Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Mezz Cues
Współpracują z nami
Aktualności

Mistrzostwa Polski Amatorów 2013

Dodano: 2013-10-30
Zmodyfikowano: 2013-11-20

Lista startowa z miejscami dodatkowymi oraz podziałem na grupy piątkowe i sobotnie. Prosimy organizatorów o dokonywanie wpłat za poszczególne turnieje eliminacyjne na rachunek PZBil. Zarówno grupy piątkowe jak i sobotnie będą podzielone na poranne i popołudniowe.

Brak wpłat będzie skutkował niedopuszczeniem zawodników do finału Bilard Sport Amator Challenge. Ich miejsce zajmą osoby ubiegające się o miejsca dodatkowe z innych klubów.

Poniżej lista klubów, które w pełni nie uregulowały jeszcze zaległości:

- AMNEZJA Kalisz

Powyższą listę będziemy aktualizować na bieżąco.

Więcej informacji pod numerami telefonu: 41 362-36-63, 608-200-683 - p. Izabela Gajek

Dostępna jest już lista stratowa wraz z miejscami dodatkowymi i podziałem na grupy piątkowe i sobotnie.

Informujemy również, iż zarówno grupy w piątek jak i w sobotę będą podzielone na poranne i popołudniowe. Zgodnie z powyższym, w piątek grupy 1-8 rozegrają mecze w godzinach 10:00-15:30 a grupy 9-16 w godzinach 15:30-20:30. Analogicznie w sobotę grupy 17-24 zagrają między 10:00 a 15:30, natomiast grupy 25-32 od godziny 15:30. Podział ten jednak nie będzie wcześniej znany i zostaje wprowadzony aby umożliwić uczestnikom dokładniejsze zaplanowanie dnia. Przypominamy, iż obecność na odprawie jest obowiązkowa. Odprawa zawodników w piątek i sobotę (22 i 23 listopada) w godzinach 9:00-10:00.   

W niedzielę 27 października minął termin rozegrania ostatniego turnieju eliminacyjnego Bilard Sport Amator Challenge. Rozpoczynamy więc przyjmowanie zgłoszeń na turniej finałowy Mistrzostw Polski Amatorów. W turnieju zagra 224 osoby.

Informujemy, iż zgłoszenia przyjmujemy tylko na specjalnie przygotowanych drukach. Wypełniony formularz należy przesłać e-mailem na adres
info@bilard-sport.pl, faxem (41 362-39-03) lub pocztą tradycyjną na adres biura Związku. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to 12 listopada. Po tym terminie formularze nie będą przyjmowane a miejsca, które przysługiwały danemu organizatorowi zostaną rozdzielone pomiędzy innych organizatorów, którzy wyrazili chęć uzyskania miejsc dodatkowych. Na oficjalnej stronie Mistrzostw Polski Amatorów 2013 będzie systematycznie aktualizowana lista startowa turnieju finałowego (bez dodatkowych miejsc). Decyzja o przyznaniu miejsc dodatkowych dla poszczególnych klubów zostanie podjęta dopiero po otrzymaniu wszystkich kart zgłoszeniowych, czyli po 13 listopada. Zawodnicy zostaną dopisani do listy startowej.

Przypominamy, iż w turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy posiadają aktualną licencję PZBil. Wniosek o nadanie licencji zawodnika można pobrać >>TUTAJ<<
. Informujemy, iż aby otrzymać w/w dokument konieczne jest również dołączenie do wniosku aktualnego zaświadczenia lekarza medycyny sportowej o braku przeciwskazań do uprawiana dyscypliny sportu - bilard.

W tym roku dla uczestników finałowego turnieju BSAC została przygotowana specjalna oferta noclegowa. Zawodnicy będą mogli skorzystać ze specjalnych cen w hotelach: Polonia Palast**, Centrum*** oraz Światowit***. Pełna informacja znajduje się
w załączniku.

Eliminacje regionalne dobiegły końca, jednak nie wszyscy organizatorzy nadesłali wyniki. Prosimy więc o przesłanie zaległości. Aktualne rankingi dostępne są
na stronach BSAC 2013.

Prosimy również o dokonywanie wpłat za poszczególne turnieje eliminacyjne na rachunek PZBil. Brak wpłat do 12 listopada będzie skutkował niedopuszczeniem zawodników do finału Bilard Sport Amator Challenge.

Na stronie Bilard Sport Amator Challenge dostępny jest również
Regulamin Turnieju Finałowego.

Do pobrania:
-
Karta zgłoszeniowa - Mistrzostwa Polski Amatorów (format *.pdf)
- Karta zgłoszeniowa - Mistrzostwa Polski Amatorów (format *.doc)
Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System