Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Ostatnia przed wakacjami kolejka w II lidze.

Dodano: 2012-06-12
Zmodyfikowano: 2012-06-12

Rozgrywki na zapleczu ekstraklasy przekroczyły półmetek. Po pięciu kolejkach wizję baraży o I ligę ma coraz więcej zespołów.

Ciekawsza II liga w tym roku zbiera coraz więcej pochlebnych recenzji.
Nie ma silnego na Hades Poznań. W pierwszej grupie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Potknęła się tym razem druga w tabeli Fundacja Trefl Sopot. Juniorzy z Wejherowa nie dali się ograć i podzielili się punktami z sopocianami. Straciły tez punkty kolejne ekipy: Maximus w Rokietnicy i Arkadia w Gdańsku. Tym samym zrobiło się ciasno za plecami lidera. Komplet punktów w tej kolejce zainkasowali bilardziści z Gdyni.
Druga grupa też ma zdecydowanego lidera. Break Club Kraków przez pięć kolejek nie znalazł swojego pogromcy. Tym razem o sile lidera przekonali się juniorzy z Rękoraja. Bardzo zacięty pojedynek odbył się w Gliwicach, którego stawką był fotel wicelidera. Gospodarze obronili się dwukrotnie remisując z Karambolem. Dziewiątka Wałbrzych traci punkty w Częstochowie, dając gospodarzom pierwsze ligowe zwycięstwo.

Niezmiennie grupę trzecią otwiera pauzująca w tej kolejce Bila Tarnów. Za jej plecami ogromny tłok. Po piętnaście punktów mają aż trzy drużyny. Ósemka niespodziewanie zostawiła punkty w Kielcach, Pino przegrał z Et-Bilard, jedynie swój dorobek znacznie powiększył Oskar.

Większych sensacji nie zanotowano w grupie czwartej. Prowadzi Bilard Studio bez straty punktu. Wicelider z Łodzi traci punkty w Sokółce a Joker wykorzystuje nieuwagę kętrzynian i wysuwa się na trzecie miejsce premiowane startem w grudniowych repasażach. Na uwagę zasługuje też komplet punktów SKB Mrągowo.

W statystykach II ligi prowadzi ... Wiktor Zieliński ( 2001 r.). Ten członek kadry juniorów wyprzedza o dwa małe oczka Bartosza Bielca.
Pomimo wielu monitów nadal nie mamy wszystkich indywidualnych zdjęć do relacji wyników on-line.
Teraz czas na zasłużony odpoczynek. Przy stołach bilardowych w II lidze spotykamy się dopiero 15 września. Miłych wakacji...

Arkadiusz Sząszor
Przewodniczący Komisji Polskiej Ligi Bilardowej
 


Pełne wyniki na stronie Polskiej Ligi Bilardowej
Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System