Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Bilardowa Ekstraklasa

Dodano: 2015-10-26
Zmodyfikowano: 2015-10-28

Znakomity mecz na zakończenie jednodniowego zjazdu. Zmiany w czołówce tabeli.
Kolejkę zakończyło starcie odwiecznych pretendentów do medali: Metal Fachu LP Sokółka i ERG Bieruń Folie DSB Lubin. Hit nie zawiódł. Zaczął się od wymiany ciosów, która sprawiła, że prowadzenie 5-4 objęli zawodnicy z ERG Bieruń Folie DSB Lubin. Potem jednak na placu gry pojawił się Piotr Kudlik, który najpierw z Markiem Kudlikiem, wyprowadził drużynę na prowadzenie, by w ostatniej sesji w parze z Konradem Piekarskim dopełnić dzieła zniszczenia. Metal-Fach LP Sokółka po najlepszym meczu w sezonie pokonała Lubinian 14-6. To druga porażka podopiecznych Bogusława Fortuńskiego.

Piotr Kudlik (Metal Fach LP Sokółka) w akcji. Mecz z ERG Bieruń Folie DSB Lubin

Wciąż niepokonani zostają zawodnicy Konsalnetu Warszawa. Mistrzowie Polski stracili jednak na moment kontrolę nad starciem z Framem Łódź, co odzwierciedla wynik 14-10. Dla łodzian to strata matematycznych szans na podium.

Wciąż bez zwycięstwa pozostają zawodnicy Idoslubu.pl Kielce. Tym razem ulegli Hadesowi Poznań 9-14, choć byli Mistrzowie Polski nie byli dziś w najwyższej formie. Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki pokonał Bieg Wulkanów Bilard Złotoryja 14-6.

Arena gier - Bilardowa Ekstraklasa - 7. kolejka

Na prowadzeniu są pozostający bez porażki zawodnicy Konsalnetu Warszawa. Za nimi z dwiema porażkami są bilardziści z Lubina, a pauzujący Nosan spadł na trzecie miejsce. Wciąż w grze o medale są zawodnicy Lipińskiego Dachy Tomaszów Mazowiecki oraz Metal-Fachu LP Sokółka. Tuż nad strefą spadkową są zawodnicy Frame Łódź i Hadesu Poznań, a tabelę zamykają Bieg Wulkanów Bilard Złotoryja i Idoslubu.pl Kielce. Otatnie spotkania w tym sezonie 21 i 22 listopada.

Wyniki, tabela i statystyki na stronach Polskiej Ligi Bilardowej 2015.
Powrót
© 2023 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System