Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Puchar Polski Kobiet

Dodano: 2015-03-02
Zmodyfikowano: 2015-03-02

Anita Sochacka najlepsza w pierwszym turnieju

Na pierwsze zawody Pucharu Polski Kobiet 2015 do gościnnego klubu Frame w Łodzi zjechało 21 zawodniczek. Najliczniej reprezentowane były kluby Arkadia Tczew i UKS Bila Zduny a także UKS Snikers Rękoraj. W stosunku do roku poprzedniego liczba kobiet grających w tym cyklu zawodów znacznie się zwiększyła.

Od początku ton rywalizacji zadawały te najbardziej doświadczone zawodniczki, dając wartościową lekcję młodym juniorkom. Najlepsze juniorki jednak szybko dostosowały się do poziomu starszych koleżanek i od fazy ćwierćfinałowej toczyły z nimi wyrównane pojedynki.

Najlepsze zawodniczki pierwszego turnieju PP Kobiet 2015

Turniej wygrala zawodniczka UKS Snikers Rękoraj Anita Sochacka, które w finale pokonała Hannę Holeksa z Falcon Sosnowiec 5:2. Finalistki dość łatwo rozprawiły się ze swoimi rywalkami w półfinałach pokonując Agatę Ryś (UKS Snikers Rękoraj) i Beatę Humańską (Sosnowiec). Do fazy ćwierćfinałowej dotarły także Agnieszka Bronikowska, Magdalena Tatarkiewicz, Anita Radzimirska i Anna Wolak.

Największą niespodziankę sprawiły świetne występy młodych juniorek: wspomnianej już A. Ryś oraz Sandry Aftki z Arkadii Tczew - obie rocznik 2000.

Kolejne zawody PP Kobiet 10 maja. Turniej oczywiście odbędzie się w klubie Frame Łódź.

Pełne wyniki oraz aktualne rankingi na stronach Pucharu Polski Kobiet 2015.

Puchar Polski Kobiet 2015 - 1 turniej - GALERIA FOTO
Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System