Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Dynamic Best of East

Dodano: 2015-08-18
Zmodyfikowano: 2015-08-18

Konrad Piekarski najlepszy w Bukareszcie

W klubie TAC w Bukareszcie rozegrano czwarty w tym roku turniej Dynamic Best of the East. Najskuteczniejszym zawodnikiem imprezy był Konrad Piekarski (Metal Fach LP Sokółka). Na podium obok Polaka stanęli Radostin Dimov z Bułgarii, Jakub Koniar ze Słowacji oraz Raul Maican z Rumunii.

Do gry przystąpiło 67 zawodników z 5 państw. Wśród faworytów wymieniano Polaków, Jakuba Koniara oraz kilku czołowych zawodników gospodarzy: Iona Ladany, Michaila Braga czy Mariana Toadera. Już pierwszego dnia gier okazało się, że pierwszy skład rumuński nie będzie się liczył. Ku zaskoczeniu odpadli w grach wyłaniających szesnastu najlepszych. Ich miejsce godnie zajął Raul Maican, który uległ dopiero w półfinale z Piekarskim. Dobrze zaprezentowali się Bułgarzy. Wyeliminowanie Fortuńskiego i Koniara oraz awans do finału, to z pewnością duży sukces Dimowa. Ostatni z Polaków - Mariusz Skoneczny zakończył gry na 9. miejscu przegrywając z Christea Ovidiu z Rumunii 6:7.


Specjalne wyróżnienia otrzymali także: najlepsza kobieta - Mihaela Giorgiu z Rumunii oraz junior - Ben Dvash z Bułgarii.


Duże podziękowania należą się gospodarzom - firmie ATD Dynamic z Bukaresztu - Maria i Adrian Tabacaru oraz klubowi TAC. Na funkcji głównego sędziego sprawdził się Alexandru Balasa z Rumuni.

 

Wyniki Dynamic Best of East - Bukareszt 2015

 


Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System