Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Mak Marketing Junior Tour

Dodano: 2015-06-29
Zmodyfikowano: 2015-06-29

Agnieszka Kolecka i Krystian Cwikła najlepsi w drugiej edycji turnieju

W drugim, i zarazem ostatnim przed wakacjami, rankingowym turnieju Mak Marketing Junior Tour, brylowali bilardziści z Wielkopolski.

       
       
       
       
W kategorii dziewcząt najlepsza okazała się Agnieszka Kolecka, dla której zwycięstwo w Junior Tour było pierwszym w karierze triumfem w imprezie tej rangi. W finale bilardzistka Akademi Bilardowej Rokietnica pokonała Kingę Pietrzak z UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki. Na podium znalazły się jeszcze Anna Wolak (Pino Dębica) oraz Agata Sidło (Nosan Kielce).W kategorii chłopców zwyciężył Krystian Ćwikła z Hadesu Ponań. Drugie miejsce zajął Kamil Sząszor z Limonare Arkadia Tczew a brązowe medale powędrowały do Daniela Macioła (Nosan Kielce) i Daniela Langa ze Słowacji.


Zakończona w niedzielę edycja Junior Tour była wyjątkowa. Turniej miał charakter międzynarodowy a uczetniczyli w nim zawodnicy z Polski, Czech i Słowacji. Na jedną edycję Łodź zastąpił Wrocław a dokładniej klub bilardowy Bandaclub. Pojedynki najmłodszych bilardzistów obserwowali przedstawiciele Światowej Konfederacji Sportów Bilardowych (WCBS), którzy przyjechali do Wrocławia na zaproszenie głównego organizatora cyklu Junior Tour - Marcina Krzemińskiego.

Po dwóch turniejach na prowadzeniu w rankingu w kategorii chłopców znajduje się Krystian Ćwikła. W grupie dziewcząt liderką jest Anna Wolak.

Pełne wyniki, oraz aktualne rankingi na stronie Junior Tour 2015.

Galeri foto na stronie :Bilard Sportem Wszystkich 
Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System