Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Mistrzostwa Polski Old Boys

Dodano: 2012-09-17
Zmodyfikowano: 2012-09-17

Dwa tytuły mistrzowskie dla Tomka Malinowskiego, Wojciech Matykiewicz i Jarosław Borys wicemistrzami. Brązowe medale dla Macieja Trudnowskiego, Arkadiusza Macioła, Mariana Ostaszewskiego i Macieja Mroza.

Na krążki liczyło wielu zawodników, zdobywali je Ci którzy wiele godzin dziennie spędzają przy stołach. Duża grupa osób, która trafia na turniej prosto z drogi bez treningu jest już znudzona zwycięstwami Mistrza. Dlatego właśnie dla nich szykuję wspaniałe nagrody w następnych turniejach, kije Predatory oraz profesjonalny stół bilardowy. Niejednokrotnie tak zwani „mocni" odpadali z turnieju a swą słabość i nieporadność przelali na krytykę wszystkiego. Mistrzostwa Polski zagraliśmy w  bardzo gościnnym klubie „Frame" Łódź. Zawody prowadził licencjonowany sędzia Bartosz Budziński, który po raz pierwszy prowadził turniej tej rangi spisując się na medal. Na starcie stanęło 35 zawodników z całej Polski.

Rywalizacja w rankingu ciągle otwarta, do zdobycia  pozostała potrójna liczba punktów. Już dziś zapraszam 13-14 października na trójbój a zarazem ostatni w tym roku turniej i zakończenie cyklu.

Organizator cyklu PP Old-Boys - A.Nowak

- Mistrzostwa Polski Old Boys 2012 - Frame Łódź - GALERIA FOTO
- Aktualne Rankingi Old Boys na stronie Pucharu Polski Old Boys
Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System