Bałtyckie Centrum Bilardowe gościło najlepszych bilardzistów

Dodano: 2017-03-13
Zmodyfikowano: 2017-03-15

Mieszko Fortuński (ERG Bieruń Folie) i Dawid Tonojan (MOSiR Kętrzyn) zostali zwycięzcami turniejów w ramach Bilardowych Igrzysk - Kętrzyn 2017

Mieszko wygrał Grand Prix Polski Brześć Słomka Pytsiowa POL TOUR , a Dawid Mistrzostwa Polski w Karambol.

W Pol Tour  zagrało 88 bilardzistów z Polski i Litwy. W finale Fortuński 6:4 pokonał Konrada Piekarskiego. Trzecie miejsca wywalczyli Marcel Fortuński i  Michał Turkowski.

W karambol ku uciesze gospodarzy zwyciężył reprezentant BCB MOSiR Kętrzyn D. Tonojan, a trzecie miejsce zajął jego klubowy kolega Kamil Suszczyński. Srebro zgarnął Konrad Juszczyszyn.  Burmistrz Krzysztof Hećman podziękował za liczny udział i podkreślił, że Kętrzyn chętnie gości bilardowe imprezy. ( źródło makmarketing)