Puchar Polski Old Boys 2017

Dodano: 2017-10-03
Zmodyfikowano: 2017-10-03

W miniony weekend rozegraliśmy ostatni tegoroczny Puchar Polski Old Boys w kategorii 50+. Tomasz Młodziński zwycięzcą Rankingu.

Na starcie zawodów stawiło się 19 zawodników. Pierwszego dnia w odmianę 9 bil dominował Tomasz Młodziński, który przyzwyczaił nas do swojej wysokiej formy. Niespodzianką tego dnia był Krzysztof Nagiel, który swoją porażkę zaliczył w meczu finałowym. Na dalszych miejscach uplasowali się Mirek Ziętarski i Ryszard Szerechan.

Drugi dzień turnieju pokazał, że stawka w kategorii 50+ jest bardzo wyrównana. Wiele pojedynków kończyło się wynikiem 5:4. Najwięcej emocji tego dnia dostarczył nam Andrzej Gronostaj, zajmując III miejsce wraz z Rysiem Szerechanem, dla którego niedzielny występ był najlepszym w sezonie - wywalczył 2 puchary. Jurek Kudlik choć wiedział, że oddala się od niego ranking ogólny 2017 pokazał, że to on rozdaje karty pokonując Tomka Młodzińskiego w finale.

Ranking roku 2017 wygrał wielce zasłużenie Tomasz Młodziński, srebrne podium stało się własnością Jerzego Kudlika, a brązowy puchar pojechał do Jarocina do Andrzeja Nowaka.

Nie wiemy jak dokładnie wyglądać będzie kolejny sezon. Wiemy jedno! Chłopcy 50+ to nie chłopy do bicia, to doświadczenie i precyzja w jednym.