Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Grand Prix Polski w Bilard - BRZEŚĆ Słomka Ptysiowa Pol Tour 2015

Dodano: 2015-09-27
Zmodyfikowano: 2015-09-28

Mieszko Fortuński nowym liderem rankingu Polski po zwycięstwie w Krakowie

127 pojedynków stoczyli w Krakowie uczestnicy Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR. Po przerwie, na najwyższy stopień podium wszedł Mieszko Fortuński z ERG Folie Bieruń DSB Lubin. W finale pokonał 6:2 Tomasza Kapłana z Nosanu Kielce. Brązowe medale przypadły Sebastianowi Batkowskemu z Frame Łódź i Dawidowi Jędrzejczakowi z Green Clubu Gdańsk. 

 

 

Mistrzostwa Krakowa rozegrane w klubie Break zgromadziły 72 zawodników. Obok Polaków zagrało 6 Słowaków, 1 Anglik i 1 Włoch.  Zagraniczni nie odegrali większej roli . Jedynie Słowak Lukaś Kovać awansował do fazy pucharowej. Pozostali odpadli na etapie grupowym.  Po dwóch meczach swój występ zakończył zwycięzca POL TOUR w Gdańsku Michał Turkowski. bardzo pozytywnie należy ocenić start Izabeli Łąckiej z Pino Dębica i Michała Sobolewskiego z WCBS = Włocławek. Iza nie tylko awansowała do grona 32 najlepszych, ale o awans do 1/8 pokonała Michała Muklewicza z Green Clubu Gdańsk 6:5.   Potem przegrała 1:6 z T. Kapłanem. M. Sobolewski w fazie pucharowej wyeliminował Marka Kudlika z LP Metal Fach Sokółka 6:5. Zatrzymał go Partyk Statkiewicz z Green Clubu.  Pełne wyniki na stronie LINK .  

Podziękowania dla klubu Break za gościnę. Kolejne, ostatnie w tym roku zawody Grand Prix odbędą się w listopadzie w Kielcach. 


(źródło - Mak Marketing)

 

Aktualny Ranking Polski - sezon 2015

Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System