Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Super Puchar Polski Kobiet w Bilard - Galeria Brama Pomorza 2015

Dodano: 2015-10-05
Zmodyfikowano: 2015-10-05

Oliwia Czupryńska najlepsza po raz trzeci!


To wyczyn, który trudno będzie powtórzyć przez lata. Oliwia Czupryńska pozostaje niepokonana w kraju od sześciu startów.


Trzecia odsłona Super Pucharu Polski Galeria Brama Pomorza w Lipienicach to bezapelacyjna dominacja Czupryńskiej. Zawodniczka Nosanu Kielce grała tak, jakby na rywalki wydawała wyroki, od których nie było odwołania. Najdobitniej przekonała się o tym w finale Katarzyna Wesołowska (Nosan Kielce), która choć zanotowała najlepszy występ w kraju w tym sezonie, w ostatnim meczu nie ugrała ani jednej partii.

Nieco tylko lepiej na tle zwyciężczyni zaprezentowała Iza Łącka (Pino Dębica), która również w tym roku po raz pierwszy zameldowała się na podium, z Czupryńską przegrwając do jednego. Podium uzupełniła niezwykle w tym sezonie regularna Ewa Bąk (MUKS IKS Tarnów).


Na czele rankingu umocniła się Oliwia Czupryńska, która zgromadziła już 60 punktów. Do zajmujących aexequo drugie miejsce sióstr Moniki i Sylwii Ząbek dołączyła Ewa Bąk. Cała trójka zgromadziła po 42 punkty. Piąte miejsce zajmuje Katarzyna Wesołowska z 40 punktami. Dwa oczka za nią jest Iza Łącka, a bez zwycięstwa pozostają Agata Sidło i Kinga.

Turniej transmitowała na żywo Sportowa Telewizja Internetowa a cała impreza ponowanie była świetną promocją sportu bilardowego. Po raz koleny należy podziękować Galerii Brama Pomorza w Lipienicach za gościnę. Ostatni turniej w tym roku rozegrany zostanie 6 grudnia.

- Wyniki SPP Kobiet - 3 edycja
- Ranking SPP Kobiet 2015
- FOTO - Super Puchar Polski Kobiet Galeria Brama Pomorza - 3 edycja
Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System