Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Grand Prix Polski WiK Pol Tour

Dodano: 2012-08-23
Zmodyfikowano: 2012-08-27

Mateusz Śniegocki z Konsalnetu Warszawa Mistrzem Gdańska.

Zawodnik Konsalnetu Warszawa Maetusz Śniegocki został tegorocznym Mistrzem Gdańska. W finale pokonał on reprezentującego Nosan Galeria Echo Kielce Tomasza Kapłana 6-3. Na najniższym stopniu stanął kolega klubowy Tomka Radosław Babica oraz sprawca największej niespodzianki Jerzy Regieli z Pino Dębica .  
W pierwszej ósemce znaleźli się jeszcze Dominik Zając ( Mario Mikołow), Piotr Kudlik ( Matela Fach LP Sokółka) , Wojciech Szewczyk ( Konsalnet Warszawa) oraz najmłodszy w stawce Daniel Macioł ( Nosan Galeria Echo Kielce) .
Po zawodach w Gdańsku na prowadzeniu w rankingu umocnił się M. Śniegocki  przed T. Kapłanem. Na trzecim miejscu pozostał R. Babica a na czwartym K. Skowerski.

Wyniki na stronie Pol-Tour. Pełna relacja z imprezy wieczorem.Zapraszmy na relację on-line z XI Mistrzostw Gdańska w 10-bil.
Po wakacyjnej przerwie powracają zmagania o nagrodę główną dla zwycięzcy rankingu Polski, którą w tym roku jest samochód osobowy Chevrolet Spark i udział w międzynarodowych zawodach w sezonie 2013.

W klasyfikacji generalnej po czterech turniejach z sumą 107 punktów prowadzi Mateusz Śniegocki (Konsalnet Warszawa), który o 7 punktów wyprzedza Karola Skowerskiego z Nosanu Galeria Echo Kielce. Po świetnym występie w Mistrzostwach Warszawy na podium wskoczył Wojciech Szewczyk z Konsalnetu. Bilardzista stołeczego klubu wyprzedza o 2 punkty trójkę - Babica, Kapłan, Skoneczny.

W Green Clubie w Gdańsku zjawi sie ponad setka zawodników. Turniej ropocznie się w sobotę rozgrywkami grupowymi. Na niedzielę, do finałowego etapu, awansuje po 3 zawodników z każdej grupy. Początek relacji on-line o godzinie 9:00. Tabele tradycyjnie dostępne na naszych stronach.

Ranking sezonu 2012
Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System