Międzynarodowy Festiwal Bilardowy - Kielce 2017

Dodano: 2017-06-30
Zmodyfikowano: 2017-06-30

Tomasz Bąk mistrzem Polski Old Boys w 8-bil. Gagik Arutyunian wygrał pierwszą z odmian EEBC Pyramid Championships.

Tomasz Bąk został mistrzem Polski Old Boys (kategoria Open) w odmianie 8-bil. Po 14 godzinach walki, w kieleckiej Hali Legionów, poznaliśmy ostateczne wyniki. Podium zdominowali bilardziści Hungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź. Obok Tomasza Bąka, na drugim stopniu stanęła Izabela Łącka. Brązowy medal wywalczył Marcin Kielan oraz Mirosław Kozłowski (Toruń).

Wczoraj zakończył się również pierwszy etap Mistrzostw Europy Zachodniej w Piramidę. Gagik Arutyunian (Polska) wygrał pierwszą z odmian EEBC Pyramid Championships. W finale pokonał Fina Juho Nykänen. Obaj panowie są więc pierwszymi liderami w walce o tytuł Mistrza Europy Zachodniej w Piramidę. Teraz muszą perfekcyjnie zagrać w odmianę "dynamiczną". Mistrza poznamy w sobotę wieczorem.

Dzisiaj w Hali Legionów rozgrywane są Mistrzostwa Polski Old Boys w 9-bil oraz drugi etap Piramidy a w Kieleckim Centrum Bilardowym Międzynarodowy Puchar Polski Kobiet. Wyniki dostępne są na stronach:

- Mistrzostwa Europy Zachodniej w Piramidę (free Pyramid)
- Mistrzostwa Europy Zachodniej w Piramidę (dynamic Pyramid)