Mak Marketing Junior Tour

Dodano: 2015-10-13
Zmodyfikowano: 2015-10-13

W niedzielę 11 października w klubie Frame w Łodzi rozegrany został trzeci w tym roku ogólnopolski rankingowy turniej dla młodzieży Mak Marketing Junior Tour

Chłopcy grali w odmianę 14/1 a dziewczęta w 8-bil. Alalizując wyniki nie sposób powiedzieć, że mamy niespodzianki. Zwyciężali znani i silni gracze. W 14/1 Krystian Ćwikła z Hadesu Poznań 40:29 pokonał Kamila Sząszora z Arkadii Tczew. Brązowe medale otrzymali Wiktor Zieliński z Hadesu i Daniel Macioł z Nosanu Kielce. Podium opanowali zatem kadrowicze. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się kadrowiczka Agata Sidło z Nosanu Kielce. Jej finał z Kingą Pietrzak z UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki zakończył się wynikiem 3:1. Trzecie lokaty wywalczyły Anna Wolak z Pino Dębica i Agnieszka Kolecka z Akademii Bilardowej Rokietnica. Przed młodymi zawodnikami jeszcze jeden turniej w listopadzie. Wtedy poznamy nazwiska tych, którzy awansowali do finałów mistrzostw Polski juniorów.