Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Mistrzostwa Polski w Trikach Bilardowych

Dodano: 2012-11-29
Zmodyfikowano: 2012-12-02

Tysiące osób oglądało pokazy trików w Galerii Echo w Kielcach. Mistrzem został Bogdan Wołkowski.

Nie było niespodzianki w rozegranych w Galerii Echo w Kielcach zawodach w trikach bilardowych.Po dwóch dniach zmagań i setkach wykonanych "sztuczek" bilardowych zwycięzca został główny faworyt zawodów - dwunastokrotny mistrz świata w trikach bilardowych - Bogdan Wołkowski. Finałowym przeciwnikiem  Bogdana był Ziemowit Janaszek z Kielc.  Ostateczny wynik rozgrywki wyniósł 149 do 141 dla "starego mistrza".


Zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Każdorazowo kiedy zawodnicy wykonywali niesamowite zagrania na stole bilardowym tłumy obserwowały ich i nagradzały gromkimi brawami. Biorąc pod uwagę fakt, że Galeria była przez ten weekend oblegana zawody obejrzało nawet kilkanaście tysięcy osób. Pomysł organizacji zawodów w takich warunkach był więc strzałem w dziesiątkę. Podczas dekoracji wylosowano również nagrodę wśród osób, które wzięły udział w zabawach bilardowych, która był stół bilardowy.

Juz dzisiaj serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania z bilardem w Galerii Echo w Kielcach. Stowarzyszenie Świętokrzyskie oraz Galeria Echo zaplanowały bowiem organizacje kilku akcji w przyszłym roku.


GALERIA FOTO Z ZAWODÓW - TUTAJ
30 listopada 2012
Niesamowite atrakcje czekają wszystkich, którzy w dniach 1-2 grudnia przyjdą do Galerii Echo w Kielcach.


Przez dwa dni w Galerii Echo Kielce będzie można oglądać pokazy trików bilardowych. Wśród uczestników tego show zobaczymy zwycięzcę World Pool Masters Karola Skowerskiego i mistrzynię Europy Katarzynę Wesołowską. Główna gwiazdą tym razem będzie jednak znany na całym świecie dwunastokrotny mistrz świata w trikach bilardowych Bogdan Wołkowski. To on jest również głównym faworytem zawodów i jego niesamowite sztuczki na stole mają zapewnić wspaniałą zabawę dla publiczności. Każdy kto widział jego pokazy w telewizji wie, że warto przyjść i zobaczyć go w akcji. To prawdziwe czary na stole bilardowym, dlatego jego pseudonim to "The Wizard" czyli "Czarodziej". Oprócz pokazów trików nie zabraknie również możliwości zagrania z uczestnikami zawodów jak również możliwości otrzymania pamiątkowych gadżetów bilardowych. W niedzielę wieczorem przed dekoracją najlepszych odbędzie się losowanie stołu bilardowego. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy przyjść w sobotę lub niedzielę do Galerii Echo i wypełnić kupon konkursowy. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Pokazy codziennie w sobotę i niedzielę w godzinach 11:00-18:00. Organizatorem jest Galeria Echo i Świętokrzyskie Stowarzyszenie Bilardowe.

Godzinowy plan pokazów:

Sobota:
11.00 - pokazy Katarzyna Wesołowska
12.30 - pokazy Michał Turkowski
14.00 - pokazy Karol Skowerski
15.30 - pokazy Bogdan Wołkowski
17.00 - mecz pokazowy Karol Skowerski - Bogdan Wołkowski
17.30 - pokazy Ziemowit Janaszek

Niedziela:
11.30 - półfinały i finał
17.00 - dekoracja i losowanie nagród
17.30 - pokazy Ziemowit Janaszek

Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System