) a czwarty Radosław Babica (Nosan Galeria Echo Kielce). "Najlepszą piątkę" zamyka mistrz świata juniorów - Marek Kudlik (Metal Fach LP Sokółka).

Więcej informacji na temat WiK Pol Tour na stronach organizatora imprezy. Tam również lista startowa turnieju wraz z podziałem na dni rozgrywania pojedynków grupowych.

Relacja on-line dostępna będzie na stronie Grand Prix Polski WiK Pol Tour 2012. Transmisja video sobota-niedziela na
www.tvsports.pl.
Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System