Dodano: 2017-02-17
Zmodyfikowano: 2017-02-24

Mieszko Fortuński wygrywa Bulgarian 9-ball Open

20 stycznia 2017 roku

Mieszko Fortuński pokonał Mariusza  Skoneczny 7:2 w finale turnieju Dynamic Best of the East - Bulgaria 9-Ball. Łącznie zagrało 83 zawodników z 8 państw. Brązowe medale wywalczyli: Olivér Szolnoki z Węgier i Ioan Ladanyi z Rumunii. Następny turniej w Budapeszcie 29-30 kwietnia. Pełne wyniki na www.ebc-billiard.com.

Udział trzech reprezentantów Polski: Fortuńskiego, Skonecznego i Kapłana został sfinansowany ze środków Polskiego Związku Bilardowego przy wsparciu MSiT.

12 stycznia 2017 roku

Pierwsze zawody tegorocznego cyklu Dynamic Best of East rozegrane zostana w Bułgarii. Na liście startowej znajduje sie 84 zawodników a wśród nich są również reprezentanci Polski.

W Sofii zagrają: Mariusz Skoneczny, Mieszko Fortuński, Konrad Juszczyszyn, Tomasz Kapłan, Norbet Żelasko, Wiktor Zieliński, Adam Mścisz i Dominik Zając. Wyniki będą dostępne na stronie http://www.ebc-billiard.com/

W tym roku Puchar Europy Wschodniej zawita jeszcze na Węgry oraz do Polski Słowacji i Rumunii.