Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Puchar i Mistrzostwa Polski Old Boys

Dodano: 2018-03-13
Zmodyfikowano: 2018-03-13

Sezon rankingowych rozgrywek Old Boys rozpoczęty!

W miniony weekend zakończyliśmy pierwszy indywidualny zlot starszaków. Już o 10.00 w sobotę stało się jasne że po raz pierwszy w historii rozgrywek Old-Boys przekroczyliśmy stuosobową frekwencję, zarówno w pucharze jak i Mistrzostwach Polski.
Przy tak dużej ilości zawodników 22 stoły okazały się nie w pełni wystarczające i etap grupowy zakończył się w okolicach godziny 19:00. Finał tego dnia należał do Tomasza Bąka który wynikiem 4:2 pokonał swojego imiennika Tomka Malinowskiego. Trzecie miejsce przypadło w udziale dla Przemysława Śpiewaka i Mariusz Gołdyn.

W kategorii 50+ nie miał sobie równych Mirosław Ziętarski wygrywając z Jarosławem Regulskim. Na brązowym podium stanęli Jerzy Kudlik i Andrzej Nowak.

Wszyscy pokonani w sobotniej rywalizacji mieli szansę na wygranie nagród rzeczowych w turnieju pocieszenia. I tak panowie Lejman, Kozłowski wrócili do domów z nowiutkimi expresami do kawy.
Na sobotni wieczór firma Doorso przygotowała również poczęstunek w postaci baru sałatkowego, cieszącego się wielkim, choć krótkim :) powodzeniem.

Niedziela za sprawą vce-miss Polski 2017 Marty Ziębakowskiej rozpoczęła się przepięknie. Dokonano prezentacji Nowych koszulek Klubowych drużyny FRAME Łódź. Słowa podziękowania usłyszeli Agnieszka I Paweł Szerypo, sponsorzy tytularni łódzkiego teamu. Pani Marta dokonała wręczenia pucharów i nagród z sobotniej rywalizacji.

Na starcie niedzielnych Mistrzostw Polski stanęło 104 zawodników. Pomimo stosunkowo krótkiego dystansu jak na dziewiątkę, finałowe spotkanie zakończyło się 15 minut po 22. Wygrał je Dominik Zając pokonując Tomasza Bąka 5:1. Trzecie miejsca trafiły do lidera łódzkich bilardzistów Tomasza Malinowskiego i dobrze dysponowanego tego dnia Piotra Kotowskiego. Mistrzem w kategorii 50+ został Ireneusz Cioch. Srebro powędrowało do Grzegorza Kowalskiego a brązowe medale do Zbigniewa Samsela i Andrzeja Nowaka. Dekoracji Medalistów dokonał prezes PZBil Grzegorz Kędzierski.

Podziękowania dla Konrada Chrzanowskiego za przeprowadzenie transmisji online oraz dla Janka Niewęgłowskiego za opiekę sędziowską. Kolejne zawody już w dniach 12-13 maja w Warszawie. Już dzisiaj serdecznie zapraszam.

Ze sportowym pozdrowieniem
Krzysztof Gardjas

Rankingi Polski Old Boys
Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System