Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Mistrzostwa Świata Kobiet w 9 bil - Chiny 2017

Dodano: 2017-11-05
Zmodyfikowano: 2017-11-07

Oliwia Czupryńska i Katarzyna Wesołowska rozpoczynają walkę w mistrzostwach świata.

 

WYNIKI ON - LINE ORAZ VIDEO NA STRONIE: http://alison-chang.com/2017/11/07/2017-women-9-ball-world-championship-set-for-chengmai-showdown/

Chiny są gospodarzem tegorocznych zmagań o tytuł mistrzyni świata w 9 bil. W zawodach biorą udział 64 najlepsze zawodniczki z całego świata, wyłonione na podstawie miejsc w rankingach kontynentalnych i światowych. W gronie tym są dwie zawodniczki z Polski : Oliwia Czupryńska ( Nosan Kielce) oraz Katarzyna Wesołowska ( Idoslubu – Tvsports Kielce ) . Głównymi faworytki są zawodniczki z Azji, które przez ostatnie kilka lat zdominowały całkowicie światowe imprezy bilardowe dla kobiet. Liczymy jednak, że nasze „złotka” ( Oliwia i Kasia wspólnie zdobyły już dwukrotnie drużynowe mistrzostwo Europy ) pokrzyżują plany i przyłączą się do walki o medale.

 

   
   

Pula nagród w zawodach wynosi 175.000 USA z czego zwyciężczyni otrzyma 43.000 USA. Zawody rozpoczną się 7 a zakończą 12 listopada.  Start Oliwi  został sfinansowany ze środków Polskiego Związku Bilardowego oraz MSiT.

 

 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System